Справа № 2-382/ 2008 рік
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 серпня 2008 року Совєтський районний суд
Автономної Республіки Крим
у складі: головуючого - судді Кудряшової A.M.
при секретарі - Тріфонової C.O.
за участю прокурора - Рогинского М.В.
попередньо розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Совєтський Совєтського району Автономної Республіки Крим цивільну справу за позовом прокурора Совєтського району Автономної Республіки Крим, на захист інтересів ОСОБА_1 до Черноземненської сільської ради Совєтського району Автономної Республіки Крим, третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні позивача - Совєтської державної нотаріальної контори, про визнання права власності на нерухоме майно,
ВСТАНОВИВ:
Прокурор в порядку ст. 45 ЦПК України 25 травня 2008 року звернувся до суду на захист інтересів позивача із позовом до відповідача про визнання права власності на нерухоме майно - житловий будинок № 10, який розташований по вул. Железнодорожна у с Алмазне Совєтського району АР Крим. Позовні вимоги мотивовані тим, що після смерті дідуся позивача - ОСОБА_2 залишилося майно у вигляді житлового будинку № 10, який розташований по вул. Железнодорожна у с Алмазне Совєтського району АР Крим, право спадкування на який за законом, як спадкоємця першої черги має позивач, оскільки інших спадкоємців не має. Проте позивач не може оформити право владності на цей будинок, оскільки відсутні пра-вовстановлюючі документи на будинок, тому просив визнати за ним право власності на спадкове майно - будинок № 10, який розташований по вул. Железнодорожна у с Алмазне Совєтського району АР Крим.
Ухвалою Совєтського районного суду Автономної Республіки Крим від 30 травня 2008 року відкрито провадження по цивльній справі за позовом прокурора Совєтського району Автономної Республіки Крим, на захист інтересів ОСОБА_1 до Черноземненської сільської ради Совєтського району Автономної Республіки Крим, третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні позивача - Совєтської державної нотаріальної контори, про визнання права власності на нерухоме майно та призначено попереднє судове засідання.
Позивач у попереднє судове засідання не з'явився, про місце, дату та час розгляду справи повідомлений належним чином, про що свідчить розписка про отримання судової повістки, на адресу суду надійшла заява в якій просить позовну заяву прокурора, який звернувся на захист його інтересів, залишити без розгляду, при цьому просить вирішити це питання за його відсутністю, що суд з урахуванням думки прокурора вважає за можливим у відповідності до ст.ст. 130, 158 ч. 2 ЦПК України.
У попередньому судовому засіданні прокурор клопотання позивача про залишення позову без розгляду підтримав, у тому числі, зазначив, що у даний час не має достатньо документів для підтримання позовних вимог.
Відповідно до вимог ст. 207 ч. 1 п. 5 ЦПК України, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду, суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, при цьому, згідно зі ст. 46 ч.3 ЦПК України якщо особа, яка має цивільну процесуальну дієздатність і в інтересах якої подана заява, не підтримує заявлених вимог, суд залишає заяву без розгляду.
Вислухавши думку прокурора, вивчивши матеріали цивільної справи, та приймаючи до уваги, що подання позивачем заяви про залишення позову без розгляду є його добровільною волею, не суперечить вимогам закону та не порушує будь-чиїх прав, свобод або законних інтересів, з урахуванням того, що позивач не позбавлений права повторного звернення до суду за захистом свого права після усунення умов, що були підставою для подання ним заяви про залишення позову без розгляду, керуючись ст.ст. 11, 130, 158 ч. 2, 168, 169, 207 ч. 1 п. 5, 209, 210 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Позовну заяву прокурора Совєтського району Автономної Республіки Крим, на захист інтересів ОСОБА_1 до Черноземненської сільської ради Совєтського району Автономної Республіки Крим, третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні позивача - Совєтської державної нотаріальної контори, про визнання права власності на нерухоме майно, - залишити без розгляду.
Роз'яснити, що відповідно до ст. 207 ч. 2 ЦПК України, особа, заяву якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.
Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим шляхом подачі апеляційної скарги через Совєт-ський районний суд Автономної Республіки Крим протягом десяти днів після подачі заяви про апеляційне оскарження, яка може бути подана протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали суду. При цьому апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим через Совєтський районний суд Автономної Республіки Крим.
Ухвала набирає законної сили після закінчення п'ятиденного строку, передбаченого для подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано, та десятиденного строку для подання апеляційної скарги, який вираховується з дня подачі заяви про апеляційне оскарження.
Суд | Совєтський районний суд Автономної Республіки Крим |
Дата ухвалення рішення | 14.08.2008 |
Оприлюднено | 08.02.2010 |
Номер документу | 7771011 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Совєтський районний суд Автономної Республіки Крим
Кудряшова А.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні