Троїцький районний суд Луганської області
Троїцький районний суд Луганської області
Справа № 2-108/2009
Провадження №2-во/433/24/17
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23.11.2017 року Троїцький районний суд Луганської області в складі:
головуючого - судді Суського О.І.,
за участю секретаря судового засідання Яковлєвої В.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні Троїцького районного суду Луганської області у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 про визнання права власності, -
В С Т А Н О В И В:
Рішенням Троїцького районного суду Луганської області від 02 лютого 2009 року позовні вимоги ОСОБА_1 були задоволені в повному обсязі.
Позивач звернулась до Троїцького районного суду Луганської області із заявою про виправлення описки в судовому рішенні, яка обґрунтована тим, що у вступній частині рішення не зазначена дата його прийняття.
Заявнк надала заяву, згідно якої просила справу розглядати без її участі.
Виходячи з вищевикладеного, а також положень ч. 2 ст. 158 , ст. 169 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України ), суд вважає, що судовий розгляд справи можливий за відсутності осіб, які беруть участь у справі.
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 197 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Суд, дослідивши матеріали, що стосуються вирішення питання про виправлення описки в судовому рішенні, приходить до наступного.
Судовим розглядом встановлено, що у вступній частині рішення Троїцького районного суду Луганської області від 02 лютого 2009 року, була допущена описка, а саме: не зазначена дата його прийняття.
Відповідно до статті 219 ЦПК України суд може з власної ініціативи, або за заявою осіб, які беруть участь у справі виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
Судове рішення повинно бути точним. Помилки у тексті судового рішення, зумовлені арифметичними помилками або граматичними помилками (описками), що стосуються істотних обставин або ускладнюють виконання рішення, можуть бути усунуті судом, який ухвалив рішення або ухвалу.
Відповідно до п. 19 Постанови Пленуму Верховного суду України від 18.12.2009 N 14 Про судове рішення у цивільній справі вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
З огляду на вищезазначене, суд вважає за необхідне, відповідно до ст.219 ЦПК України , виправити зазначену описку в рішенні суду, оскільки рішення повинно бути викладено чітко, грамотно, не повинно містити у собі описок та в даному випадку стосуються істотних обставин справи.
За таких обставин допущена описка підлягає виправленню.
На підставі викладеного, керуючись ст. 219 ЦПК України , -
У Х В А Л И В :
Заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні Троїцького районного суду Луганської області у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 про визнання права власності - задовольнити,
Виправити описку у вступній частині рішення Троїцького районного суду Луганської області від 02 лютого 2009 року у цивільній справі №2-108 за позовом ОСОБА_1 про визнання права власності на спадкове майно.
Вважати правильною дату ухвалення рішення 02 лютого 2009 року.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Луганської областішляхом подачі апеляційного скарги через Троїцький районний суд Луганської області протягомпяти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя О.І. Суський
Суд | Троїцький районний суд Луганської області |
Дата ухвалення рішення | 23.11.2017 |
Оприлюднено | 29.11.2017 |
Номер документу | 70553345 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Троїцький районний суд Луганської області
Суський О. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні