ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
"13" травня 2010 р. Справа № Б-39/185-08
Заступник голови Господарського суду Харківської області ОСОБА_1
розглянувши клопотання (вх. № 152) про призначення колегіального розгляду справи за за заявою ТОВ "МС-4", м. Харків
до ТОВ СП з ІІ "Скло", м. Мерефа
про визнання банкрутом
ВСТАНОВИВ:
В провадженні господарського суду Харківської області знаходиться справа № Б-39/185-08 за позовом ТОВ "МС-4", м. Харків до ТОВ СП з ІІ "Скло", м. Мерефа про визнання банкрутом.
13 травня 2010 року (вх. № 152) на адресу господарського суду Харківської області надійшло клопотання ПАТ «Укрексімбанк»про призначення колегіального розгляду справи.
Питання щодо колегіального розгляду справ у судах першої інстанції врегульовано статтею 13 Закону України „Про судоустрій УкраїниВ» від 07 лютого 2002 року № 3018-3. Даною нормою, зокрема, встановлено, що справи у судах першої інстанції розглядаються суддею одноособово або колегією суддів.
Законодавчий припис щодо колегіального розгляду справ у судах першої інстанції кореспондується із статтею 4-6 ГПК України, якою передбачено, що будь-яку справу залежно від категорії і складності справи, може бути розглянуто колегіально у складі трьох суддів.
Таким чином питання про необхідність та доцільність призначення колегіального розгляду конкретної справи вирішується судом з урахуванням категорії спору та обґрунтованості клопотання про призначення колегіального розгляду справи, а також з огляду на конкретні обставини, що свідчать про складність кожної конкретної справи.
Розглянувши доводи заявника про призначення колегіального розгляду справи № Б-39/185-08 та матеріали вказаної справи не вбачається підстав для задоволення вказаного клопотання виходячи з такого. Клопотання про призначення колегіального розгляду справи повинно бути обґрунтованим та мотивованим, повинні бути вказані конкретні обставини, що свідчать про складність конкретної справи або про складність певної категорії спору. Клопотання також повинно бути підтверджено фактичними обставинами та ґрунтуватися на певних конкретних доказах.
Із поданого клопотання про призначення колегіального розгляду справи вбачається, що заявник не навів жодної конкретної обставини на підтвердження складності справи або складності категорії спору, не надав жодного доказу на підтвердження заявленого клопотання, не зазначив жодного нормативного обґрунтування, обмежившись при цьому лише безпідставним проханням розглядати справу колегіально.
За наведених обставин справи не вбачається наявність підстав для задоволення клопотання про колегіальний розгляд справи, оскільки клопотання позбавлено фактичного та правового обґрунтування.
На підставі наведеного та керуючись статтями 4-6, 86 ГПК України,
УХВАЛИВ:
В задоволенні клопотання (вх. № 152) про призначення колегіального розгляду справи № Б-39/185-08 відмовити.
Заступник голови Господарського суду
Харківської області ОСОБА_1
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 13.05.2010 |
Оприлюднено | 14.09.2015 |
Номер документу | 49828575 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Швидкін А.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні