Справа № 815/3531/13-а
УХВАЛА
25 червня 2013 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі:
Головуючого судді: Білостоцького О.В.
При секретарі: Солдатової О.С.
За участю
Представника позивача: ОСОБА_1
Представника відповідача: ОСОБА_2
Представник третьої особи: не з'явився
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом Котовської об'єднаної державної податкової інспекції Одеської області Державної податкової служби до приватного підприємства «Вишневе», третя особа - управління Державної казначейської служби України у Котовському районі, про стягнення заборгованості в сумі 9 885,97 грн., -
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Одеського окружного адміністративного суду знаходиться справа №815/3531/13-а за адміністративним позовом Котовської об'єднаної державної податкової інспекції Одеської області Державної податкової служби до приватного підприємства «Вишневе», третя особа - управління Державної казначейської служби України у Котовському районі, про стягнення заборгованості в сумі 9 885,97 грн.
Ухвалою суду від 06.06.2013 року провадження у зазначеній справі було зупинено відповідно до вимог п. 4 ч. 2 ст. 156 КАС України до надання управлінням Державної казначейської служби України у Котовському районі Одеської області витребуваних судом письмових доказів.
У судовому засіданні 25.06.2013 року судом встановлено, що документи, витребувані судом, надані у повному обсязі, у зв'язку з чим судом було поставлено на обговорення питання щодо поновлення провадження у справі.
Представник позивача та представник відповідача проти поновлення провадження в адміністративній справі № 815/3531/13-а не заперечували.
Представник третьої особи до суду не з'явився, про дату час та місце судового розгляду справи управління Державної казначейської служби України у Котовському районі було повідомлено належним чином та своєчасно.
Згідно ч. 5 ст. 156 КАС України провадження у справі поновлюється за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або за ініціативою суду, якщо відпадуть обставини, які були підставою для зупинення провадження. Провадження у справі продовжується зі стадії, на якій воно було зупинено.
З цих підстав суд вважає за необхідне поновити провадження у справі №815/3531/13-а за адміністративним позовом Котовської об'єднаної державної податкової інспекції Одеської області Державної податкової служби до приватного підприємства «Вишневе», третя особа - управління Державної казначейської служби України у Котовському районі, про стягнення заборгованості в сумі 9 885,97 грн.
Керуючись ст.ст. 7-14, 71, 122, 133, 156, 160, 165 КАС України, суд -
УХВАЛИВ:
Поновити провадження у справі № 815/3531/13-а за адміністративним позовом Котовської об'єднаної державної податкової інспекції Одеської області Державної податкової служби до приватного підприємства «Вишневе», третя особа - управління Державної казначейської служби України у Котовському районі, про стягнення заборгованості в сумі 9 885,97 грн.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Білостоцький О.В.
Суд | Одеський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 25.06.2013 |
Оприлюднено | 15.09.2015 |
Номер документу | 49982365 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Одеський окружний адміністративний суд
Білостоцький О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні