ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
УХВАЛА
12 грудня 2018 року
м. Харків
Справа № 639/9476/16-ц
Провадження № 22-ц/818/1286/18
Харківський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого судді Тичкової О.Ю.,
суддів: Котелевець А.В., Піддубного Р.М.,
заслухавши суддю-доповідача, перевіривши матеріали цивільної справи з метою виправлення описки в ухвалі Харківського апеляційного суду від 23 листопада 2018 року у цивільній справі за позовом Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України до ОСОБА_1, ОСОБА_2, Товариства з обмеженою відповідальністю Укрінформтрейд , ОСОБА_3 про захист права інтелектуальної власності, зобов'язання вчинити певні дії та стягнення моральної шкоди, -
встановив:
Ухвалою Харківського апеляційного суду від 23 листопада 2018 року справу за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю Укрінформтрейд на рішення Жовтневого районного суду м. Харкова від 27 квітня 2018 року та додаткове рішення Жовтневого районного суду м. Харкова від 07 травня 2018 року в складі судді Єрмоленко В.Б. по справі за позовом Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України до ОСОБА_1, ОСОБА_2, Товариства з обмеженою відповідальністю Укрінформтрейд , ОСОБА_3 про захист права інтелектуальної власності, зобов'язання вчинити певні дії та стягнення моральної шкоди призначено до судового розгляду в судовому засідання з повідомленням учасників справи.
Проте, в мотивувальній частині в абзаці першому та другому зазначеної ухвали була допущена описка та помилково зазначено: Рішенням Дзержинського районного суду м. Харкова від 09 липня 2018 року у задоволені позовних вимог ОСОБА_4 відмовлено. Не погодившись з судовим рішенням, ОСОБА_4 подала апеляційну скаргу .
Згідно ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
За таких обставин, судова колегія вважає за необхідне виправити описку в мотивувальній частині ухвали Харківського апеляційного суду від 23 листопада 2018 року.
Керуючись ст. ст. 269 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ :
Виправити описку в мотивувальній частині ухвали Харківського апеляційного суду від 23 листопада 2018 року.
Викласти абзац перший та другий на першому аркуші мотивувальної частини ухвали Харківського апеляційного суду від 23 листопада 2018 року в наступній редакції:
Рішенням Жовтневого районного суду м. Харкова від 27 квітня 2018 року позовні вимоги Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України задоволені частково. Визнано використання ОСОБА_1, ОСОБА_2, ТОВ Укрінформтрейд , ОСОБА_3 знаку Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України на офіційному сайті Prime Перша транспортна компанія (Група компаній Прайм ) за адресою: http://prime.lg.ua неправомірним та таким, що порушує права власника свідоцтва на знак для товарів і послуг № 40227 від 15.06.2004 р. Заборонено ОСОБА_1, ОСОБА_2, ТОВ Укрінформтрейд , ОСОБА_3 використовувати знак для товарів і послуг Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України. Стягнуто з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ТОВ Укрінформтрейд , ОСОБА_3 на користь Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України на відшкодування моральної шкоди по 8000 грн. з кожного та витрати по сплаті судового збору по 719 грн. 50 коп. з кожного. В іншій частині позовних вимог Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України відмовлено.
Додатковим рішення Жовтневого районного суду м. Харкова від 07 травня 2018 року доповнено рішення Жовтневого районного суду м. Харкова від 27 квітня 2018 року. Стягнуто з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ТОВ Укрінформтрейд , ОСОБА_3 на користь Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України витрати, пов'язані з переїздом представника позивача у судове засідання з м. Києва до м. Харкова по 600 грн. з кожного.
Не погодившись з рішенням суду та додатковим рішення, Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України подало апеляційну скаргу .
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Повний текст ухвали складено 12 грудня 2018 року.
Головуючий О.Ю. Тичкова
Судді А.В. Котелевець
Р.М. Піддубний
Суд | Харківський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 12.12.2018 |
Оприлюднено | 22.12.2018 |
Номер документу | 78783574 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Харківський апеляційний суд
Тичкова О. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні