Справа № 308/7937/14-ц
У Х В А Л А
20 червня 2014 року м. Ужгород
Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Сарай А.І., ознайомившись з позовною заявою ОСОБА_1 до Ужгородської міської ради, треті особи, які не заявляють самостійні вимоги щодо предмета справи - ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про скасування державного акту на право приватної власності на землю,
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернулася в суд з позовною заявою до Ужгородської міської ради, треті особи, які не заявляють самостійні вимоги щодо предмета справи - ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про скасування державного акту на право приватної власності на землю.
Позовна подана з порушенням вимог п.п. 2, 5, 6 ч. 2, ч.ч. 4, 5 ст. 119 ЦПК України.
Зокрема, позовна заява не містить номери засобів зв'язку відповідача, якщо такі відомі.
В позовній заяві відсутнє доведення обставин на які посилається позивачка, як на підставу своїх вимог, а саме у заяві не зазначено доказів, що підтверджують кожну обставину порушення, невизнання або оспорювання її прав, свобод чи інтересів з боку відповідача.
Крім того, в якості третьої особи, яка не заявляє самостійні вимоги щодо предмета спору, в позовній заяві позивачкою зазначено ОСОБА_2, однак зміст позову не містить виклад обставин та жодного обґрунтування з приводу її зазначення.
До позовної заяви додано квитанцію про сплату судового збору в сумі 1039.49 грн. ОСОБА_1, яка містить ніким не застережений запис «прошу вважати вірним прізвище ОСОБА_1», що не можна вважати належним документом, що підтверджує сплату судового збору. Разом з тим, судовий збір за подання даної позовної заяви, яка є немайнового характеру, справляється у фіксованому розмірі, що становить 243.6 грн.
Згідно роз'яснень, наданих у п. 7 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 2 від 12.06.2009 р. «Про застосування норм цивільного процесуального законодавства при розгляді справ у суді першої інстанції» позовна заява подається до суду в письмовій формі і за змістом повинна відповідати вимогам ст. 119 ЦПК. У зв'язку з цим суди мають звертати особливу увагу, зокрема, на те, що у позовній заяві повинні не лише міститися позовні вимоги, а й бути викладені обставини, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, і зазначені докази, що підтверджують кожну обставину.
Враховуючи наведене, вважаю, що до даної позовної заяви слід застосувати правила ч. 1 ст. 121 ЦПК України та залишити її без руху, надавши позивачці строк для усунення зазначених недоліків.
Керуючись ст. 121 ч. 1 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Ужгородської міської ради, треті особи, які не заявляють самостійні вимоги щодо предмета справи - ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про скасування державного акту на право приватної власності на землю - залишити без руху.
Повідомити позивачці про необхідність усунення недоліків позовної заяви, зазначених у мотивувальній частині ухвали, протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
У випадку, якщо недоліки не будуть усунені в зазначений строк, позовна заява буде вважатися неподаною та повернута позивачці.
Копію ухвали надіслати позивачці.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ужгородського
міськрайонного суду ОСОБА_4
Суд | Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 20.06.2014 |
Оприлюднено | 13.08.2015 |
Номер документу | 48150084 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Сарай А. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні