Справа № 226/978/18
Справа №226/978/18
Провадження №2/226/1078/2018
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
20 грудня 2018 року Димитровський міський суд Донецької області у складі:
головуючого - судді Петуніна І.В.,
за участю секретаря Альберті О.В.,
позивача ОСОБА_1
відповідачів ОСОБА_2, ОСОБА_3
представника відповідача ОСОБА_2 - ОСОБА_4
третьої особи ОСББ Восточний-5
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Мирнограді Донецької області в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, третя особа Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку Восточний-5 , про відшкодування матеріальної шкоди, завданої залиттям квартири,
ВСТАНОВИВ:
Зважаючи на складність у викладенні повного рішення суду, пов'язаного з потребою в обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.
Керуючись ч. 6 ст. 259 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
У задоволенні позовних вимог ОСОБА_1, місце реєстрації та проживання: ІНФОРМАЦІЯ_1, реєстраційний номер облікової картки платника податку НОМЕР_1 до ОСОБА_2, місце реєстрації та проживання: ІНФОРМАЦІЯ_2, реєстраційний номер облікової картки платника податку НОМЕР_2, ОСОБА_3, місце реєстрації: вул. Тульська, 13/1, м. Мирноград Донецької області, 85320, мешкає за адресою: м-н Східний , 5/5, м. Мирноград Донецької області, 85327, реєстраційний номер облікової картки платника податку НОМЕР_3, третя особа: Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку Восточний-5 , місцезнаходження: м-н Східний , 5, м. Мирноград Донецької області, 85327, код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій 37661782 про відшкодування матеріальної шкоди, завданої залиттям квартири - відмовити.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, яка може бути подана до Донецького апеляційного суду протягом 30 днів з дня складання повного судового рішення.
Повний текст рішення суду учасники справи можуть отримати 26.12.2018.
Суддя: І.В. Петунін
Суд | Димитровський міський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 20.12.2018 |
Оприлюднено | 22.12.2018 |
Номер документу | 78732908 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Димитровський міський суд Донецької області
Петунін І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні