Верховний
Суд
УХВАЛА
22 лютого 2018 року
м. Київ
справа № 914/2102/16
Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду:
Пєскова В.Г. - головуючий, Жукова С.В., Катеринчук Л.Й.,
учасники справи:
позивач - Публічне акціонерне товариство "Райффайзен Банк Аваль",
відповідач 1 - Товариство з обмеженою відповідальністю "Станіславжитлобуд",
відповідач 2 - Товариство з обмеженою відповідальністю "ТД Калуський бровар",
третя особа 1, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача 1 - Товариство з обмеженою відповідальністю "Передмістя 2000",
третя особа 2, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача 2 - Публічне акціонерне товариство "Оксі Банк",
розглянувши матеріали касаційної скарги Публічного акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль"
на постанову Львівського апеляційного господарського суду від 10.10.2017
у складі колегії суддів: Костів Т.С. (головуючий), Галушко Н.А., Данко Л.С.
у справі за позовом Публічного акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль"
про визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки та застосування наслідків недійсності правочину,
ВСТАНОВИВ:
30.10.2017 Публічним акціонерним товариством "Райффайзен Банк Аваль" подано касаційну скаргу на постанову Львівського апеляційного господарського суду від 10.10.2017 у справі № 914/2102/16.
04.01.2018, на підставі частини п'ятої статті 31 та підпунктів 4, 6 пункту 1 Розділу ХІ "Перехідні положення" Господарського процесуального кодексу України в редакції Закону України від 03.10.2017 № 2147-VІІІ, справа № 914/2102/16 передана до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.
12.02.2018 зазначену касаційну скаргу передано колегії суддів Верховного Суду у складі: головуючого Пєскова В.Г., суддів: Жукова С.В., Катеринчук Л.Й.
Подана Публічним акціонерним товариством "Райффайзен Банк Аваль" касаційна скарга відповідає вимогам щодо її форми та змісту згідно зі статтею 111 Господарського процесуального кодексу України в редакції до 15.12.2017.
Підпунктом 11 пункту 1 Розділу ХІ "Перехідні положення" Господарського процесуального кодексу України в редакції Закону України від 03.10.2017 № 2147-VІІІ, чинній з 15.12.2017, передбачено, що заяви і скарги, подані до набрання чинності цією редакцією Кодексу, провадження за якими не порушено на момент набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.
На підставі викладеного та керуючись статтею 111 Господарського процесуального кодексу України в редакції до набрання чинності Законом України від 03.10.2017 № 2147-VІІІ, статтями 234, 294, підпунктом 11 пункту 1 Розділу ХІ "Перехідні положення" Господарського процесуального кодексу України в редакції Закону України від 03.10.2017 № 2147-VІІІ, Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду
У Х В А Л И В:
1. Відкрити касаційне провадження у справі № 914/2102/16 Господарського суду Львівської області за касаційною скаргою Публічного акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" на постанову Львівського апеляційного господарського суду від 10.10.2017.
2. Повідомити учасників справи, що розгляд касаційної скарги Публічного акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" відбудеться 17.04.2018 о 12 год. 30 хв. у приміщенні Касаційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. О. Копиленка, 6 у залі судових засідань № 326.
3. Надати учасникам справи строк для подання відзиву на касаційну скаргу до 10.04.2018.
4. Довести до відома учасників справи, що нез'явлення їх представників в судове засідання не є перешкодою для розгляду касаційної скарги.
Головуючий В.Г. Пєсков
Судді С.В. Жуков
Л.Й. Катеринчук
Суд | Касаційний господарський суд Верховного Суду |
Дата ухвалення рішення | 22.02.2018 |
Оприлюднено | 28.02.2018 |
Номер документу | 72448605 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Касаційний господарський суд Верховного Суду
Пєсков В.Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні