Ухвала
від 05.10.2011 по справі 2а-1670/7895/11
ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

05 жовтня 2011 рокум. ПолтаваСправа № 2а-1670/7895/11

Суддя Полтавського окружного адміністративного суду Єресько Л.О., перевіривши матеріали адміністративного позову Публічного акціонерного товариства " Комсомольський хлібозавод " до Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції в Полтавській області про визнання протиправним і скасування податкового повідомлення-рішення, -

В С Т А Н О В И В:

04 жовтня 2011 року позивач ОСОБА_1 акціонерне товариство " Комсомольський хлібозавод " звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції в Полтавській області про визнання протиправним і скасування податкового повідомлення-рішення № 0000322301/1726 від 24.05.2011 року, яким позивачу було нараховано податкове зобов'язання з податку на додану вартість за основним платежем в розмірі 115 267,00 грн., за штрафними (фінансовими) санкціями в розмірі 1,00 грн.

Адміністративний позов відповідає вимогам статей 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України та поданий у строк, встановлений законом.

На підставі викладеного, керуючись статтями 106, 107 Кодексу адміністративного судочинства України, -

У Х В А Л И В:

Відкрити провадження в адміністративній справі № 2а-1670/7895/11 за позовом Публічного акціонерного товариства " Комсомольський хлібозавод " до Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції в Полтавській області про визнання протиправним і скасування податкового повідомлення-рішення.

Запропонувати відповідачу до 17 жовтня 2011 року надати до суду письмові заперечення проти позову та докази в обґрунтування заперечень.

Зобов'язати відповідача до 17 жовтня 2011 року надати до суду документи щодо підстав і порядку проведення перевірки позивача, всі додатки до акту перевірки, належним чином завірену копію податкової декларації позивача з ПДВ за лютий 2011 року, копію акту планової виїзної перевірки ТОВ "Дельфін-2005" № 39/23-00/13759643, довідки та витяги з ЄДР юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців щодо ПАТ "Комсомольський хлібозавод" та ТОВ "Дельфін-2005".

Зобов'язати позивача до 17 жовтня 2011 року надати до суду належним чином завірені копії реєстраційних документів позивача (свідоцтво про державну реєстрацію, статут, довідка з ЄДРПОУ тощо), належним чином завірені копії договору купівлі-продажу № 2 від 28.02.2011 року, укладеного з ТОВ "Дельфін-2005", копію договору зберігання від 28.02.2011 року, а також копії всіх бухгалтерських та інших документів, які підтверджують реальність господарських операцій з ТОВ "Дельфін-2005" та фактичне отримання сої від вказаного контрагента, а також зв'язок з господарською діяльністю позивача (податкові накладні, видаткові накладні, акти прийому-передачі, документи, що підтверджують сплату отриманих товарно-матеріальних цінностей: платіжні доручення, банківські виписки тощо), а також докази подальшого використання придбаної сої у господарській діяльності позивача.

Справа розглядатиметься суддею одноособово.

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі, разом з витягом про їхні процесуальні права та обов’язки.

Надіслати відповідачу копію позовної заяви з доданими до неї документами.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Л.О. Єресько

СудПолтавський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення05.10.2011
Оприлюднено10.09.2015
Номер документу49696163
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-1670/7895/11

Ухвала від 05.10.2011

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

Л.О. Єресько

Ухвала від 05.10.2011

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

Л.О. Єресько

Ухвала від 07.06.2013

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Пилипчук Н.Г.

Ухвала від 27.02.2013

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Бухтіярова І.О.

Ухвала від 22.02.2013

Адміністративне

Вищий адміністративний суд України

Бухтіярова І.О.

Постанова від 18.06.2012

Адміністративне

Харківський апеляційний адміністративний суд

Подобайло З.Г.

Постанова від 18.06.2012

Адміністративне

Харківський апеляційний адміністративний суд

Подобайло З.Г.

Ухвала від 24.02.2012

Адміністративне

Харківський апеляційний адміністративний суд

Подобайло З.Г.

Ухвала від 24.02.2012

Адміністративне

Харківський апеляційний адміністративний суд

Подобайло З.Г.

Постанова від 13.12.2011

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

Л.О. Єресько

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні