Рішення
від 11.12.2014 по справі 495/7522/14-ц
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 495/7522/14-ц

З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

11 грудня 2014 року м. Білгород-Дністровський

Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області у складі:

головуючого судді: Мишко В.В.

при секретарі судового засідання: Охримчук А.В.

за участю представників сторін:

від позивача: не з'явився

від відповідача: не з'явився

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу № 495/7522/14-ц

за позовом Публічного акціонерного товариства «Імексбанк»

до ОСОБА_1

про стягнення заборгованості

В С Т А Н О В И В:

10.10.2014 року Публічне акціонерне товариство «Імексбанк» (далі по тексту - позивач) звернулося до Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області з позовною заявою до ОСОБА_1 (далі по тексту - відповідач) про стягнення заборгованості (а.с.2-4).

В обґрунтування заявленого позову позивач посилається на те, що 26.11.2013 року між сторонами було укладено договір № 2428474/N про надання кредиту, відповідно до умов якого банком наданий позичальникові овердрафт за допомогою платіжної картки Visa, з максимальною сумою заборгованості 50 000 грн., зі сплатою 12 % річних від суми заборгованості та з встановленням дати остаточного овердрафту до 25.11.2016 року. Крім того, 26.11.2013 року між сторонами було укладено договір № 999-00051321 банківського рахунку для відкриття та обслуговування поточного рахунку, операції за яким можуть здійснюватися з використанням спеціальних платіжних засобів тільки в рамаках кредитного продукту з видачею платіжною картки Visa для фізичної особи. Невиконання відповідачем зобов'язань по укладеним договорам зумовило звернення ПАТ «Імексбанк» до суду із відповідним позовом.

Ухвалою Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області від 13.10.2014 року відкрито провадження по справі № 495/7522/14-ц за позовом ПАТ «Імексбанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості. Справу призначено до розгляду (а.с.41).

Представник позивача - ПАТ «Імексбанк», в судові засідання не з'явився, але подав до суду заяву, згідно якої просив розглянути справу за його відсутності та зазначив, що заявлені позовні вимоги підтримує у повному обсязі та не заперечує проти заочного розгляду справи.

Відповідач - ОСОБА_1, відзив або заперечення на позов ПАТ «Імексбанк» до суду не надав та в судові засідання не з'явився без поважних причин (а.с.103, 106), про причини неявки суд не повідомив, будь-яких клопотань не заявляв, хоча був належним чином повідомлений про час та місце судового розгляду.

Так, ухвала суду та повістка про призначення слухання справи на 13.11.2014 року та 11.12.2014 року, а також копія позовної заяви ПАТ «Імексбанк» з додатками до неї були надіслані на адресу ОСОБА_1 (АДРЕСА_1) (а.с.43, 105), яка наявна в матеріалах справи та за якою він зареєстрований (а.с.45-46). Між тим, вказані документи з зазначеної адреси були повернуті до суду без вручення адресату у зв'язку з закінченням терміну зберігання.

Відповідно до ч.5 ст.74 Цивільного процесуального кодексу України, судова повістка разом із розпискою, а у випадках, встановлених цим Кодексом, разом з копіями відповідних документів надсилається поштою рекомендованим листом із повідомленням або через кур'єрів за адресою, зазначеною стороною чи іншою особою, яка бере участь у справі. У разі відсутності осіб, які беруть участь у справі, за такою адресою, вважається, що судовий виклик або судове повідомлення вручене їм належним чином.

Відповідно до ч.4 ст.169 Цивільного процесуального кодексу України, у разі повторної неявки в судове засідання відповідача, повідомленого належним чином, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення).

Згідно із ч.1 ст.224 Цивільного процесуального кодексу України, у разі неявки в судове засідання відповідача, який належним чином повідомлений і від якого не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності або якщо повідомлені ним причини неявки визнані неповажними, суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів, якщо позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

Згідно із ст.157 Цивільного процесуального кодексу України, суд розглядає справи протягом розумного строку, але не більше двох місяців з дня відкриття провадження у справі, а справи про поновлення на роботі, про стягнення аліментів - одного місяця. У виняткових випадках за клопотанням сторони, з урахуванням особливостей розгляду справи, суд ухвалою може подовжити розгляд справи, але не більше як на п'ятнадцять днів.

Враховуючи викладені обставини, норми чинного законодавства та ті факти, що відповідач в жодне судове засідання не з'явився, будь-яких клопотань не заявляв, хоча був належним чином повідомлений про час та місце проведення судових засідань, позивач в судові засідання не з'явився, але просив розглянути справу без його присутності та проти винесення заочного рішення не заперечував, строк розгляду справи, відповідно до ст.157 Цивільного процесуального кодексу України, закінчується і ніхто із сторін не заявив клопотання про його подовження, суд вважає за можливе і необхідне, у відповідності до ч.4 ст.169, ч. 1 ст.224 Цивільного процесуального кодексу України, розглянути справу без участі сторін або їх представників, на підставі наявних та достатніх для розгляду матеріалів справи.

У відповідності до ч.2 ст.197 Цивільного процесуального кодексу України, у разі неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Розглянувши позовну заяву, вивчивши матеріали справи, дослідивши надані докази, суд дійшов до наступних висновків.

26.11.2013 року між ПАТ «Імексбанк» (Банк) та ОСОБА_1 (Позичальник) було укладено договір № 2428474/N про надання кредиту (а.с.21-25).

Відповідно до п.1.1 Договору, Банк зобов'язався для власних потреб Позичальника надати кредит для сплати коштів понад кредитковий залишок коштів на рахунку шляхом встановлення на поточний рахунок Позичальника ліміту овердрафту та зарахування коштів на поточний рахунок №26254000053273980, а Позичальник зобов'язався своєчасно погашати овердрафт, сплачувати фіксовану процентну ставку за користування кредитом із розрахунку 12 % річних від суми заборгованості, комісію передбачену цим договором та виконувати інші зобов'язання згідно цього Договору. Кредит надається за допомогою платіжної картки Visa у готівковій чи безготівковій формі, в межах встановленого строку та ліміту овердрафту.

Максимальна заборгованість Позичальника за кредитом на умовах овердрафту (ліміт овердрафту) встановлюється в сумі 50 000 грн. Сума використаних за овердрафтом коштів відображається за дебетом відповідного рахунку. Дата остаточного повернення овердрафту по 25.11.2016 року (включно) (п.п. 1.2-1.3 Договору).

Згідно із п.п. 2.1-2.3 Договору, Позичальник, в межах ліміту, використовує овердрафт за допомогою платіжної картки, сплачує проценти за користування овердрафтом, сплачує комісію в розмірах та в строки, встановлені цим договором. Моментом (днем) надання кредиту вважається момент (день) встановлення Банком ліміту овердрафту. З карткового рахунку Позичальник зобов'язаний отримати кошти самостійно удень надання кредиту окремими частинами або в повній сумі за допомогою платіжної картки. Моментом (днем) повернення кредиту вважається день зарахування на відповідні рахунки Банку: суми кредиту, нарахованих процентів, комісії, можливої неустойки та інших санкцій, визначених цим Договором, якщо інше не випливає з умов цього Договору.

Повернення овердрафту, процентів за користування ним, сплата комісії та неустойки здійснюється за рахунок готівкових та безготівкових надходжень на відкритий Позичальнику транзитний рахунок № 29098902428474, код банку 328384, або рахунковий контракт № 999-00051321. Проценти за користування кредитом на умовах овердрафту нараховуються Банком на щоденні дебетові залишки. Нарахування процентів здійснюється Банком щодня за методом «факт/360». При розрахунку процентів враховується день надання та не враховується день повернення кредиту (п.п.2.4-2.6 Договору).

Відповідно до п.п. 3.2.2, 3.2.5 Договору, Банк має право:

- вимагати дострокового повернення заборгованості за овердрафтом, процентів за користування ним та нарахованих комісій та/або припинення дії цього Договору у випадку невиконання чи неналежного виконання Позичальником своїх зобов'язань за даним Договором;

- припинити подальше надання кредиту на умовах овердрафту та/або вимагати від Позичальника (незалежно від настання строку погашення кредиту) сплати у повному обсязі заборгованості за кредитом та/або процентів за користування ним та/або суми комісій та/або суми неустойки, передбачених цим Договором, у випадках, коли, зокрема, Позичальник затримує сплату частини кредиту та/або процентів щонайменше на один календарний місяць, сума заборгованості перевищує суму кредиту більш як на десять відсотків, Позичальник не сплатив більше однієї виплати, яка перевищує п'ять відсотків суми кредиту, Позичальник не виконав у строк інші свої обов'язки по поверненню кредиту та/або сплаті процентів за користування кредитом та/або інші обов'язки по сплаті грошових коштів, передбачені цим Договором.

Згідно із п.п. 3.3.5, 3.3.9 Договору, Позичальник зобов'язаний:

- повернути в повному обсязі овердрафт з нарахованими процентами за фактичний час його використання, комісію та можливими штрафними санкціями у терміни, визначені цим Договором;

- достроково повернути наявну заборгованість за кредитом, винагороду Банку та можливі штрафні санкції у випадках, визначених п.п.3.2.5 цього Договору.

У відповідності до п.4.8 Договору, у випадку невиконання Позичальником зобов'язань, визначених п.3.3 Договору, протягом більше тридцяти днів, Банк має право визнати термін повернення кредиту таким, що настав. При цьому термін повернення кредиту вважається таким, що настав, а кредит підлягає поверненню з моменту отримання Позичальником відповідної письмової вимоги Банку. Повернення кредиту здійснюється Позичальником протягом тридцяти календарних днів з дати одержання повідомлення.

Позичальник зобов'язується за повне або часткове прострочення повернення кредиту (овердрафту) та/або сплати процентів за користування ним та/або інших платежів за Договором сплатити Банку штраф у розмірі 200 грн. за перший прострочений платіж та 500 грн. за кожний наступний прострочений платіж (п.4.9 Договору).

Згідно із 7.2 Договору, цей Договір діє з моменту його підписання сторонами до закінчення строку, вказаного в п.1.3 цього Договору. У випадку невиконання сторонами зобов'язань за цим Договором, він діє до повного виконання сторонами своїх зобов'язань за цим Договором.

Крім того, 26.11.2013 року між ПАТ «Імексбанк» (Банк) та ОСОБА_1 (Позичальник) було укладено договір № 999-00051321 банківського рахунку (в рамках кредитного продукту Банку), відповідно до умов якого Банк відкриває Клієнту в рамках кредитного продукту, поточний рахунок 26254000053273980 для здійснення розрахунково-касових операцій за допомогою платіжних інструментів відповідно до умов цього Договору та вимог законодавства України. Банк оформлює та надає клієнту неперсоніфіковану платіжну картку на підставі Анкети-заяви Клієнта на відкриття та обслуговування поточного рахунку, операції за яким можуть здійснюватися з використанням спеціальних платіжних засобів з видачею платіжної картки, ксерокопії паспорта, довідки про присвоєння ідентифікаційного коду та інших документів, згідно з вимогами чинного законодавства України, та здійснює розрахунково-касове обслуговування платіжної картки, відповідно до вимог чинного законодавства України, правил міжнародної платіжної системи Visa International, Тарифів Банку (а.с.28-33).

На виконання умов Договору № 2428474/N про надання кредиту від 26.11.2013 року та Договору № 999-00051321 банківського рахунку (в рамках кредитного продукту Банку) від 26.11.2013 року, ПАТ «Імексбанк» надало ОСОБА_1, а останній отримав кредит, що підтверджується підписаними ОСОБА_1 вище зазначеними Договорами (а.с.25, 33) та виписками по Договору № 2428474/N про надання кредиту від 26.11.2013 року за період з 26.11.2013 року по 25.09.2014 року (а.с.7-15).

В свою чергу, ОСОБА_1 в порушення умов Договору № 2428474/N про надання кредиту від 26.11.2013 року та Договору № 999-00051321 банківського рахунку (в рамках кредитного продукту Банку) від 26.11.2013 року не надавав своєчасно ПАТ «Імексбанк» грошові кошти для погашення заборгованості за кредитом, відсотками, а також іншими витратами, що підтверджується відповідними розрахунками банку (а.с.5-6), у зв'язку з чим станом на 25.09.2014 року у ОСОБА_1 перед ПАТ «Імексбанк» виникла заборгованість по Договору № 2428474/N про надання кредиту від 26.11.2013 року на загальну суму 69 686,06 грн., яка складається з:

- 50 000 грн. - заборгованість за кредитом;

- 5 050,01 грн. - заборгованість по сплаті відсотків;

- 9 936,05 грн. - комісія за розрахункове обслуговування поточного рахунку;

- 4 700 грн. - штраф.

В добровільному порядку ОСОБА_1 виниклу та непогашену заборгованість по Договору № 2428474/N про надання кредиту від 26.11.2013 року на загальну суму 69 686,06 грн. не погасив.

Невиконання відповідачем своїх зобов'язань по вищезазначеному договору зумовило звернення ПАТ «Імексбанк» до суду із відповідним позовом.

Відповідно до ст.ст. 509. 510, 526 Цивільного кодексу України, зобов'язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматись від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку. Загальними умовами зобов'язання є те, що зобов'язання має виконуватись належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства.

Одностороння відмова від зобов'язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом. Боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов'язання. (ст.ст. 525, 625 ЦК України).

Згідно із ст.530 Цивільного кодексу України, якщо у зобов'язанні встановлений строк його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк.

Відповідно до ч.1 ст.610 Цивільного кодексу України порушенням зобов'язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов'язання (неналежне виконання).

Боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов'язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом Боржник, який прострочив виконання зобов'язання, відповідає перед кредитором за завдані простроченням збитки і за неможливість виконання, що випадково настала після прострочення (ст.612 ЦК України).

Як вбачається з матеріалів справи, між сторонами виникли правовідносини, що витікають з кредитного договору, які регулюються нормами Цивільного кодексу України.

Відповідно до ст.1054 Цивільного кодексу України, за кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов'язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов'язується повернути кредит та сплатити проценти. До відносин за кредитним договором застосовуються положення параграфа 1 цієї глави (Позика), якщо інше не встановлено цим параграфом і не випливає із суті кредитного договору.

Згідно із ст.1046 Цивільного кодексу України, за договором позики одна сторона (позикодавець) передає у власність другій стороні (позичальникові) грошові кошти або інші речі, визначені родовими ознаками, а позичальник зобов'язується повернути позикодавцеві таку ж суму грошових коштів (суму позики) або таку ж кількість речей того ж роду та такої ж якості. Договір позики є укладеним з моменту передання грошей або інших речей, визначених родовими ознаками.

Договір позики укладається у письмовій формі, якщо його сума не менш як у десять разів перевищує встановлений законом розмір неоподатковуваного мінімуму доходів громадян. Кредитний договір укладається у письмовій формі (ст.ст. 1047, 1055 ЦК України).

Відповідно до ч.1 ст.1048 Цивільного кодексу України, позикодавець має право на одержання від позичальника процентів від суми позики, якщо інше не встановлено договором або законом. Розмір і порядок одержання процентів встановлюються договором.

Згідно із ч.ч. 1, 3 ст.1049 Цивільного кодексу України, позичальник зобов'язаний повернути позикодавцеві позику (грошові кошти у такій самій сумі або речі, визначені родовими ознаками, у такій самій кількості, такого самого роду та такої самої якості, що були передані йому позикодавцем) у строк та в порядку, що встановлені договором. Позика вважається повернутою в момент передання позикодавцеві речей, визначених родовими ознаками, або зарахування грошової суми, що позичалася, на його банківський рахунок.

Якщо договором встановлений обов'язок позичальника повернути позику частинами (з розстроченням), то в разі прострочення повернення чергової частини позикодавець має право вимагати дострокового повернення частини позики, що залишилася, та сплати процентів, належних йому відповідно до статті 1048 цього Кодексу (ч.2 ст.1050 ЦК України).

Крім того, відповідно до абз.1 ч.1 ст.11 Закону України «Про захист прав споживачів», договір про надання споживчого кредиту укладається між кредитодавцем та споживачем, відповідно до якого кредитодавець надає кошти (споживчий кредит) або бере зобов'язання надати їх споживачеві для придбання продукції у розмірі та на умовах, встановлених договором, а споживач зобов'язується повернути їх разом з нарахованими відсотками.

Як встановлено матеріалами справи, ОСОБА_1 в порушення умов Договору №2428474/N про надання кредиту від 26.11.2013 року, Договору № 999-00051321 банківського рахунку (в рамках кредитного продукту Банку) від 26.11.2013 року та зазначених вище норм чинного законодавства не надавав своєчасно та в повному обсязі ПАТ «Імексбанк» грошові кошти для погашення заборгованості за кредитом, відсотками, а також іншими витратами, тобто свої зобов'язання, визначені цими договорами, виконував несвоєчасно та не в повному обсязі, у зв'язку з чим станом на 25.09.2014 року у ОСОБА_1 перед ПАТ «Імексбанк» виникла та залишається і наданий час непогашеною заборгованість по Договору № 2428474/N про надання кредиту від 26.11.2013 року на загальну суму 69 686,06 грн., яка складається з:

- 50 000 грн. - заборгованість за кредитом;

- 5 050,01 грн. - заборгованість по сплаті відсотків;

- 9 936,05 грн. - комісія за розрахункове обслуговування поточного рахунку;

- 4 700 грн. - штраф.

Згідно із ст.1 Цивільного процесуального кодексу України, завданнями цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.

Відповідно до ст.ст. 10, 11 Цивільного процесуального кодексу України, цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін, при цьому суд розглядає цивільні справи не інакше як в межах заявлених позовних вимог і на підставі наданих сторонами доказів. Кожна сторона повинна довести ті обставин, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених статтею 6 цього Кодексу, тобто тягар доказування лежить на сторонах цивільно-правового спору.

Доказами є будь які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги заперечення сторін, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Належними є докази, які містять інформацію щодо предмета доказування (ст.ст. 57-58 ЦПК України).

Відповідно до ч.ч. 1, 2, 3 статті 60 Цивільного процесуального кодексу України, кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, крім випадків, встановлених статтею 61 ЦПК України. Докази подаються сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі. Доказуванню підлягають обставини, які мають значення для ухвалення рішення у справі і щодо яких у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, виникає спір. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.

Згідно із ст.212 Цивільного процесуального кодексу України, суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному та об'єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Рішення суду повинно бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, яким суд, виконавши всі вимоги цивільного судочинства, вирішив справу згідно із законом. Обґрунтованим є рішення, ухвалене на основі повно і всебічно з'ясованих обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні (ст.213 ЦПК України).

Враховуючи вищевикладені обставини та норми чинного законодавства, суд приходить до висновку про обґрунтованість, правомірність та законність позовних вимог ПАТ «Імексбанк», у зв'язку з чим позовна заява ПАТ «Імексбанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості підлягає задоволенню в повному обсязі.

Відповідно до ст.ст. 79, 88 Цивільного процесуального кодексу України, судові витрати понесені ПАТ «Імексбанк» при розгляді справи підлягають стягненню з відповідача на користь позивача.

Керуючись ст.ст. 509, 510, 525, 526, 530, 610-612, 625, 1046, 1047, 1048, 1049, 1050, 1054, 1055 Цивільного кодексу України, положеннями Постанови Пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ № 5 від 30.03.2012 року «Про практику застосування судами законодавства при вирішенні спорів, що виникають із кредитних правовідносин», ст.ст. 3, 10, 11, 57-60, 88, 157, 169, 197, 208, 209, 212-215, 218, 224-228 Цивільного процесуального кодексу України, суд -

В И Р І Ш И В :

Позовну заяву Публічного акціонерного товариства «Імексбанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 (АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1) на користь Публічного акціонерного товариства «Імексбанк» (65039, місто Одеса, проспект Гагаріна,12-а, код ЄДРПОУ 20971504, МФО 328384 № рахунку 37393009999021) заборгованість за Договором № 2428474/N про надання кредиту від 26.11.2013 в розмірі 69 686 (шістдесят дев'ять тисяч шістсот вісімдесят шість) гривень 06 (шість) копійок, в тому числі:

- 50 000 (п'ятдесят тисяч) гривень - заборгованість за кредитом;

- 5 050 (п'ять тисяч п'ятдесят) гривень 01 (одна) копійка - заборгованість по нарахованим і несплаченим відсоткам за користування кредитом;

- 9 936 (дев'ять тисяч дев'ятсот тридцять шість) гривень 05 (п'ять) копійок - комісія за розрахункове обслуговування поточного рахунку;

- 4 700 (чотири тисяч сімсот) гривень - штраф.

Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 (АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1) на користь Публічного акціонерного товариства «Імексбанк» (65039, місто Одеса, проспект Гагаріна,12-а, код ЄДРПОУ 20971504, МФО 328384 № рахунку 37393009999021) сплачений судовий збір за розгляд позовної заяви в розмірі 696 (шістсот дев'яносто шість) гривень 86 (вісімдесят шість) копійок.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їх права та обов'язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку рішення суду першої інстанції повністю або частково.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до апеляційного суду Одеської області через Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Суддя В.В. Мишко

СудБілгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення11.12.2014
Оприлюднено19.12.2014
Номер документу41917891
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —495/7522/14-ц

Ухвала від 27.12.2024

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Лозко Ю. П.

Ухвала від 09.12.2024

Цивільне

Одеський апеляційний суд

Лозко Ю. П.

Рішення від 12.07.2024

Цивільне

Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

Мишко В. В.

Ухвала від 01.03.2024

Цивільне

Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

Мишко В. В.

Ухвала від 02.02.2024

Цивільне

Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

Мишко В. В.

Ухвала від 24.01.2024

Цивільне

Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

Мишко В. В.

Ухвала від 22.11.2023

Цивільне

Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

Мишко В. В.

Ухвала від 19.08.2020

Цивільне

Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

Мишко В. В.

Рішення від 11.12.2014

Цивільне

Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

Мишко В. В.

Рішення від 11.12.2014

Цивільне

Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області

Мишко В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні