У Х В А Л А
про відкриття провадження в адміністративній справі
16 березня 2012 року м.Черкаси Справа № 2а/2370/751/2012
Суддя Черкаського окружного адміністративного суду Бабич А.М., перевіривши матеріали адміністративного позову Приватного підприємства «Компанія Брілюкс» до Державної податкової інспекції у місті Черкаси про визнання не чинними та скасування податкових повідомлень-рішень,
ВСТАНОВИВ:
Приватне підприємство «Компанія Брілюкс» звернулося до ОСОБА_1 окружного адміністративного суду з позовною заявою до Державної податкової інспекції у місті Черкаси, в якій просить скасувати податкові повідомлення-рішення форми "Р" від 08.12.2011 № НОМЕР_1 та форми "Р" від 08.12.2011 № НОМЕР_2 ДПІ у м. Черкаси.
Ухвалою суду від 07.03.2012 Позивачу надано строк до 20 березня 2012 року для усунення недоліків шляхом подання до суду платіжного доручення про сплату судового збору у належному розмірі та довідку територіального управління Державної казначейської служби України про зарахування судового збору у повному розмірі, витяг ЄДРПОУ та завірені належним чином установчі документи Позивача.
Позивач надіслав 16.03.2012 клопотання долучити до позовної заяви додаткові документи на виконання вищевказаної ухвали, а саме: платіжне доручення банку № 584 від 13.03.2012 про сплату судового збору з відміткою банку про перерахування суми коштів у повному обсязі до бюджету, завірені копії свідоцтва про державну реєстрацію, довідки з ЄДРПОУ Головного управління статистики у Черкаській області та витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про ПП «Компанія Брілюкс» станом на 16.03.2012.
Враховуючи, що Позивачем усунуто недоліки поданої позовної заяви достроково, суд прийшов до висновку про можливість відкриття провадження.
Згідно з ч.3 ст.18, ч.2 ст.19 Кодексу адміністративного судочинства України справа підсудна ОСОБА_1 окружному адміністративному суду.
Підстав для повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі немає.
Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 104 - 107, 108, 110 КАС України, суд
УХВАЛИВ:
1. Відкрити провадження в адміністративній справі.
2. Призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні, яке буде здійснюватись суддею Бабич А.М. одноособово, на 27 березня 2012 року о 14 год. 15 хв. у приміщенні ОСОБА_1 окружного адміністративного суду за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 245.
3. Зобов'язати Відповідача у разі заперечення проти позову надати в строк до часу судового розгляду 27.03.2012 всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при прийнятті рішення, вчинення дії, допущені бездіяльності, з приводу яких подано позов, у тому числі завірений належним чином акт ДПІ у місті Черкаси Черкаської області про результати документальної позапланової невиїзної перевірки ПП «Компанія Брілюкс» від 25.11.11 № 2647/23-2/35523664 та заперечення Позивача на нього, наказ ДПІ у м. Черкаси від 14.11.2011 № 29990, на підставі якого проводилася документальна позапланова виїзна перевірка Позивача, запит від 22.09.2011 № 41733/23-215 про надання Позивачем пояснень та підтверджень щодо його взаємовідносин із ТОВ «Ніка-Актів», матеріали почеркознавчої експертизи підписів директора ТОВ «Ніка-Актів», дані щодо подання декларацій з ПДВ та сплати відповідного податку ТОВ «Ніка-Актів».
5. Зобов'язати Позивача надати у судове засідання наступні документи: витяги з ЄДРПОУ про Відповідача, ТОВ «Ніка-Актів» (постачальника) та ФОП ОСОБА_2А.(перевізник); належним чином засвідчені копії своїх установчих документів та штатного розпису, діючого на момент спірних правовідносин; письмове пояснення про те чи були спірні правовідносини предметом спору із Відповідачем у провадженні цього або іншого адміністративного суду, наказ та Положення про облікову політику Позивача.
6. Зобов'язати Сторони надати в судове засідання оригінали всіх поданих у справі копій документів для огляду.
7. В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі, визнати їх явку обов'язковою.
Згідно ч. 2 ст. 40 КАС України особи, які беруть участь у справі, у разі неможливості прибуття до суду з поважних причин, зобов'язані завчасно повідомити про це суд.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяОСОБА_3
Витяг з Кодексу адміністративного судочинства про процесуальні права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі, встановлені статтями 49, 51.
Стаття 49. Права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі
1. Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки.
2. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.
3. Особи, які беруть участь у справі, мають право:
1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;
2) знайомитися з матеріалами справи;
3) заявляти клопотання і відводи;
4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;
5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;
6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;
7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;
8) знайомитися з технічним записом, журналом судового засідання, протоколом про вчинення окремої процесуальної дії і подавати письмові зауваження до них;
9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;
10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;
11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.
4. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Стаття 51. Права та обов'язки сторін
1. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право в будь - який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.
2. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
3. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
4. Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.
Суд | Черкаський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 16.03.2012 |
Оприлюднено | 27.08.2015 |
Номер документу | 48883381 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Черкаський окружний адміністративний суд
А.М. Бабич
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні