Справа №463/2137/17
Провадження №4-с/463/50/17
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
01 червня 2017 року Личаківський районний суд м. Львова
в складі головуючого судді Шеремети Г.І.
при секретарі с/з ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Львові цивільну справу за скаргою ОСОБА_2 Мар»яновича, заінтерерсовані: Франківський відділ державної виконавчої служби м.Львів Головного територіального управління юстиції у Львівській області, Публічне акціонерне товариство «ВІЕС Банк» про визнання неправомірною постанови державного виконавця, -
ВСТАНОВИВ:
Скаржник подав до суду скаргу на постанову старшого державного виконавця Франківського відділу Державної виконавчої служби міста Львова Головного територіального управління юстиції у Львівській області ОСОБА_3 від 26.04.2017 року по виконавчому провадженню №513870569 про арешт майна боржника.
В порядку ст.11-1 ЦПК України, матеріали вказаної справи №463/2137/17 (провадження №4-с/463/50/17) передано в провадження судді Шеремети Г.І.
Головуючий у справі подала заяву про самовідвід, оскільки скаржником в даній справі є ОСОБА_2 Мар»янович, з яким суддя особисто знайома та перебуває у дружніх відносинах.
Згідно п.4 ч.1 ст.20 ЦПК України, суддя не може брати участі у розгляді справи і підлягає відводу (самовідводу), якщо існують обставини, які викликають сумнів в об'єктивності та неупередженості судді.
На підставі ч.1 ст.23 ЦПК України, за наявності підстав, зазначених у статтях 20, 21 і 22 цього кодексу, суддя, секретар судового засідання, експерт, спеціаліст, перекладач зобов'язані заявити самовідвід.
Відповідно до ч.1 ст.6 Конвенції про захист прав і основоположних свобод людини, кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом.
Згідно з п.12 висновку №1 (2001) Консультативної ради європейських судів для Комітету ОСОБА_4 Європи про стандарти незалежності судових органів і незмінності суддів при винесенні судових рішень, у відношенні сторін в судовому розгляді судді повинні бути безсторонніми, тобто вільними від будь-яких зв'язків, упередженості, які впливають або можуть сприйматися як такі, що впливають на здатність судді приймати незалежне рішення. Значення цього принципу виходить далеко за конкретні інтереси визначеної сторони в якому-небудь спорі. Судова влада повинна користуватися довірою не тільки зі сторони сторін в конкретному розгляді, але і зі сторони суспільства в цілому. І суддя повинен бути не тільки реально вільним від будь-якого невідповідного зв'язку, упередженості або впливу, але він повинен бути вільним від цього і в очах розумного спостерігача. Інакше довіру до незалежної судової влади буде підірвано.
Перевіривши матеріали справи, суд вважає, що заяву слід задоволити, прийнявши самовідвід, оскільки відповідно до п. 4 ч. 1. ст. 20 ЦПК України наявними є обставини, які можуть викликати сумнів в об‘єктивності та неупередженості судді. Справу передати для повторного розподілу через автоматизовану систему документообігу суду.
Керуючись ст.ст. 20-25 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Заяву судді Шеремети Г.І. про самовідвід - задоволити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Шеремета Г. І.
Суд | Личаківський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 01.06.2017 |
Оприлюднено | 07.06.2017 |
Номер документу | 66864053 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Личаківський районний суд м.Львова
Шеремета Г. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні