Справа № 2-а-127/2008рік
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 липня 2008 року Суддя М икитівського районного суду міста Горлівки Донецької об ласті Каліуш О.В., розглян увши адміністративний позов ОСОБА_2 до Міністерства ф інансів України, Головного у правління праці та соціально го захисту населення Донецьк ої області; Головного управл іння Державного казначейств а України в Донецькій област і; Міністерства праці та соці альної політики України, Гол овного управління пенсійног о фонду України про стягненн я щомісячної державної соціа льної допомоги „Дітям війни" ,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_2 звернувся до Ми китівського районного суду м іста Горлівки з адміністрати вним позовом до Міністерства фінансів України, Головного управління праці та соціаль ного захисту населення Донец ької області; Головного упра вління Державного казначейс тва України в Донецькій обла сті; Міністерства праці та со ціальної політики України, Г оловного управління пенсійн ого фонду України про стягне ння щомісячної державної соц іальної допомоги „Дітям війн и".
Відповідно до ч. 2 ст. 18 КАС України, адміністративні спр ави, у яких однією зі сторін є орган державної влади, інший державний орган, орган влади Автономної Республіки Крим, їх посадова чи службова особ а, крім справ з приводу їхніх р ішень, дій чи бездіяльності у справах про адміністративні проступки, підсудні окружни м адміністративним судам.
З 21 травня 2007 року діє Донец ький окружний адміністратив ний суд, позовна заява ОСОБ А_2 подана до місцевого зага льного суду, з порушенням пра вил предметної підсудності.
Відповідно до п.6 ч.3 ст. 108 КАС У країни позовна заява поверта ється позивачеві, якщо справ а не підсудна цьому адмініст ративному суду.
Виходячи з наведеного, к еруючись ч.2 ст.18, п.6 ч.3 ст. 108 КАС Ук раїни,
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_2 до Міністерства фінансів Ук раїни, Головного управління праці та соціального захисту населення Донецької області ; Головного управління Держа вного казначейства України в Донецькій області; Міністер ства праці та соціальної пол ітики України, Головного упр авління пенсійного фонду Укр аїни про стягнення щомісячно ї державної соціальної допом оги „Дітям війни" повернути ОСОБА_2.
Роз'яснити ОСОБА_2, що він може з цим позовом зверну тися до Донецького окружного адміністративного суду.
Копію ухвали про повернен ня позовної заяви невідкладн о надіслати позивачу, разом і з позовною заявою й усіма дод аними до неї матеріалами.
Ухвала може бути оскаржен а в апеляційному порядку до Д онецького апеляційного
адміністративного суду че рез Микитівський районний су д м. Горлівки шляхом подачі в 5 -денний
строк з дня проголошення ух вали заяви про апеляційне ос карження і подання після цьо го
протягом 10 днів апеляційної скарги.
Суд | Микитівський районний суд м.Горлівки |
Дата ухвалення рішення | 18.07.2008 |
Оприлюднено | 12.05.2011 |
Номер документу | 6346600 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області
Головко Л.І.
Адміністративне
Косівський районний суд Івано-Франківської області
Гордій В.І.
Адміністративне
Микитівський районний суд м.Горлівки
Каліуш О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні