Справа № 2-3393/11
У х в а л а
01 листопада 2011 року м. Маріуполь
Суддя Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області ОСОБА_1, ознайомившись із позовною заявою ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Маріупольської міської ради про визнання права власності на самовільно зведені об'єкти нерухомості , -
В С Т А Н О В И В :
31 жовтня 2011 року позивачі звернулися до суду із позовом до відповідача про визнання права власності на самовільно зведені об'єкти нерухомості, що розташовані на земельній ділянці № 327 по вулиці Таганрозькій в місті Маріуполі.
Відповідно до ч. 2 ст. 119 ЦПК України позовна заява, серед іншого, повинна містити ціну позову щодо вимог майнового характеру.
Так, в порушення ст. 119 ЦПК України, позивачами при зверненні до суду із позовними вимогами майнового характеру, не зазначено ціни позову, при цьому сплачено судовий збір у розмірі 51 грн., що підтверджено первісним платіжним документом.
Разом із тим, суд вважає, що сплачений позивачами розмір судового збору вочевидь не відповідає тому, який дійсно має бути сплачено при зверненні до суду виходячи із загальної вартості спірного майна, визнання права власності на яке вимагається.
Згідно із п. 1 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» ставка судового збору за подання позовної заяви майнового характеру встановлюється у розмірі 1 відсотка ціни позову, але не менше 0,2 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 3 розмірів мінімальної заробітної плати.
Крім того, відповідно до ч. 6 ст. 6 Закону України «Про судовий збір» у разі якщо позов подається одночасно кількома позивачами до одного або кількох відповідачів, судовий збір обчислюється з урахуванням загальної суми позову і сплачується кожним позивачем пропорційно долі поданих кожним з них вимог окремим платіжним документом.
Таким чином, позивачам необхідно пропорційно долі поданих кожним з них вимог сплатити судовий збір у наведених розмірах з урахуванням вже сплаченої суми за наступними реквізитами: р/р - 31219206700054, отримувач - Державний бюджет міста Маріуполя, банк отримувача - ГУДКУ в Донецькій області, МФО - 834016, ЕДРПОУ - 02895633, КБКД - 22030001, надавши окремі платіжні документи.
Відповідно до ст. 121 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. ст. 119, 120 ЦПК України, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави для залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
За таких обставин, керуючись ст. 121 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В :
Позовну заяву ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Маріупольської міської ради про визнання права власності на самовільно зведені об'єкти нерухомості - залишити без руху.
Надати позивачеві строк терміном п'ять днів з моменту отримання копії ухвали суду і роз'яснити, що у разі не усунення вказаних недоліків у визначений термін заява вважатиметься неподаною і буде повернена.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку через Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали апеляційної скарги.
Суддя
Суд | Орджонікідзевський районний суд м.Маріуполя |
Дата ухвалення рішення | 01.11.2011 |
Оприлюднено | 26.08.2015 |
Номер документу | 48790859 |
Судочинство | Цивільне |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні