cpg1251 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
24.04.2015Справа № 32/434
За заявоюСтаршого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві прозміну способу та порядку виконання рішення у справі №32/434 за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Опіка-Капітал" доПриватного акціонерного товариства "Всеукраїнський депозитарій цінних паперів" треті особи 1. Товариство з обмеженою відповідальністю "Брокерський дім "Партнерство" 2. Товариство з обмеженою відповідальністю "Фондова компанія "Ініціатива" прозобов'язання вчинити дії Суддя Підченко Ю.О.
Представники сторін: від позивача:Ковальський Т.О. - представник за довіреністю; від відповідача (ПАТ "НДУ"):Панченко О.В. - представник за довіреністю; від третьої особи 1:не з'явився; від третьої особи 2:не з'явився; від ВДВС (заявника):Андрійко Є.Л. - старший державний виконавець;
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Опіка-Капітал" звернулось до господарського суду міста Києва з позовом до Відкритого акціонерного товариства "Всеукраїнський депозитарій цінних паперів" про зобов'язання відповідача здійснити перерахування цінних паперів емітента Закритого акціонерного товариства "Саламандра-Україна" в кількості 39 367 штук з рахунку Товариства з обмеженою відповідальністю "Брокерський дім "Партнерство" на рахунок Товариства з обмеженою відповідальністю "Фондова компанія "Ініціатива" з метою відновлення права позивача на володіння, користування та розпорядження власними цінними паперами.
Рішенням господарського суду міста Києва від 24.09.2010 р., яке залишено без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 11.05.2011 р. позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Опіка-Капітал" задоволено повністю, зобов'язано Приватне акціонерне товариство "Всеукраїнський депозитарій цінних паперів" здійснити перерахування цінних паперів емітента Закритого акціонерного товариства "Саламандра-Україна", що належать на праві власності Товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Опіка-Капітал", в кількості 39 367 штук з рахунку Товариства з обмеженою відповідальністю "Брокерський дім "Партнерство" на рахунок Товариства з обмеженою відповідальністю "Фондова компанія "Ініціатива".
25.11.2010 р. на виконання рішення суду видано відповідний наказ.
23.03.2015 р. до канцелярії суду надійшла заява старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві в якій заявник просить змінити спосіб та порядок виконання рішення господарського суду міста Києва від 24.09.2010 р. по справі №32/434.
За резолюцією голови господарського суду міста Києва від 23.03.2015 р. вказану заяву було передано для розгляду судді Підченку Ю.О.
Ухвалою господарського суду міста Києва від 14.04.2015 р. розгляд заяви старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві про зміну способу та порядку виконання рішення призначено до розгляду на 24.04.2015 р.
21.04.2015 р. представником Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Опіка-Капітал" через загальний відділ суду було подано письмові пояснення, згідно змісту яких заяву старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві про зміну способу та порядку виконання рішення підтримує в повному обсязі.
23.04.2015 р. старшим державним виконавцем відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві через загальний відділ суду було подано письмові пояснення згідно змісту яких вказує на те, що цінні папери, перерахування яких необхідно здійснити обслуговує не боржник, а Публічне акціонерне товариство "Національний депозитарій України", оскільки відповідно до п. 238 Плану-графіку №10 передачі цінних паперів на депозитарне обслуговування від Публічного акціонерного товариства "Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках" до Публічного акціонерного товариства "Національний депозитарій України", погодженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку №1751 від 05.09.2013 р. Публічне акціонерне товариство "Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках" 13.09.2013 р. передало на обслуговування Публічному акціонерному товариству "Національний депозитарій України" цінні папери Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Саламандра-Україна". Крім того, старший державний виконавець зазначає, що Публічним акціонерним товариством "Національний депозитарій України" в листі №248/23 від 16.09.2014 р. було повідомлено, що згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку №1751 від 05.09.2013 р. правильним найменуванням емітента є Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "Саламандра-Україна", ідентифікаційний код 13934129. Також, як на підставу для зміни способу та порядку виконання рішення старший державний виконавець посилається на те, що Товариством з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Опіка-Капітал" було закрито рахунок в Товаристві з обмеженою відповідальністю "Фондова компанія "Ініціатива" на який необхідно було здійснити перерахування цінних паперів, а відкрито такий рахунок в Публічному акціонерному товаристві "Банк "КЛІРИНГОВИЙ ДІМ" (АБ "КЛІРИНГОВИЙ ДІМ").
24.04.2015 р. Публічним акціонерним товариством "Національний депозитарій України" через загальний відділ суду було подано письмові пояснення згідно змісту яких пояснює наступне.
Відповідно п. 238 Плану-графіку №10 передачі цінних паперів на депозитарне обслуговування від Публічного акціонерного товариства "Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках" (попереднє найменування Приватне акціонерне товариство "Всеукраїнський депозитарій цінних паперів") до Публічного акціонерного товариства "Національний депозитарій України", що є додатком до рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку №1751 від 05.09.2013 р., передбачено передання 13.09.2013 р. випуску простих іменних акцій Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Саламандра-Україна". При цьому, подальший облік простих іменних акцій Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Саламандра-Україна" здійснюється Публічним акціонерним товариством "Національний депозитарій України" на рахунках у цінних паперах, відкритим депозитарним установам та іншим клієнтам Публічного акціонерного товариства "Національний депозитарій України". Крім того, Публічне акціонерне товариство "Національний депозитарій України" зазначає, що відповідно до пункту 13 розділу VI Закону України "Про депозитарну систему України" Публічне акціонерне товариство "Національний депозитарій України" стає правонаступником Публічного акціонерного товариства "Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках" за договором про обслуговування емісії цінних паперів, укладеним з Приватним акціонерним товариством "Страхова компанія "Саламандра-Україна", а тому можливість виконання Публічним акціонерним товариством "Національний депозитарій України" рішення суду залежить від дотримання наступних умов.
По-перше, з огляду на те, що облік простих іменних акцій Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Саламандра-Україна" здійснюється Публічним акціонерним товариством "Національний депозитарій України", боржником за виконавчим документом має бути саме Публічне, акціонерне товариство "Національний депозитарій України", а не Публічне акціонерне товариство "Всеукраїнський депозитарій цінних паперів", як зазначено у виконавчому документі;
По-друге, цінні папери, які мають бути перераховані на виконання рішення суду, мають бути визначені за видом та з правильним зазначенням найменування та ідентифікаційного коду емітента цінних паперів. Згідно із даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 05.09.2013 р. №1751 правильним найменуванням емітента є Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "Саламандра-Україна", ідентифікаційний код 13934129 в той же час в мотивувальній частині рішення господарського суду міста Києва від 24.09.2010 р. найменування емітента вказано Закрите акціонерне товариство "Страхова Компанія "Саламандра-Україна", а в резолютивній частині вказаного рішення - Закрите акціонерне товариство "Саламандра-України";
По-третє, депозитарна установа Товариство з обмеженою відповідальністю "Фондова компанія "Ініціатива" повинна виконати операцію зарахування прав на 39367 простих іменних акцій Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Саламандра-Україна" на рахунок у цінних паперах, відкритий Товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Опіка-Капітал".
Представник позивача в судове засідання 24.04.2015 р. з'явився, заяву старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві про зміну способу та порядку виконання рішення підтримує в повному обсязі та просить її задовольнити.
Представник Публічного акціонерного товариства "Національний депозитарій України" в судове засідання 24.04.2015 р. з'явився, надав усні пояснення по суті заяви.
Представник відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві в судове засідання 24.04.2015 р. з'явився, наполягав на задоволенні заяви.
Представники третіх осіб, що належним чином повідомлені про час та місце розгляду заяви, в судове засідання 24.04.2015 р. не з'явились, вимог ухвали суду від 14.04.2015 р. не виконали, про причини неявки суд не повідомили.
Враховуючи те, що відповідно до ст. 121 Господарського процесуального кодексу України заява про зміну способу та порядку виконання рішення розглядається судом у десятиденний строк, а неявка третіх осіб в судове засідання не є перешкодою для її розгляду, заява старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві розглядається по суті в судовому засіданні 24.04.2015 р.
Розглянувши заяву старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві про зміну способу та порядку виконання рішення від 24.09.2010 р. у справі №32/434, заслухавши пояснення представників сторін присутніх в судовому засіданні та Публічного акціонерного товариства "Національний депозитарій України", господарський суд встановив.
Відповідно до ст. 124 Конституції України судові рішення ухвалюються судами іменем України і є обов'язковими до виконання на всій території України.
Статтею 13 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" передбачено, що судові рішення, які набрали законної сили, є обов'язковими до виконання усіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами, фізичними і юридичними особами та їх об'єднаннями на всій території України.
За приписами ст. 4-5, ст. 115 Господарського процесуального кодексу України рішення, ухвали, постанови господарського суду, що набрали законної сили, є обов'язковими на всій території України.
Згідно із мотивувальною частиною рішення Конституційного Суду України №16-рп/2009 від 30.06.2009 р. виконання всіма суб'єктами правовідносин приписів, викладених у рішеннях суду, які набрали законної сили, утверджує авторитет держави як правової держави.
Виходячи з того, що згідно зі ст. 1 Конституції України Україна є правовою державою, обов'язковість виконання судових рішень є обов'язковою гарантією, дотримання якої є визначальним для утвердження авторитету України.
Відповідно до ст. 6 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і неупередженим судом. У рішенні Європейського суду з прав людини від 20.07.2004 р. по справі "Шмалько проти України" (заява №60750/00) зазначено, що для цілей ст. 6 виконання рішення, ухваленого будь-яким судом, має розцінюватися як невід'ємна частина "судового розгляду". У рішенні від 17.05.2005 р. по справі "Чіжов проти України" (заява №6962/02) Європейський суд з прав людини зазначив, що позитивним обов'язком держави є організація системи виконання рішень таким чином, щоб переконатися, що неналежне зволікання відсутнє та що система ефективна і законодавчо, і практично, а нездатність державних органів ужити необхідних заходів для виконання рішення позбавляє гарантії, передбаченої параграфом 1 ст. 6 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод.
З урахуванням викладеного, відповідно до вимог Конституції України рішення суду по справі №32/434, яке набрало законної сили, є обов'язковим до виконання та має бути виконане.
Із пояснень позивача та матеріалів справи, вбачається, що на теперішній час рішення суду від 24.09.2010 р. у справі №32/434 не виконано.
Відповідно до ч. 1 ст. 121 Господарського процесуального кодексу України при наявності обставин, що ускладнюють виконання рішення або роблять його неможливим, за заявою сторони, державного виконавця, прокурора чи його заступника або за своєю ініціативою господарський суд, який видав виконавчий документ, у десятиденний строк розглядає це питання у судовому засіданні з викликом сторін, прокурора чи його заступника і у виняткових випадках, залежно від обставин справи, може відстрочити або розстрочити виконання рішення, ухвали, постанови, змінити спосіб та порядок їх виконання.
Підставою для відстрочки, розстрочки, зміни способу та порядку виконання рішення можуть бути конкретні обставини, що ускладнюють виконання рішення або роблять його неможливим у строк або встановленим господарським судом способом.
При цьому, під зміною способу та порядку виконання рішення слід розуміти прийняття господарським судом нових заходів для реалізації рішення в разі неможливості його виконання у порядку і способом, раніше встановленими. Зміна способу виконання рішення можлива шляхом видозмінення зазначеної у рішенні форми виконання.
Змінюючи спосіб і порядок виконання судового рішення, суд не може змінювати останнє по суті.
Заява про зміну способу та порядку виконання рішення розглядається за правилами Господарського процесуального кодексу України, тому заявник повинен надати докази наявності обставин, що передбачені ст. 121 Господарського процесуального кодексу України.
Згідно зі ст. 33 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Докази подаються сторонами та іншими учасниками судового процесу.
Відповідно до ст. 34 Господарського процесуального кодексу України господарський суд приймає тільки ті докази, які мають значення для справи. Обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.
За приписом ст. 43 вказаного Кодексу господарський суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, яке ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді в судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом.
Пунктом 7.2 постанови пленуму Вищого господарського суду України "Про деякі питання практики виконання рішень, ухвал, постанов господарських судів України" №9 від 17.10.2012 р. визначено, що вирішуючи питання про відстрочку чи розстрочку виконання рішення, зміну способу і порядку виконання рішення, господарський суд повинен враховувати матеріальні інтереси сторін, їх фінансовий стан, ступінь вини відповідача у виникненні спору, наявність інфляційних процесів у економіці держави та інші обставини справи.
Отже, в основу рішення про зміну способу та порядку виконання рішення суду має бути покладений обґрунтований висновок про наявність обставин, що ускладнюють або роблять неможливим його виконання встановленим способом.
В обґрунтування своїх вимог заявник посилається на неможливість виконання судового рішення по справі №32/434 у спосіб та порядок, що встановлені вказаним судовим актом, оскільки по-перше, відповідно до п. 238 Плану-графіку №10 передачі цінних паперів на депозитарне обслуговування від Публічного акціонерного товариства "Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках" до Публічного акціонерного товариства "Національний депозитарій України", погодженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку №1751 від 05.09.2013 р. Публічне акціонерне товариство "Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках" 13.09.2013 р. передало на обслуговування Публічному акціонерному товариству "Національний депозитарій України" цінні папери Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Саламандра-Україна", по-друге, правильним найменуванням емітента, як повідомлено Публічним акціонерним товариством "Національний депозитарій України" в листі №248/23 від 16.09.2014 р. є Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "Саламандра-Україна", ідентифікаційний код 13934129, а по-третє, Товариством з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Опіка-Капітал" було закрито рахунок в Товаристві з обмеженою відповідальністю "Фондова компанія "Ініціатива" на який необхідно було здійснити перерахування цінних паперів, а відкрито такий рахунок в Публічному акціонерному товаристві "Банк "КЛІРИНГОВИЙ ДІМ" (АБ "КЛІРИНГОВИЙ ДІМ").
Як вже зазначалося, рішенням суду, прийнятим за результатами розгляду даної справи, господарський суд вирішив зобов'язати Приватне акціонерне товариство "Всеукраїнський депозитарій цінних паперів" здійснити перерахування цінних паперів емітента Закритого акціонерного товариства "Саламандра-Україна", що належать на праві власності Товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Опіка-Капітал", в кількості 39 367 штук з рахунку Товариства з обмеженою відповідальністю "Брокерський дім "Партнерство" на рахунок Товариства з обмеженою відповідальністю "Фондова компанія "Ініціатива"
Разом з тим, заявник (старший державний виконавець відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві) просить встановити спосіб та порядок виконання рішення суду шляхом зобов'язання Публічного акціонерного товариства "Національний депозитарій України" здійснити перерахування цінних паперів емітента Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Саламандра-Україна" , що належать на праві власності Товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Опіка-Капітал", в кількості 39 367 штук на рахунок Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Опіка-Капітал" №300384-UA40556233 відкритий у АБ "Кліринговий дім", що суперечить рішенню суду з наступних підстав.
Як вбачається з матеріалів справи 27.11.2012 р. позивач звернувся до відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві з заявою про відкриття виконавчого провадження за наказом господарського суду міста Києва №32/434 від 25.11.2010 р. про зобов'язання Приватного акціонерного товариства "Всеукраїнський депозитарій цінних паперів" здійснити перерахування цінних паперів емітента Закритого акціонерного товариства "Саламандра-Україна" , що належать на праві власності Товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Опіка-Капітал", в кількості 39 367 штук з рахунку Товариства з обмеженою відповідальністю "Брокерський дім "Партнерство" на рахунок Товариства з обмеженою відповідальністю "Фондова компанія "Ініціатива" .
Постановою головного державного виконавця відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві від 29.11.2012 р. відкрито виконавче провадження №35429048 з виконання наказу №32/434 від 25.11.2010 р.
22.05.2014 р. позивач звернувся до відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві із заявою про заміну сторони (боржника) у виконавчому провадженні її правонаступником згідно змісту якої Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Опіка-Капітал" просило вчинити передбачені чинним законодавством дії стосовно заміни Приватного акціонерного товариства "Всеукраїнський депозитарій цінних паперів" , як вибулої сторони у виконавчому провадженні, на його правонаступника Публічне акціонерне товариство "Національний депозитарій України" , якому були передані всі права та обов'язки депозитаріїв за договорами про обслуговування емісії цінних паперів, укладеними між емітентами та депозитаріями.
Крім того, 29.05.2014 р. позивач звернувся до відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві із заявою про зміну способу та порядку виконання рішення суду в якій просив вчинити передбачені чинним законодавством дії стосовно зміни способу виконання рішення господарського суду міста Києва від 24.09.2010 р., а саме зобов'язати Публічне акціонерне товариство "Національний депозитарій України" здійснити перерахування цінних паперів (акцій) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Саламандра-Україна", що належать Товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Опіка-Капітал" з рахунку Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Опіка-Капітал" відкритого в Товаристві з обмеженою відповідальністю "Брокерський дім "Партнерство" на рахунок Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Опіка-Капітал" відкритий в АБ "Кліринговий дім".
16.09.2014 р. головним державним виконавцем відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві на адресу Публічного акціонерного товариства "Національний депозитарій України" було надіслано лист №248/23 щодо можливості виконання останнім рішення господарського суду міста Києва від 24.09.2010 р.
У відповідь на вказаний лист Публічне акціонерне товариство "Національний депозитарій України" листом №2154/09 від 17.10.2014 р. повідомило, що можливість виконання рішення суду залежить від дотримання певних умов, а саме: по-перше, оскільки облік простих іменних акцій Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Саламандра-Україна" здійснюється Публічним акціонерним товариством "Національний депозитарій України", боржником за виконавчим документом має бути саме Публічне, акціонерне товариство "Національний депозитарій України" , а не Публічне акціонерне товариство "Всеукраїнський депозитарій цінних паперів", як зазначено у виконавчому документі; по-друге, цінні папери, які мають бути перераховані на виконання рішення суду, мають бути визначені за видом та з правильним зазначенням найменування та ідентифікаційного коду емітента цінних паперів. Згідно із даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 05.09.2013 р. №1751 правильним найменуванням емітента є Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "Саламандра-Україна" , ідентифікаційний код 13934129 в той же час в мотивувальній частині рішення господарського суду міста Києва від 24.09.2010 р. найменування емітента вказано Закрите акціонерне товариство "Страхова Компанія "Саламандра-Україна", а в резолютивній частині вказаного рішення - Закрите акціонерне товариство "Саламандра-України"; по-третє, депозитарна установа Товариство з обмеженою відповідальністю "Фондова компанія "Ініціатива" повинна виконати операцію зарахування прав на 39367 простих іменних акцій Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Саламандра-Україна" на рахунок у цінних паперах, відкритий Товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Опіка-Капітал".
Проте, як вбачається з матеріалів справи з 17.10.2014 р. і до моменту звернення старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві з даною заявою до суду, а також її розглядом по суті, ні позивачем, як заінтересованою особою ні державним виконавцем не вчинялось жодних дій спрямованих на виконання умов зазначених Публічним акціонерним товариством "Національний депозитарій України" в листі №2154/09 від 17.10.2014 р., а тому встановлення способу та порядку виконання рішення суду, про який просить старший державний виконавець відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві, матиме наслідком зміну самого судового рішення по суті, що є неможливим.
При цьому, пунктом 7.1.4 постанови пленуму Вищого господарського суду України від 17.10.2012 р. №9 "Про деякі питання практики виконання рішень, ухвал, постанов господарських судів України" унормовано, що статтею 121 Господарського процесуального кодексу України не передбачено подання і розгляд заяв про встановлення способу та/або порядку виконання рішення.
Такі спосіб і порядок визначаються державним виконавцем на підставі Закону України "Про виконавче провадження" та виходячи зі змісту резолютивної частини рішення господарського суду.
Старший державний виконавець відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві у своїй заяві просить суд встановити спосіб та порядок виконання рішення господарського суду міста Києва від 24.09.2010 р. шляхом зобов'язання Публічного акціонерного товариства "Національний депозитарій України" здійснити перерахування цінних паперів емітента Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Саламандра-Україна", що належать на праві власності Товариству з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Опіка-Капітал", в кількості 39 367 штук на рахунок Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Опіка-Капітал" №300384-UA40556233 відкритий у АБ "Кліринговий дім".
Отже, державний виконавець фактично не просить змінити спосіб та порядок виконання рішення, оскільки судовим рішенням було встановлено зобов'язальну форму виконання, а відповідно до поданої заяви державний виконавець просить встановити спосіб та порядок виконання рішення.
В той же час, нормами Господарського процесуального кодексу України господарський суд не наділено повноваженнями встановлювати спосіб та порядок виконання рішення, які вже були встановлені у даному судовому рішенні при його прийнятті.
На підставі викладеного, враховуючи норми чинного законодавства, суд приходить до висновку, що заява старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві про зміну способу і порядку виконання рішення суду задоволенню не підлягає.
За таких обставин, керуючись ст.ст. 86, 121 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд -
УХВАЛИВ:
В задоволенні заяви старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві про зміну способу та порядку виконання рішення господарського суду міста Києва від 24.09.2010 р. по справі №32/434 відмовити повністю.
Суддя Ю.О. Підченко
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 24.04.2015 |
Оприлюднено | 18.05.2015 |
Номер документу | 44130429 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Підченко Ю.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні