Справа № 2-114/2012 Провадження № 2/314/7/2014
У Х В А Л А
іменем України
04.02.2014 м. Вільнянськ
Вільнянський районний суд Запорізької області у складі:
головуючого судді Кіяшко В.О.,
при секретарі Павлівській І.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна» до ОСОБА_1, Товариства з обмеженою відповідальністю «ДАНФІС» про солідарне стягнення заборгованості за Кредитним договором, зустрічний позов ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна», 3-тя особа: Товариство з обмеженою відповідальністю «ДАНФІС»про визнання недійсним кредитного договору, зустрічний позов ТОВ «ДАНФІС» до ТОВ «ОТП Факторинг Україна», 3-тя особа: ОСОБА_1 про визнання договору поруки припиненим, -
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Вільнянського районного суду Запорізької області знаходиться цивільна справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна» до ОСОБА_1, Товариства з обмеженою відповідальністю «ДАНФІС» про солідарне стягнення заборгованості за Кредитним договором.
03.02.2014 року до канцелярії Вільнянського районного суду Запорізької області надійшли заяви представника позивача за первісним позовом та позивачів за зустрічними позовами про залишення їхніх позовів без розгляду.
В судове засідання 04.02.2014 року сторони не з'явилися, про час та місце розгляду справи були повідомлені судом своєчасно та належним чином, про причини неявки суду не повідомили.
Відповідно до ст. 11 ЦПК України суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторони та інших осіб, які беруть участь у справі. Особа яка бере участь у справі розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд. Таке право мають також особи (за винятком тих осіб, які не мають цивільної процесуальної дієздатності), в інтересах яких заявлено вимоги (принцип диспозитивності цивільного судочинства).
Відповідно до вимог п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення справи без розгляду якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Отже, виходячи з принципу диспозитивності сторін, суд приходить до висновку, що первісний позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна» до ОСОБА_1, Товариства з обмеженою відповідальністю «ДАНФІС» про солідарне стягнення заборгованості за Кредитним договором, а також судових витрат, та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна», 3-я особа: Товариства з обмеженою відповідальністю «ДАНФІС» про визнання недійсним кредитного договору, та за зустрічним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ДАНФІС» до Товариства з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна», 3-я особа ОСОБА_1 про визнання договору поруки припиненим, залишенню без розгляду.
Залишення заяви без розгляду не є порушенням права на справедливий судовий захист та не може вважатися обмеженням права доступу до суду, суд зобов'язаний залишити позов без розгляду, якщо позивач звернувся з таким клопотанням.
Суд приймає заяву про залишення позовів без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ст.11, п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Первісний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна» до ОСОБА_1, Товариства з обмеженою відповідальністю «ДАНФІС» про солідарне стягнення заборгованості за Кредитним договором - залишити без розгляду.
Зустрічний позов ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна», 3-я особа: Товариства з обмеженою відповідальністю «ДАНФІС» про визнання недійсним кредитного договору- залишити без розгляду.
Зустрічний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «ДАНФІС» до Товариства з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна», 3-я особа ОСОБА_1 про визнання договору поруки припиненим - залишити без розгляду.
Роз'яснити позивачам за первісним та зустрічними позовами їх право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.
Копію ухвали направити сторонам.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали апеляційної скарги через суд першої інстанції. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: Кіяшко В.О.
04.02.2014
Суд | Вільнянський районний суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 04.02.2014 |
Оприлюднено | 06.03.2014 |
Номер документу | 37449466 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Вільнянський районний суд Запорізької області
Кіяшко В. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні