ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41

________________________________________________________________________

УХВАЛА

"22" квітня 2014 р.Справа № 922/1057/14

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Жигалкіна І.П.

при секретарі судового засідання Кісельовій С.М.

розглянувши матеріали справи

за позовом Приватного підприємства "Тріада-Буд", м. Харків до Акціонерного товариства " Телерадіокомпанія "Право А/ТВК" 3-я особа , яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ОСОБА_1 міське управління юстиції в особі реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції про визнання недійсними рішень загальних зборів за участю :

представника позивача: ОСОБА_2, дов. б/н від 17.03.2014 р.

представник відповідача: не з'явився

представника 3-ї особи: ОСОБА_3, дов. № 01-34/227 від 12.03.2014 р.

ВСТАНОВИВ:

Позивач - ПП "Тріада-Буд" , звернувся з позовом до АТ "Телерадіокомпанія "Право А/ТВК" про визнання недійсним рішення загальних зборів учасників ПрАТ "Телерадіокомпанія "Право А/ТВК", згідно яких ОСОБА_4 з 26.04.2013 р. призначено Генеральним директором ПрАТ "Телерадіокомпанія "Права А/ТВК".

Позовні вимоги вмотивовано тим, що з 11.08.2011 р. Генеральним директором відповідача загальними зборами акціонерів відповідача обрано ОСОБА_5

На загальних зборах відповідача в квітні 2012 року питання про переобрання генерального директора не розглядалось у зв'язку з відсутністю відповідного питання в порядку денному. Втім, позивач із відомостей ДП "Інформаційно-ресурсний центр" дізнався, що керівником відповідача з 26.04.2013 р. визначено ОСОБА_4

Позивач вважає, що під час скликання загальних зборів учасників та складення протоколу загальних зборів акціонерів відповідача, на підставі якого внесено до ЄДР відомості про ОСОБА_4 як генерального директора відповідача, були порушені положення чинного законодавства, оскільки позивача про відповідні збори (як акціонера) не повідомили, що зумовлює скасування рішення таких зборів.

В судовому засіданні суд, за клопотанням представника позивача, долучив до матеріалів справи надані останнім роздруківки з офіційного сайту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Представник відповідача в судове засідання не з'явився, витребуваних судом документів не надав, про причини неявки суд не повідомив.

Представник 3-ї особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача вимоги попередніх ухвал суду також не виконала, витребувані судом документи не надала.

Згідно ч.3 ст.4-3 ГПК України, господарський суд створює сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі, необхідні умови для встановлення фактичних обставин справи і правильного застосування законодавства.

Відповідно до ст.77 ГПК України, господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є: нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу; неподання витребуваних доказів; необхідність витребування нових доказів.

З огляду на наведене, з метою забезпечення принципу змагальності, рівності всіх учасників судового процесу, враховуючи неявку в судове засідання представника відповідача сторін, ненадання учасниками судового процесу всіх витребуваних судом документів, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.

Окрім того, керуючись ст. 65 ГПК України, з метою забезпечення правильного і своєчасного вирішення спору у даній справі, суд вважає за необхідне повторно витребувати у Харківського міського управління юстиції в особі Реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції (3-я особа у даній справі) копію матеріалів реєстраційної справи відносно АТ "Телерадіокомпанія "Права А/ТВК".

Керуючись ст.ст. 4-3, 65, 69, 77, 86 ГПУ України, суд -

УХВАЛИВ:

Розгляд справи відкласти на "14" травня 2014 р. о 10:30

ВИТРЕБУВАТИ У ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ В ОСОБІ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ матеріали реєстраційної справи відносно Акціонерного товариства Телерадіокомпанія "Права А/ТВК" (код ЄДРПОУ 22722874).

Сторонам та третій особі виконати вимоги попередніх ухвал суду.

ПОПЕРЕДИТИ учасників судового процесу:

- усі документи адресовані суду повинні подаватись із зазначенням номеру справи, розкладені у відповідності до переліку додатків, прошиті та пронумеровані. Учасники судового процесу зобов'язані подавати докази завчасно: або за три дні до дати судового засідання через канцелярію суду, або поштою з урахуванням часу поштового перебігу та часу обробки кореспонденції службою діловодства суду;

- письмові докази подаються до суду в оригіналі або в належним чином засвідченій копії (ст.36 ГПК України). В разі подання копії документу вона повинна бути засвідчена відповідно до вимог чинного законодавства України (Закону України "Про нотаріат", Закону України "Про адвокатуру" або ін. Відповідно до п. 5.27 Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації (ДСТУ 4163-2003) відмітку про засвідчення копії документа складають зі слів „Згідно з оригіналомВ» , назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії, засвідчуватись повинна кожна сторінка документу з відтиском печатки підприємства, установи, організації іншої юридичної особи (ФОП - за наявності);

- у разі неявки їх представників у судове засідання та ненадання витребуваних судом документів, суд має право розглянути справу за наявними в ній матеріалами або залишити позов без розгляду.

Суддя ОСОБА_6

Зареєстровано 21.09.2015
Оприлюднено 24.09.2015
Дата набрання законної сили 22.04.2014

Судовий реєстр по справі 922/1057/14

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Рішення від 10.07.2014 Господарський суд Харківської області Господарське
Ухвала від 26.06.2014 Господарський суд Харківської області Господарське
Ухвала від 11.06.2014 Господарський суд Харківської області Господарське
Ухвала від 21.05.2014 Господарський суд Харківської області Господарське
Ухвала від 14.05.2014 Господарський суд Харківської області Господарське
Ухвала від 22.04.2014 Господарський суд Харківської області Господарське
Ухвала від 08.04.2014 Господарський суд Харківської області Господарське
Ухвала від 24.03.2014 Господарський суд Харківської області Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону