Вирок
від 25.01.2010 по справі 1-24-2010
ХРИСТИНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   

Справа 1-24/10

                         В И Р О К

     І М Е Н Е М       У К Р А Ї Н И

25 січня  2010 року                                                               м. Христинівка

Христинівський районний суд  Черкаської області  в  складі :

           головуючого-судді:               Орендарчука М.П.

                      при секретарі:               Кулібабі Н.А.

          з участю прокурора:         Резніка В.А.

    потерпілого:             не з»явився      

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Христинівка  кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українець, громадянин України, ІНФОРМАЦІЯ_2, неодружений, не працює, уродженець ІНФОРМАЦІЯ_3, раніше судимий.

26 вересня 2002 році Христинівським районним судом за ч.3 ст. 185 КК України до 3 років позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки, судимість погашена в установленому законом порядку, проживає в  ІНФОРМАЦІЯ_3.

за ч.1 ст.187 КК України.  

В С Т А Н О В И В:

          ОСОБА_1 15 жовтня 2007 року близько 20 години 30 хвилин в с. Веселівка Христинівського району Черкаської області, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою заволодіння чужим майном, через незамкнені вхідні двері, зайшов в будинок № 16, що розташований по вул. Шевченка, де під час сварки з власником будинку ОСОБА_2, здійснив напад із застосуванням фізичного насильства до останнього, яке є небезпечним для життя та здоров’я потерпілого, що виразилось у нанесенні ударів рукою в область голови та обличчя, двох ударів ногою в область грудної клітки, одного удару ногою в області обличчя, двох ударів металевим конвектором останньому в голову, чим спричинив ОСОБА_2 тілесні ушкодження у вигляді: садна лоба, щік, носа, підборіддя, синці обох очей та зовні від лівого соска, які згідно висновку експерта № 1088/701 від 16.09.2008 року відносяться до легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

    При вчиненні нападу відкрито заволодів з внутрішньої кишені піджака потерпілого ОСОБА_2 грошима в сумі 186 грн., чим спричинив останньому матеріальну шкоду на вказану суму.

          Підсудний ОСОБА_1   на стадії досудового та судового слідства свою вину визнав повністю, у вчиненому щиро розкаявся і пояснив, що він дійсно 15 жовтня 2007 року в с. Веселівка Христинівського району Черкаської області, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, через незамкнені вхідні двері, зайшов в будинок № 16, по вул. Шевченка, де під час сварки з власником будинку ОСОБА_2 наніс йому декілька ударів рукою в область голови та обличчя,  два удари ногою в область грудної клітки, один удар ногою в області обличчя, двох ударів металевим конвектором в голову потерпілому. Просить сурово не карати, зважити щире каяття, активну допомогу у розкритті злочину.

    Потерпілий в судове засідання не з»явився, надав суду заяву в якій зазначає, що претензій відносно підсудного не має.

              Крім повного визнання вини підсудним ОСОБА_1 під час досудового та судового слідства, його вина у вчиненні злочину доведена доказами, добутими в установленому законом порядку в ході досудового слідства, які за заявою підсудного, крім показів самого підсудного,  постанови про порушення кримінальної справи, матеріалів справи, що характеризують особу підсудного,  в судовому засіданні не досліджувались,  оскільки фактичні обставини справи  ніким  не оспорюються.

Суд, з”ясувавши, чи правильно розуміють підсудний та інші учасники судового розгляду зміст цих обставин роз’яснює положення Закону про те, що у випадку розгляду справи у відповідності до ст. 299 КПК України вони будуть позбавлені права оспорювати ці фактичні обставини справи у апеляційному порядку.

        Оцінюючи зібрані у справі докази в їх сукупності, в результаті повного, всестороннього та об’єктивного дослідження їх в судовому засіданні, суд вважає  пред’явлене ОСОБА_1 обвинувачення доведеним.        

          Дії підсудного ОСОБА_1 суд  кваліфікує за ч.1 ст.187  КК України як напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров»я особи, яка зазнала нападу, або з погрозою застосування тяжкого насильства (розбій).

            Призначаючи підсудному  покарання, суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу  винного, обставини, що пом”якшують та обтяжують покарання.

          Обставинами, що пом’якшують призначення покарання підсудному суд вважає  щире каяття, активне сприяння  розкриттю злочину.

         Обставин, що обтяжують призначення покарання підсудному суд вважає вчинення злочину в стані алкогольного сп»яніння.

          Зважаючи на обставини, які пом’якшують та обтяжують покарання підсудному ОСОБА_1, який вчинив тяжкий злочин, він раніше не судимий, негативно характеризується за місцем проживання, тому суд вважає, що виправлення та перевиховання підсудного можливе без ізоляції від суспільства і находить за необхідне призначити йому покарання у вигляді  у вигляді позбавлення волі, звільнивши його від відбування покарання з випробуванням, поклавши на нього певні обов”язки.

      Підстав для застосування ст. 69  КК України суд не вбачає.

        Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України, суд,-

З А С У Д И В :

            Підсудного ОСОБА_1   визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.187  КК України.

      Призначити ОСОБА_1  покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

      Керуючись ст. 75-76 КК України,  звільнити засудженого ОСОБА_3 від відбування призначеного йому покарання з випробуванням, якщо він протягом визначеного судом іспитового  строку тривалістю у 3 роки не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки:

       1. Не виїжджати за межі України на постійне  місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи.

         2. Повідомляти    органи   кримінально-виконавчої системи про зміну   місця проживання, роботи або навчання.

         3.   Періодично   з’являтися    для   реєстрації   в  органи  кримінально-виконавчої системи.

         Міру запобіжного заходу відносно засудженого до  вступу вироку в законну  силу залишити попередню – підписку про невиїзд.

      Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку до  апеляційного суду Черкаської області протягом 15 діб з дня його проголошення через Христинівський районний суд.

 

       Суддя                                                         М.П. Орендарчук

СудХристинівський районний суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення25.01.2010
Оприлюднено04.02.2010
Номер документу7702831
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —1-24-2010

Вирок від 25.05.2010

Кримінальне

Красногвардійський районний суд

Проскурня Сергій Миколайович

Постанова від 19.04.2010

Кримінальне

Маловисківський районний суд Кіровоградської області

Кавун Тетяна Володимирівна

Вирок від 25.05.2010

Кримінальне

Красногвардійський районний суд

Проскурня Сергій Миколайович

Постанова від 19.04.2010

Кримінальне

Маловисківський районний суд Кіровоградської області

Кавун Тетяна Володимирівна

Вирок від 28.01.2010

Кримінальне

Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська

Воробйов Володимир Леонідович

Вирок від 17.02.2010

Кримінальне

Маньківський районний суд Черкаської області

Маренюк Віктор Леонідович

Вирок від 16.02.2010

Кримінальне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Бондарчук Степан Степанович

Вирок від 25.01.2010

Кримінальне

Христинівський районний суд Черкаської області

Орендарчук Михайло Петрович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні