Справа № 520/3472/17
Провадження № 2/520/7091/17
УХВАЛА
про закриття підготовчого засідання
та призначення справи до судового розгляду по суті
/вступна та резолютивна частини/
27.12.2017 року Київський районний суд м. Одеси в складі:
головуючого - судді Васильків О.В.
за участю представника позивача - адвоката ОСОБА_1
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в м. Одесі цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_3, Товариства з обмеженою відповідальністю Спецбудтехніка-В , ОСОБА_4, Приватного акціонерне товариство Страхова група ТАС в особі Південної регіональної дирекції, про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, суд, -
ВСТАНОВИВ:
Зважаючи на складність у викладенні повного тексту ухвали суду, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити її вступну та резолютивну частини.
Керуючись ст. ст. 189, 196-198 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ :
Закрити підготовче засідання за позовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_3, Товариства з обмеженою відповідальністю Спецбудтехніка-В , ОСОБА_4, Приватного акціонерне товариство Страхова група ТАС в особі Південної регіональної дирекції, про відшкодування матеріальної та моральної шкоди.
Запропонувати позивачу у строк до дати судового розгляду по суті надати відповідь на відзив, а відповідачам запропонувати у строк до дати судового розгляду по суті надати заперечення.
Призначити справу до судового розгляду по суті на 13.03.2018 року на 10.00 год.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення.
Суддя Васильків О. В.
Суд | Київський районний суд м. Одеси |
Дата ухвалення рішення | 27.12.2017 |
Оприлюднено | 27.12.2017 |
Номер документу | 71256459 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Київський районний суд м. Одеси
Васильків О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні