Провадження 1-кс/760/8791/17
Справа № 760/6669/16-к
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 червня 2017 року слідчий суддя Солом`янського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , розглянувши скаргу адвоката ОСОБА_2 , поданої в інтересах ОСОБА_3 на бездіяльність заступника Генерального прокурора України керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури ОСОБА_4 ,-
ВСТАНОВИВ:
15.06.2017 року, в провадження слідчого судді ОСОБА_1 надійшла скарга адвоката ОСОБА_2 , подана в інтересах ОСОБА_3 на бездіяльність заступника Генерального прокурора України керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури ОСОБА_4 .
Вивчивши скаргу, вважаю, що її слід повернути скаржнику, виходячи з наступного.
Порядок оскарження рішень, дій, бездіяльності слідчого, прокурора визначено главою 26 Кримінального процесуального кодексу України, параграф №1, ст.ст. 303-308 цього Кодексу.
Так, ч. 1 ст. 303 КПК України передбачено перелік рішень, дій чи бездіяльності слідчого або прокурора, які підлягають оскарженню під час досудового провадження, та ким такі рішення, дії або бездіяльність можуть бути оскаржені.
Встановлений даною нормою перелік рішень, дій чи бездіяльності слідчого або прокурора під час досудового розслідування є вичерпним.
Зі змісту скарги слідує, що ОСОБА_2 оскаржує бездіяльність заступника Генерального прокурора України керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, що знаходиться на території Печерського району м. Києва, що територіально не підсудна Солом`янському районному суду м. Києва.
Відповідно до ч. 1 ст. 32 КПК України, кримінальне провадження здійснює суд, у межах територіальної юрисдикції якого вчинено кримінальне правопорушення. У разі якщо було вчинено кілька кримінальних правопорушень, кримінальне провадження здійснює суд, у межах територіальної юрисдикції якого вчинено більш тяжке правопорушення, а якщо вони були однаковими за тяжкістю, - суд, у межах територіальної юрисдикції якого вчинено останнє за часом кримінальне правопорушення.
Виходячи з аналізу ст. 32 КПК України, щодо територіальної підсудності, прихожу до висновку про те, що дана скарга не підлягає розгляду в Солом`янському районному суді м. Києва, так як Спеціалізована антикорупційна прокуратура Генеральної прокуратури України знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Різницька, 13/15 та знаходиться за межами території підсудності Солом`янського районного суду м. Києва.
Згідно вимог п. 2 ч. 2 ст. 304 КПК України, скарга повертається, якщо вона не підлягає розгляду в цьому суді.
На підставі вищевикладеного, дослідивши матеріали скарги, та враховуючи те, що дана скарга не підлягає розгляду в Солом`янському районному суді м. Києва, прихожу до висновку про наявність підстав для повернення скарги.
При цьому особі, яка подала скаргу роз`яснити, що вона не позбавлена повторного права звернутися до Печерського районного суду м. Києва із аналогічною скаргою в порядку, передбаченому цим Кодексом.
Керуючись ст.ст. 303, 304, 309, 369-372, 395 КПК України, слідчий суддя, -
УХВАЛИВ:
Скаргу адвоката ОСОБА_2 , поданої в інтересах ОСОБА_3 на бездіяльність заступника Генерального прокурора України керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури ОСОБА_4 , повернути ОСОБА_2 .
Ухвала слідчого судді може бути оскаржена протягом п`яти днів з дня її оголошення безпосередньо до суду апеляційної інстанції. Якщо ухвалу слідчого судді було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання копії судового рішення.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Солом'янський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 15.06.2017 |
Оприлюднено | 07.03.2023 |
Номер документу | 67344928 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Солом'янський районний суд міста Києва
Букіна О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні