Справа №295/8594/18
Категорія 54
2/295/2414/18
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19.11.2018 року м. Житомир
Суддя Богунського районного суду м. Житомира Перекупка І. Г., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства Вібросепаратор , третя особа Дочірнє підприємство Публічного акціонерного товариства Вібросепаратор ВС-Партнер про стягнення заборгованості по заробітній платі в порядку субсидіарної відповідальності, -
ВСТАНОВИВ:
10.07.2018 року ухвалою судді Богунського районного суду м. Житомира Зосименко О.М. відкрито провадження по даній справі.
Згідно розпорядження керівника апарату Богунського районного суду м. Житомира від 15.11.2018 року, призначено повторний автоматизований розподіл справи № 295/8594/18 за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства Вібросепаратор , третя особа Дочірнє підприємство Публічного акціонерного товариства Вібросепаратор ВС-Партнер про стягнення заборгованості по заробітній платі в порядку субсидіарної відповідальності, у зв'язку із закінченням повноважень зі здійснення правосуддя у судді Богунського районного суду м. Житомира Зосименко О.М.
Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями головуючим від 15.11.2018 року призначено суддю Перекупка І.Г.
Відповідно до ч. ч. 3, 4 ст. 3 ЦПК України провадження в цивільних справах здійснюється відповідно до законів, чинних на час вчинення окремих процесуальних дій, розгляду і вирішення справи. Закон який встановлює нові обов'язки, скасовує чи звужує права, належні учасникам судового процесу, чи обмежує їх використання, не має зворотної дії в часі.
З огляду на вищевикладене подальший розгляд цієї справи належить проводити за правилами, що передбачені новою редакцією ЦПК України , в частині, у якій вони не встановлюють нових обов'язків, не скасовують чи не звужують прав, що належні учасникам судового процесу, чи не обмежують їх використання.
Відповідно до ч. 2 ст.19 ЦПК України цивільне судочинство у порядку позовного провадження здійснюється за правилами загального та спрощеного провадження. Ці правила визначаються ухвалою суду про відкриття провадження (п.п.4 ч.2ст.187 ЦПК України ).
Керуючись ст. 175, 185, 186, 187, 254 ЦПК України, суд,-
ПОСТАНОВИВ:
Прийняти до свого провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства Вібросепаратор , третя особа Дочірнє підприємство Публічного акціонерного товариства Вібросепаратор ВС-Партнер про стягнення заборгованості по заробітній платі в порядку субсидіарної відповідальності.
Відкрити провадження в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням сторінта призначити справу в судове засідання для розгляду справи по суті на 15:00 год. 06.02.2019 року, викликати сторін до Богунського районного суду м. Житомира за адресою: м. Житомир, м-н Соборний 1, Зал № 2-Б-4.
Копію ухвали негайно надіслати сторонам по справі.
Копію ухвали негайно надіслати сторонам по справі.
Відповідно до вимог ч.ч. 1, 2 ст. 174 ЦПК України при розгляді справи судом у порядку позовного провадження учасники справи викладають письмово свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення та міркування щодо предмета спору виключно у заявах по суті справи, визначених цим Кодексом. Заявами по суті справи є: позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву.
Відповідач має право подати до суду письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються, який викладається у відзиві на позовну заяву. Вимоги до відзиву на позовну заяву встановлені ст. 178 ЦПК України.
Встановити відповідачу строк 20 днів з дня вручення копії ухвали про відкриття провадження у справі для подачі відзиву на позов та доказів, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем. У разі подання відповідачем до суду відзиву на позовну заяву до нього повинні бути долучені документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
В разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк, без поважних причин, справа буде розглянута за наявними матеріалами.
Позивач має право надати відповідь на відзив на протязі 5 днів з моменту отримання відзиву.
Відповідач має право подати заперечення на відповідь на відзив на протязі 5 днів з моменту отримання відповіді на відзив.
Третя особа має право подати письмові пояснення щодо позову або відзиву, в яких третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, викладає свої аргументи і міркування в підтримку або заперечення проти позову. До пояснень третьої особи застосовуються правила, встановлені частинами 3-6 ст. 178 ЦПК України.
Встановити третій особі строк для подання пояснень щодо предмета позову в строк 10 днів з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження у справі
Одночасно з подачею пояснень на позовну заяву третя особа надає суду докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються аргументи та міркування на підтримку або заперечення щодо предмета позову, а також документи, що підтверджують надіслання (надання) пояснень і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається за електронною адресою https://court.gov.ua/sud0604/ на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя І.Г. Перекупка
Суд | Богунський районний суд м. Житомира |
Дата ухвалення рішення | 19.11.2018 |
Оприлюднено | 06.01.2019 |
Номер документу | 79015561 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Богунський районний суд м. Житомира
Перекупка І. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні