Справа № 761/9737/18
Провадження № 2/761/4763/2018
У Х В А Л А
30 травня 2018 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Осаулов А.А., розглянувши клопотання позивача ОСОБА_1 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства Банк національний кредит , Товариство з обмеженою відповідальністю ЗЕОН-БІЗНЕС СИСТЕМИ ; Треті особи: Дочірнє підприємство СІПІ авто , Товариство з обмеженою відповідальністю Співдружність ініціативних працездатних інвалідів про визнання договору купівлі-продажу майнових прав від 14.02.2018 року недісним,
ВСТАНОВИВ:
В провадженні судді Шевченківського районного суду м. Києва Осаулова А.А. знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства Банк національний кредит , Товариство з обмеженою відповідальністю ЗЕОН-БІЗНЕС СИСТЕМИ ; Треті особи: Дочірнє підприємство СІПІ авто , Товариство з обмеженою відповідальністю Співдружність ініціативних працездатних інвалідів про визнання договору купівлі-продажу майнових прав від 14.02.2018 року недісним.
24.05.2018 року на адресу суду надійло клопотання Позивача про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції посилаючись на територіальну віддаленість, тому просив проводити слухання справи у режимі відеоконференції, проведення якої доручити Херсонському міському суду Херсонської області.
Суд, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку, що слухання справи слід проводити у режимі відеоконференції.
Відповідно до ч. 1, 7, 8 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п'ять днів до відповідного судового засідання. Копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов'язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Згідно вимог ч. 7 ст. 11 ЗУ "Про судоустрій та статус суддів", учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому процесуальним законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.
Питання про участь в подальших судових засіданнях в режимі відеоконференції вирішується в кожному випадку окремо.
На підставі викладеного, керуючись ст. 212 ЦПК України, суд,-
у х в а л и в :
Клопотання позивача ОСОБА_1 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства Банк національний кредит , Товариство з обмеженою відповідальністю ЗЕОН-БІЗНЕС СИСТЕМИ ; Треті особи: Дочірнє підприємство СІПІ авто , Товариство з обмеженою відповідальністю Співдружність ініціативних працездатних інвалідів про визнання договору купівлі-продажу майнових прав від 14.02.2018 року недісним,- задовольнити.
Призначити підготовче судове засідання на 30 серпня 2018 року о 13 год. 00 хв., яке провести в режимі відеоконференції.
Доручити Херсонському міському суду Херсонської області (м. Херсон, вул. Маяковського, 6/29) забезпечити проведення відеоконференції по справі за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства Банк національний кредит , Товариство з обмеженою відповідальністю ЗЕОН-БІЗНЕС СИСТЕМИ ; Треті особи: Дочірнє підприємство СІПІ авто , Товариство з обмеженою відповідальністю Співдружність ініціативних працездатних інвалідів про визнання договору купівлі-продажу майнових прав від 14.02.2018 року недісним.
Про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції повідомити сторін.
Розгляд справи здійснити за правилами загального позовного провадження.
Копію даної ухвали направити Херсонському міському суду Херсонської області (м. Херсон, вул. Маяковського, 6/29).
Відповідач з дня отримання ухвали має право подати відзив на позов.
Відповідно до ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов'язаний надіслати іншим учасникам справи.
У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений законом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Позивач має право подати до суду відповідь на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
У разі подання до суду відповіді на відзив, запропонувати відповідачу надати суду заперечень щодо наведених позивачем у відповіді на відзив пояснень, міркувань і аргументів і мотиви їх визнання або відхилення.
Учасники справи користуються процесуальними правами та повинні виконувати свої процесуальні обов язки у відповідності до ст..ст.43, 49 ЦПК України.
Роз яснити, що за ч.5 ст.49 ЦПК України у разі подання будь-якої заяви, передбаченої п.2 ч.ч.2,3,4 цієї статті, до суду подаються докази направлення копії такої заяви та доданих документів іншим учасникам справи. У разі неподання таких доказів суд не приймає до розгляду та повертає заявнику відповідну заяву, про що зазначає у рішенні суду.
За ч.ч.1,9 ст.83 ЦПК України сторони та інші учасники справи подають докази у справі безпосередньо до суду. Копії доказів, що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, що їх подає, іншим учасникам справи. Суд не бере до уваги відповідні докази у разі відсутності підтвердження надсилання (надання) їх копії іншим учасникам справи, крім випадку, якщо такі докази є у відповідного учасника справи або обсяг доказів є надмірним, або вони подані до суду в електронній формі, або є публічно доступними.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://sh.ki.court.gov.ua.
Ухвала суду може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва у зв'язку з порушенням правил підсудності протягом 15 (п'ятнадцяти) днів з дня її складання шляхом подачі апеляційної скарги через Шевченківський районний суд м. Києва.
В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Осаулов А.А.
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 30.05.2018 |
Оприлюднено | 03.06.2018 |
Номер документу | 74402778 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Шевченківський районний суд міста Києва
Осаулов А. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні