ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
17 лютого 2014 року м. Київ К/800/2365/14
Суддя Вищого адміністративного суду України Лиска Т.О., перевіривши дотримання ст. ст. 17, 20, 210, 211, 212 Кодексу адміністративного судочинства України та відповідність вимогам ст. 213 Кодексу адміністративного судочинства України касаційної скарги ОСОБА_1 на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 03 червня 2013 року та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 07 жовтня 2013 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Державної служби гірничного нагляду та промислової безпеки України (Держгірпромнагляд України) в особі Територіального управління державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Харківській області про визнання незаконним та скасування наказу, поновлення на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, -
в с т а н о в и в:
До Вищого адміністративного суду України надійшла касаційна скарга ОСОБА_1 разом із заявою про поновлення строку на касаційне оскарження вказаних судових рішень. При цьому заявник посилається на те, що копію рішення суду апеляційної інстанції було отримано ним за межами встановленого законодавством строку.
Відповідно до частини 2 статті 212 Кодексу адміністративного судочинства України, яка визначає порядок і строки касаційного оскарження, касаційна скарга на судові рішення подається протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, крім випадків, передбачених цим Кодексом, а в разі складення постанови в повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення постанови в повному обсязі.
Наведені скаржником у вказаній заяві обставини є достатніми для визнання поважними підстав пропущення скаржником строків касаційного оскарження.
Касаційна скарга подана належною особою, оформлена відповідно до вимог статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України і містить: посилання на судові рішення, що оскаржуються; обґрунтування вимог із зазначенням того, у чому полягає порушення норм матеріального чи процесуального права; викладення вимог до суду касаційної інстанції, перешкоди щодо відкриття касаційного провадження відсутні.
Керуючись статтями 213 - 215 Кодексу адміністративного судочинства України, -
у х в а л и в:
Підстави пропуску ОСОБА_1 строку касаційного оскарження ухвали Харківського апеляційного адміністративного суду від 07 жовтня 2013 року визнати поважними.
Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 03 червня 2013 року та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 07 жовтня 2013 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Державної служби гірничного нагляду та промислової безпеки України (Держгірпромнагляд України) в особі Територіального управління державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Харківській області визнання незаконним та скасування наказу, поновлення на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
Витребувати з Харківського окружного адміністративного суду справу №820/2685/13-а за вказаним позовом.
Заперечення на касаційну скаргу можуть бути подані протягом двадцяти днів з дня отримання ухвали про відкриття касаційного провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Вищого адміністративного суду України Т.О. Лиска
Суд | Вищий адміністративний суд України |
Дата ухвалення рішення | 17.02.2014 |
Оприлюднено | 06.03.2014 |
Номер документу | 37483471 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вищий адміністративний суд України
Лиска Т.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні