ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
29 квітня 2015 року № К/800/12826/15
суддя Вищого адміністративного суду України Амєлін С.Є., перевіривши виконання вимог законодавства при подачі касаційної скарги Кагарлицьким районним центром зайнятості на постанову Кагарлицького районного суду Київської області від 13 листопада 2014 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 17 лютого 2015 року в справі за позовом Кагарлицького районного центру зайнятості до ОСОБА_1 про стягнення допомоги по безробіттю,
в с т а н о в и в :
18 березня 2015 року Кагарлицький районний центр зайнятості подав касаційну скаргу.
Ухвалою судді Вищого адміністративного суду України від 20 березня 2015 року касаційну скаргу залишено без руху та надано строк для усунення недоліків до 10 квітня 2015 року, які полягали у необхідності додати копії судових рішень, що оскаржуються.
На виконання вимог ухвали позивач додав копії рішень судів першої та апеляційної інстанцій.
З наданих судових рішень вбачається, що судом апеляційної інстанції справу розглянуто 17 лютого 2015 року у відкритому судовому засіданні.
Ухвалою судді Вищого адміністративного суду України від 06 квітня 2015 року касаційну скаргу залишено без руху та надано строк для усунення недоліків протягом тридцяти днів з моменту отримання даної ухвали, які полягали у необхідності додати заяву про поновлення строку касаційного оскарження з обґрунтуванням поважності причин його пропуску.
На виконання ухвали позивач додав заяву, в якій обґрунтування причин пропуску процесуального строку зазначив, що копію ухвали апеляційного суду отримав 04 березня 2015 року, що підтверджується штампом вхідної кореспонденції на супровідному листі, тому строк касаційного оскарження пропущено з поважних причин.
Відповідно до частини 2 статті 212 Кодексу адміністративного судочинства України, яка визначає порядок і строки касаційного оскарження, касаційна скарга на судові рішення подається протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, крім випадків, передбачених цим Кодексом, а в разі складення постанови в повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення постанови в повному обсязі.
Виходячи з того, що позивач був позбавлена можливості вчасно ознайомитися з оскаржуваним рішенням та виготовити касаційну скаргу, приходжу до висновку про те, що підстави пропуску строку касаційного оскарження слід визнати поважними.
Касаційна скарга відповідає вимогам законодавства і відсутні перешкоди для відкриття касаційного провадження.
Керуючись статтею 214 Кодексу адміністративного судочинства України,
у х в а л и в :
Підстави пропуску Кагарлицьким районним центром зайнятості строку касаційного оскарження постанови Кагарлицького районного суду Київської області від 13 листопада 2014 року та ухвали Київського апеляційного адміністративного суду від 17 лютого 2015 року визнати поважними.
Відкрити касаційне провадження в справі за касаційною скаргою Кагарлицького районного центру зайнятості на постанову Кагарлицького районного суду Київської області від 13 листопада 2014 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 17 лютого 2015 року.
Витребувати з Кагарлицького районного суду Київської області адміністративну справу № 368/294/14-а (провадження № 2-а/368/20/14) за позовом Кагарлицького районного центру зайнятості до ОСОБА_1 про стягнення допомоги по безробіттю.
Заперечення на касаційну скаргу можуть бути подані протягом тридцяти днів з дня отримання ухвали про відкриття касаційного провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач С.Є. Амєлін
Суд | Вищий адміністративний суд України |
Дата ухвалення рішення | 29.04.2015 |
Оприлюднено | 05.05.2015 |
Номер документу | 43940867 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вищий адміністративний суд України
Амєлін С.Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні