1-кп/134/27/2017
Справа № 126/3446/16-к
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
01 листопада 2017 року Крижопільський районний суд
Вінницької області
в складі: головуючого-судді: ОСОБА_1
з участю секретаря: ОСОБА_2
представника потерпілого: ОСОБА_3
прокурора: ОСОБА_4
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Крижопіль кримінальне провадження внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12013010090000721 від 05 липня 2013 року про обвинувачення ОСОБА_5 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 191 КК України,
В С Т А Н О В И В:
У провадженні Крижопільського районного суду перебуває кримінальне провадження про обвинувачення ОСОБА_5 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 191 КК України.
Справа до судового розгляду призначалася неодноразово, однак свідки та обвинувачений ОСОБА_5 , на виклики суду не з`являються, про причини неявки суду не повідомили.
У судовому засіданні прокурором ОСОБА_4 заявлено клопотання про привід обвинуваченого та даних свідків, оскільки вони не з`являються без поважних причин у судове засідання, що призводить до йоговідкладення.
У відповідності до ст. 131 КПК України одним із видів заходів забезпечення кримінального провадження для забезпечення мети досягнення дієвості цього провадження є привід.
Відповідно до ст.139 КПК України якщо підозрюваний, обвинувачений, який був встановленому цим Кодексом порядку викликаний (зокрема наявне підтвердження отримання ним повістки про виклик або ознайомлення з її змістом іншим шляхом), не з`явився без поважних причин або не повідомив причини свого неприбуття до підозрюваного, обвинуваченого, свідка може бути застосовано примусовий привід.
Згідно ч. 1, ч. 3ст. 140 КПК України привід полягає у примусовому супроводженні особи, до якої він застосовується, особою, яка виконує ухвалу про здійснення приводу, до місця її виклику в зазначений час. Привід може бути застосований до обвинуваченого.
Згідно ст. 323 КПК України, якщо обвинувачений, до якого не застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, не прибув за викликом у судове засідання, суд відкладає судовий розгляд, призначає дату нового судового засідання і вживає заходів щодо забезпечення його прибуття до суду, та має право постановити ухвалу про привід обвинуваченого.
Згідно ст.327 КПК України, якщо в судове засідання не прибув за викликом свідок, спеціаліст, перекладач або експерт, заслухавши думку учасників судового провадження, суд після допиту інших присутніх свідків призначає нове судове засідання і вживає заходів для його прибуття. Суд також має право постановити ухвалу про привід свідка та/або ухвалу про накладення на нього грошового стягнення у випадках та в порядку, передбачених главами 11 та 12 цього Кодексу.
Враховуючи, що ухвалу суду від 04.10.2017 року про привід свідків не виконана, та не зявився обвинувачений ОСОБА_5 , будучи повідомлений про час та місце проведення судового розгляду, в судове засідання не з`явилися, вислухавши думку учасників процесу, суд вважає необхідним доставити їх в судове засідання приводом.
Керуючись ст.ст. 139, 140, 327 КПК України, суд -
У Х В А Л И В :
'Застосувати привід на 10:00 год. 29 листопада 2017 року в приміщення Крижопільського районного суду Вінницької області за адресою: смт. Крижопіль, вул. Героїв України, 23 Вінницької області до:
- ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця та жителя АДРЕСА_1 ;
- свідків: ОСОБА_6 , жителя АДРЕСА_2 ;
- ОСОБА_7 , жительку АДРЕСА_2 .
- ОСОБА_8 , жителя АДРЕСА_3 ;
- ОСОБА_9 , жителя АДРЕСА_4 .
Судове засідання відбудеться в приміщенні Крижопільського районного суду за адресою: смт. Крижопіль, вул. Героїв України, 23 Вінницької області.
Про виконання приводу або неможливість виконання із зазначенням причин інформувати головуючого суддю до судового засідання письмово.
Копію ухвали направити начальнику Бершадського ВП ГУНП у Вінницькій області, для виконання, а також копію ухвали направити керівнику Бершадської місцевої прокуратури, для відома та контролю.
Копію ухвали направити начальнику Головного управління національної поліції у Вінницькій області, для відома та контролю.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Крижопільський районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 01.11.2017 |
Оприлюднено | 08.03.2023 |
Номер документу | 74095246 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Крижопільський районний суд Вінницької області
Зарічанський В. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні