Ухвала
від 11.11.2009 по справі 20/350
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД мі ста КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницьког о,44-Б тел. 284-18-98

У Х В А Л А

справа № 20/350 11.11.09

За позовом Суб ' єкта підприємницької діял ьності - фізичної особи ОС ОБА_1

До Приватно го підприємства «Полонез-тре вел»

про стягненн я 18 750,00грн.

Суддя Палій В.В.

Секретар Проніна М.О.

Представники:

від позивача ОСОБА_2- предст. (дов. від 15.10.2009р .)

від відповідача не з' явився

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Позовні вимоги заявлені пр о стягнення з відповідача 18 750, 00грн. збитків, які завдані поз ивачу неналежним виконання у мов договору №56 про надання ту ристичних послуг від 02.11.2007р.

Ухвалою Господарського су ду міста Києва від 23.10.2009р. поруш ено провадження у справі №20/350, прийнято позовну заяву до ро згляду, розгляд справи призн ачено на 11.11.2009р.

Представник відповідача у судове засідання не з' явив ся, про причини неявки суд не п овідомив.

У зв' язку з неявкою у судов е засідання представника від повідача та з метою витребув ання неподаних суду документ ів, розгляд справи підлягає в ідкладенню.

Керуючись ст. ст. 77, 86 Господар ського процесуального кодек су України, суд, -

У Х В А Л И В:

1. Відкласти розгляд справ и на 25.11.2009 о 10:40 . Засідан ня відбудеться у приміщенні Господарського суду м. Києва в залі № 12.

2. Зобов' язати позивача подати суду оригінали док ументів, копії яких додані до позовної заяви для огляду у с удовому засіданні, оригінал і належну копію свідоцтва п ро державну реєстрацію (пере реєстрацію) суб' єкта підпри ємницької діяльності - фізич ної особи, довідку про вкл ючення до ЄДРПОУ відповідача станом на час винесення цієї ухвали (для чого необхідно зв ернутись до Головного міжр егіонального управління ст атистики у м. Києві за адресою : м. Київ, вул. Еспланадна, 4-6, тел. 287-51-44, або до Київського міськог о управління статистики за а дресою: м. Київ, вул. Тургенівс ька,71, тел. 486-71-38) , довідку з об слуговуючого банку про наявн ість відкритих рахунків, вла сне письмове підтвердження т ого, що у провадженні господа рських судів України або інш ого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, не має справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та немає рі шення цих органів з такого сп ору, надати суду докази від шкодування позивачем громад янину ОСОБА_3 18750,00грн. - збитк ів, надати суду розрахунок ва ртості послуг, які були оплач ені на користь відповідача щ одо кожної особи із списку уч асників семінару окремо (а са ме, докази того, що за надання туристичних послуг учаснику семінару ОСОБА_3 на корис ть відповідача було перерахо вано саме 18750,00грн.; надати суду н ормативне обґрунтування зая вленої суми збитків (із зазна ченням, чи є вказані збитки ре альними збитками або упущено ю вигодою).

Відповідачу -надіслати суду відзив (письмові поясне ння) на позовну заяву у порядк у, передбаченому ст.59 ГПК Укра їни, з наданням доказів, що під тверджують викладені в ньому обставини, оригінал і належн у копію статуту (положення) ві дповідача, довідку про включ ення до ЄДРПОУ станом на час в инесення ухвали, свідоцтво п ро державну реєстрацію (пере реєстрацію) суб' єкта підпри ємницької діяльності - юриди чної особи, довідку з обслуго вуючого банку про наявність відкритих рахунків.

Участь у судовому засідан ні представників сторін визн ати обов' язковою.

Суддя В.В. Па лій

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення11.11.2009
Оприлюднено26.07.2010
Номер документу6537641
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —20/350

Рішення від 14.10.2011

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Пархоменко Наталія Володимирівна

Ухвала від 31.08.2011

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Пархоменко Наталія Володимирівна

Постанова від 23.03.2010

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Нєсвєтова Н.М.

Ухвала від 25.11.2009

Господарське

Господарський суд міста Києва

Палій В.В.

Ухвала від 11.11.2009

Господарське

Господарський суд міста Києва

Палій В.В.

Ухвала від 06.10.2009

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Пархоменко Н.В.

Ухвала від 06.10.2009

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Пархоменко Н.В.

Ухвала від 17.08.2009

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Пархоменко Н.В.

Ухвала від 14.10.2008

Господарське

Господарський суд міста Києва

Палій В.В.

Постанова від 23.07.2008

Господарське

Вищий господарський суд України

Костенко Т.Ф.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні