Справа № 369/9524/16-ц
Провадження № 2/369/559/17
УХВАЛА
Іменем України
18.10.2017 року м. Київ
Києво-Святошинський районний суд Київської області в складі головуючої судді Ковальчук Л.М., при секретарі Ярмак О.В., розглянувши заяву представника відповідача (позивача за зустрічним позовом) ОСОБА_1 про застосування додаткового виду забезпечення позову,
В С Т А Н О В И В:
У судовому засіданні представник відповідача (позивача за зустрічним позовом) ОСОБА_1 подала до суду заяву про застосування додаткового виду забезпечення позову, в якій просила застосувати додатковий вид забезпечення позову та передати автомобіль НОМЕР_1, номер кузова НОМЕР_2, адреса реєстрації: АДРЕСА_1 на відповідальне зберігання ОСОБА_1 із зазначенням місця зберігання автомобіля за місцем реєстрації ОСОБА_1 за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, м. Боярка, вул. Польова, 28.
У судовому засіданні представник відповідача (позивача за зустрічним позовом) ОСОБА_1 заяву підтримала та просила її задовольнити.
У судовому засіданні представник позивача (відповідача за зустрічним позовом) ОСОБА_2 заперечував проти задоволення заяви.
У судовому засіданні представник третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, ОСОБА_3 залишила вирішення даного питання на розсуд суду.
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 151 ЦПК України у заяві про забезпечення позову повинні бути зазначені причини, у зв'язку з якими потрібно забезпечити позов, вид забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності, інші відомості, потрібні для забезпечення позову.
Відповідно до вимог ч. 3 ст. 151 ЦПК України, забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення позову може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
Відповідно до вимог ч. 3 ст. 152 ЦПК України види забезпечення позову мають бути співмірними із заявленими позивачем вимогами.
Судом встановлено, що ухвалою суду від 14 лютого 2017 року накладено арешт на автомобіль НОМЕР_1, номер кузова НОМЕР_2, 2006 року випуску, який належить ОСОБА_2.
Вислухавши думку учасників процесу, дослідивши письмові матеріали справи, дійшов висновку, що заява не підлягає задоволенню, оскільки заявником не доведено та не обґрунтувано, в чому полягає необхідність у застосування додаткового виду забезпечення позову.
Разом з тим, суд зазначає, що у відповідності до вимог ч. 1 ст. 154 ЦПК України суд може за заявою однієї із сторін і зважаючи на пояснення другої сторони допустити заміну одного способу забезпечення позову іншим.
Враховуючи викладене, суд відмовляє у задоволенні заяви представника відповідача (позивача за зустрічним позовом) ОСОБА_1 про застосування додаткового виду забезпечення позову.
Керуючись ст. ст. 151, 152, 154 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В:
У задоволенні заяви представника відповідача (позивача за зустрічним позовом) ОСОБА_1 про застосування додаткового виду забезпечення позову відмовити.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Київської області через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня винесення ухвали або отримання копії ухвали.
Суддя Л.М. Ковальчук
Суд | Києво-Святошинський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 18.10.2017 |
Оприлюднено | 06.11.2017 |
Номер документу | 69937003 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Києво-Святошинський районний суд Київської області
Ковальчук Л. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні