Рішення
від 20.07.2006 по справі 15/226-06
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

15/226-06

  

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

20.07.06           Справа № 15/226-06.

за позовом Управління Пенсійного фонду України в Зарічному районі м. Суми.

до відповідача Відкритого акціонерного товариства “Сумижитлобуд”Будівельне управління “Опорядбуд”.

про стягнення 769 грн. 59 коп..

                                                                           СУДДЯ                    Резниченко О.Ю.

За участю представників сторін:

Від позивача: Супрунов І.Ю.

Від відповідача: Пилипенчук Б.І., доручення № 01 від 05.06.06 р.

Суть спору: Позивач просить стягнути з відповідача 395 грн. 06 коп. заборгованості по сплаті страхових внесків до Пенсійного фонду України за березень 2006 року.

          Представник позивача подав в судове засідання 03.07.2005р. заяву №2931/7-24 від 31.05.2006р. про уточнення позовних вимог, згідно якої сума заборгованості становить 769 грн. 59 коп., а саме: 395 грн. 06 коп. заборгованості по сплаті страхових внесків за березень 2006 року; 374 грн. 53 коп. заборгованості по сплаті страхових внесків за квітень 2006 року.

Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги визнав в повному обсязі.

Розглянувши матеріали справи, суд встановив:

Відповідач – Відкрите акціонерне товариство “Сумижитлобуд” Будівельне управління “Опорядбуд” - відповідно до ст. 14 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” зареєстрований як платник внесків на обов'язкове державне пенсійне страхування та зобов'язаний самостійно сплачувати визначене ним зобов'язання.

Згідно п. 1 ст. 19 Закону України “Про  загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” для платників страхових внесків об'єктом оподаткування є фактичні витрати на оплату праці працівникам.

Порядок обчислення збору на фактичні витрати на оплату праці встановлений п. 5 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої постановою правління ПФУ 19.12.2003 р. №21-1, зареєстрованої в Міністерстві юстиції 16.01.2004 р. за №64/8663.

Відповідач у встановлені строки зобов'язаний подавати позивачу розрахунки зобов'язання зі сплати внесків на обов'язкове державне пенсійне страхування, в яких самостійно визначає розмір зобов'язань перед Пенсійним Фондом, але самостійно нараховані страхові внески сплачені не були.

Зобов'язання відповідача в сумі 769 грн. 59 коп. за  березень, квітень 2006р. по сплаті страхових внесків самостійно визначено ним у розрахунках суми страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, в повному обсязі сплачене не було, що порушує п. 6 ст. 20 Закону України “Про  загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”.

Факт заборгованості відповідача в сумі 769 грн. 59 коп. повністю підтверджується розрахунками заборгованості та іншими матеріалами справи.

Оскільки відповідач позовні вимоги визнав, аргументованих заперечень не подав, тому вимоги позивача визнаються судом правомірними, обґрунтованими та підлягають задоволенню.

           На підставі викладеного, керуючись  ст. ст. 82, 84, 85 Господарського процесуального кодексу  України, суд –

                                                       В И Р І Ш И В :

1.          Позов задовольнити повністю.

2.          Стягнути з Відкритого акціонерного товариства “Сумижитлобуд ”Будівельне управління “Опорядбуд” (м. Суми, вул. Малиновського, 12, код 01270842) на користь Управління  Пенсійного фонду України в Зарічному районі м. Суми (40024, м. Суми, вул. Харківська, 35, код 22977095) 769 грн. 59 коп. заборгованості.

3.          Видати наказ після набрання рішенням законної сили.

СУДДЯ                                                                                        О.Ю.Резниченко

Повний текст рішення підписано 20.07.2006 р.

СудГосподарський суд Сумської області
Дата ухвалення рішення20.07.2006
Оприлюднено28.08.2007
Номер документу43380
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —15/226-06

Ухвала від 10.07.2007

Господарське

Одеський апеляційний господарський суд

Шевченко В.В.

Постанова від 26.04.2007

Господарське

Вищий господарський суд України

Кочерова Н.О.

Постанова від 20.03.2007

Господарське

Житомирський апеляційний господарський суд

Майор Г.І.

Ухвала від 29.03.2007

Господарське

Вищий господарський суд України

Кочерова Н.О.

Постанова від 30.01.2007

Господарське

Одеський апеляційний господарський суд

Шевченко В.В.

Рішення від 29.09.2006

Господарське

Господарський суд Одеської області

Петров В.С.

Рішення від 10.10.2006

Господарське

Господарський суд Харківської області

Лаврова Л.С.

Постанова від 26.07.2006

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Курко О.П.

Рішення від 20.07.2006

Господарське

Господарський суд Сумської області

Резниченко О.Ю.

Ухвала від 05.07.2006

Господарське

Господарський суд Сумської області

Резниченко О.Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні