ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

8.1

ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

про зупинення провадження у справі

05 липня 2017 року СєвєродонецькСправа № 812/1414/16

Луганський окружний адміністративний суд у складі

головуючого судді: Смішливої Т.В.,

при секретарі судового засідання: Бутенко К.В.,

за участю

представника позивач: ОСОБА_1О,

представника відповідача: не прибув,

представника третьої особа не прибув,

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання представника позивача про зупинення провадження у справі за позовом публічного акціонерного товариства «Луганськтепловоз» до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби в особі Харківського управління Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Головне управління Державної казначейської служби України у Харківській області про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Луганського окружного адміністративного суду знаходиться вищевказана адміністративна справа.

Представник позивача в судовому засіданні надав письмове клопотання, в якому просив суд витребувати з Офісу великих платників податків ДФС інформацію щодо внесення в реєстр сум бюджетного відшкодування з податку на додану вартість на користь публічного акціонерного товариства «Луганськтепловоз» за листопад 2014 року, у зв'язку з чим також просив зупинити провадження у справі до отримання вказаного витягу.

Представники відповідача та третьої особи у судове засідання не прибули, причини неявки суду не повідомили, про дату, час та місце розгляду справи повідомлені належним чином.

Розглянувши заявлене клопотання суд виходить з такого.

З матеріалів справи вбачається, що предметом позову є внесення до реєстру сум бюджетного відшкодування з податку на додану вартість на користь публічного акціонерного товариства «Луганськтепловоз» за листопад 2014 року у сумі 20680082,00 грн.

Відповідно до статті 69 Кодексу адміністративного судочинства України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів.

Докази суду надають особи, які беруть участь у справі. Суд може запропонувати надати додаткові докази або витребувати додаткові докази за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або з власної ініціативи.

Відповідно до положень статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.

Відповідно до ч. 4, 5 ст. 11 Кодексу адміністративного судочинства України суд вживає передбачені законом заходи, необхідні для з'ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів з власної ініціативи. Суд повинен запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати докази або з власної ініціативи витребувати докази, яких, на думку суду, не вистачає .

Відповідно до пункту 4 частини 2 статті 156 Кодексу адміністративного судочинства України, суд має право зупинити провадження у справі за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.

Враховуючи вищевикладене, те, що в матеріалах справи відсутня інформація щодо внесення сум бюджетного відшкодування з податку на додану вартість на користь публічного акціонерного товариства «Луганськтепловоз» за листопад 2014 року у сумі 20680082,00 грн, беручи до уваги клопотання представника позивача, суд прийшов до висновку про необхідність витребування доказів, які мають суттєве значення для всебічного, повного, об'єктивного та правильного вирішення справи, на підставі яких суд повинен встановити наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги позивача, у зв'язку з чим, суд вважає за необхідне зупинення провадження у справі відповідно до пункту 4 частини 2 статті 156 Кодексу адміністративного судочинства України до отримання витребуваних доказів.

Керуючись статями 11, 69, 71, 156, 158, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

УХВАЛИВ:

Клопотання представника позивача задовольнити.

Зобов'язати суб'єкта владних повноважень Офісу великих платників податків ДФС (04119 вул. Дегтярівська 11г, м. Київ ) надати (надіслати) до суду інформацію з Тимчасового реєстру сум бюджетного відшкодування з податку на додану вартість в частині включення до Тимчасового реєстру суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість на користь публічного акціонерного товариства «Луганськтепловоз» (код 05763797) за листопад 2014 року у сумі 20680082,00 грн.

Провадження у справі № 812/1414/16 за позовом публічного акціонерного товариства «Луганськтепловоз» до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби в особі Харківського управління Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Головне управління Державної казначейської служби України у Харківській області про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання вчинити певні дії зупинити до надходження до суду витребуваних доказів.

Ухвала в частині витребування доказів набирає законної з моменту проголошення та оскарженню не підлягає.

Ухвала в частині зупинення провадження у справі може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку скаргу не було подано.

СуддяОСОБА_2

Дата ухвалення рішення 05.07.2017
Зареєстровано 05.07.2017
Оприлюднено 05.07.2017

Судовий реєстр по справі 812/1414/16

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 03.08.2021 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 03.08.2021 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 29.07.2021 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 15.07.2021 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 30.06.2021 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 03.06.2021 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Постанова від 18.05.2021 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду Адміністративне
Ухвала від 17.05.2021 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду Адміністративне
Ухвала від 14.05.2018 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду Адміністративне
Ухвала від 19.04.2018 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду Адміністративне
Ухвала від 05.07.2017 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 05.07.2017 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 25.05.2017 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 25.05.2017 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 16.05.2017 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 16.05.2017 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 16.05.2017 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 16.03.2017 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 16.03.2017 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 09.02.2017 Луганський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону