Справа № 1-53/2011
6/357/24/14
У Х В А Л А
"20" січня 2014 р. cуддя Білоцерківського міськрайонного суду Київської області Протасова О. М. при прийнятті подання головного державного виконавця міського відділу Державної виконавчої служби Білоцерківського міськрайонного управління юстиції про встановлення способу і порядку виконання вироку суду, -
В С Т А Н О В И В:
Головний державний виконавець міського відділу Державної виконавчої служби Білоцерківського міськрайонного управління юстиції звернувся до Білоцерківського міськрайонного суду у порядку, передбаченому ст.373 ЦПК України, з поданням про встановлення способу і порядку виконавчого листа №1-53/2011 р., виданого 16.02.2012 р. про конфіскацію в дохід держави всього майна, що належить на праві індивідуальної власності ОСОБА_1
Вважаю, що у відкритті провадження за поданням повинно бути відмовлено, на підставі такого.
За змістом розділу УІ ЦПК України, та ст.373 цього Кодексу зокрема, у порідку, встановленому цим Кодексом, суд може вирішувати процесуальні питання, пов'язані з виконанням судових рішень, постановлених тільки у цивільних справах.
Між тим з подання вбачається, що виникло питання про встановлення способу і порядку виконання судового рішення, ухваленого у кримінальній справі - вироку Білоцерківського міськрайонного суду Київської області у кримінальній справі №1-53/2011 р.
Згідно з ч.3 ст.49 КВК України, спори, пов'язані з конфіскацією майна, вирішуються у порядку, встановленому законом.
Таким законом, який встановлює порядок виконання судових рішень у кримінальних справах, є КПК України, зокрема, ст.411 зазначеного Кодексу.
Згідно з цією статтею, питання, зв'язані з виконанням вироку, вирішуються судом у судовому засіданні з участю прокурора, засудженого та захисника.
Відповідно до ч.6 постанови Пленуму Верховного Суду України №11 від 21.12.1990 р. "Про практику застосування судами України процесуального законодавства при вирішенні питань, пов'язаних з виконанням вироків", у порядку ст.411 КПК України, окрім інших питань, суди можуть також вирішувати питання, що виникли після винесення вироку в процесі його виконання, у тому числі, за поданням державного виконавця про звернення конфіскації на майно засудженого.
За змістом п.1 ч.2, ч.5 ст.122 ЦПК України, суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо заява не підлягає розгляду в судах у порядку цивільного судочинства, про що постановляє ухвалу.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст.122,373, 293-296 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Відмовити у відкритті провадження у справі за поданням головного державного виконавця міського відділу Державної виконавчої служби Білоцерківського міськрайонного управління юстиції про встановлення способу і порядку виконання вироку суду.
Роз"яснити, що відмова у відкритті провадження у порядку цивільного судочинства не перешкоджає зверненню до суду у порядку, встановленому кримінально-процесуальним законодавством.
Ухвала може бути оскаржена.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п"яти днів з дня її проголошення. У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги , якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя О. М. Протасова
Суд | Білоцерківський міськрайонний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 20.01.2014 |
Оприлюднено | 04.02.2014 |
Номер документу | 36902432 |
Судочинство | Цивільне |
Кримінальне
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Димашок В. П.
Цивільне
Білоцерківський міськрайонний суд Київської області
Протасова О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні