УХВАЛА
31 січня 2014 р.Справа № 876/13515/13
Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Довгополов О.М., перевіривши апеляційну скаргу представника релігійної громади Свідків Єгови Сихівського району міста Львова ОСОБА_1 на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 16 жовтня 2013 року у адміністративній справі за позовом релігійної громади Свідків Єгови Сихівського району м.Львова до Державної податкової адміністрації у Львівській області про визнання протиправним та скасування рішення, -
встановив:
Постановою Львівського окружного адміністративного суду від 16 жовтня 2013 року відмовлено в задоволенні адміністративного позову релігійної громади Свідків Єгови Сихівського району м.Львова до Державної податкової адміністрації у Львівській області про визнання протиправним та скасування рішення.
Не погодившись із вказаною постановою, представник релігійної громади Свідків Єгови Сихівського району міста Львова ОСОБА_1 подав на неї апеляційну скаргу.
Однак, подана апеляційна скарга не відповідала вимогам ч. 6 ст. 187 КАС України, а тому ухвалою від 11. листопада 2013 року її залишено без руху та надано 10-ти денний строк з моменту отримання копії цієї ухвали для усунення вказаних в ній недоліків.
Відповідно до наявного в матеріалах справи повідомлення про вручення поштового відправлення, апелянт копію вказаної вище ухвали отримав 11 грудня 2013 року, однак у визначений строк недоліків апеляційної скарги не усунув.
Оскільки, станом на момент постановлення даної ухвали, апелянт не усунув недоліків апеляційної скарги, яку залишено без руху, відповідно до ч. 3 ст. 189 та п. 1 ч. 3 ст. 108 КАС України, апеляційну скаргу слід повернути особі, яка її подала.
При цьому, особі, яка подавала апеляційну скаргу слід роз'яснити, що повернення апеляційної скарги не позбавляє права на повторне подання апеляційної скарги в порядку, встановленому процесуальним законом.
Керуючись ст.ст. 160, 165, 108, 187, 189, 212, 254 КАС України, суддя -
ухвалив:
апеляційну скаргу представника релігійної громади Свідків Єгови Сихівського району міста Львова ОСОБА_1 на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 16 жовтня 2013 року у адміністративній справі № 2а-8664/10/1370 за позовом релігійної громади Свідків Єгови Сихівського району м.Львова до Державної податкової адміністрації у Львівській області про визнання протиправним та скасування рішення - повернути особі, яка її подала.
Копію ухвали направити усім особам, які беруть участь у справі, а особі яка подавала апеляційну скаргу також додані до неї матеріали.
Ухвала набирає законної з моменту постановлення.
На ухвалу протягом двадцяти днів з моменту набрання нею законної сили може бути подана касаційна скарга безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Суддя Довгополов О.М.
Суд | Львівський апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 31.01.2014 |
Оприлюднено | 05.02.2014 |
Номер документу | 36954800 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Довгополов О.М.
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Коморний Олександр Ігорович
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Коморний Олександр Ігорович
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Коморний Олександр Ігорович
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Коморний Олександр Ігорович
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Коморний Олександр Ігорович
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Коморний Олександр Ігорович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні