Справа № 130/2573/16-ц Провадження № 22-ц/772/3080/2017Головуючий в суді першої інстанції Сенько Л. Ю. Категорія 2Доповідач Ковальчук О. В.
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
07 грудня 2017 року м. Вінниця
Колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ Апеляційного суду Вінницької області в складі:
судді-доповідача Ковальчука О.В.,
суддів: Якименко М.М., Стадника І.М.
розглянувши питання щодо призначення до розгляду в апеляційній інстанції апеляційної скарги ОСОБА_3, подану його представником ОСОБА_4, на рішення Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області від 31 жовтня 2017 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_5 до ОСОБА_6, Товариства з обмеженою відповідальністю Авто Гео , ОСОБА_7, ОСОБА_3 про визнання правочину недійсним, витребування майна з чужого незаконного володіння та визнання права власності на майно,
В С Т А Н О В И Л А:
Підготовчі дії по справі проведені повністю. Справа підлягає призначенню до розгляду в апеляційній інстанції.
Керуючись ст.301, ст.302, ст.298 ЦПК України,
У Х В А Л И Л А:
Підготовчі дії вважати закінченими. Призначити справу до розгляду в залі судових засідань Апеляційного суду Вінницької області 19 грудня 2017 року о 16 год. 15 хв.
Судді О.В. Ковальчук
М.М. Якименко
І.М. Стадник
Суд | Апеляційний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 07.12.2017 |
Оприлюднено | 05.01.2018 |
Номер документу | 71407295 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апеляційний суд Вінницької області
Ковальчук О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні