УХВАЛА
09 січня 2019 року
Київ
справа №810/2430/15
адміністративне провадження №К/9901/10509/18
Верховний Суд у складі судді Касаційного адміністративного суду Мороз Л.Л., перевіривши касаційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 20 квітня 2016 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Вишгородської районної державної адміністрації Київської області, управління Держгеокадастру у Вишгородському районі Київської області, треті особи садівницьке товариство "Глядин", Обслуговуючий кооператив "Садове товариство "Глядин-2010", Громадська організація "Міжрегіональний народний контроль", Громадська організація "Садівниче товариство "Глядин", про визнання неправомірними та скасування розпоряджень, зобов'язання вчинити певні дії,
УСТАНОВИВ:
Ухвалою Верховного Суду від 16 жовтня 2018 року прийнято зазначену касаційну скаргу до провадження.
За результатом проведення підготовчих дій відповідно до статті 340 Кодексу адміністративного судочинства України суддя-доповідач дійшов висновку про необхідність призначення справи до касаційного розгляду у судовому засіданні.
Водночас відповідно до частини першої статті 344 КАС України у суді касаційної інстанції скарга розглядається за правилами розгляду справи судом першої інстанції в порядку спрощеного позовного провадження, з урахуванням положень статті 341 цього Кодексу.
Особливості розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження врегульовані статтею 262 КАС України, згідно з частиною п'ятою якої суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
За правилами частини шостої зазначеної статті суд може відмовити в задоволенні клопотання сторони про розгляд справи в судовому засіданні з повідомленням сторін у випадках, визначених статтею 263 цього Кодексу, а також якщо характер спірних правовідносин та предмет доказування у справі незначної складності не вимагають проведення судового засідання з повідомленням сторін для повного та всебічного встановлення обставин справи.
В касаційній скарзі позивачем було заявлено клопотання про участь у судовому засіданні.
Проаналізувавши матеріали касаційної скарги та зміст оскаржуваних судових рішень, з урахуванням пункту 20 частини першої статті 4 і частини шостої статті 12 КАС України, суддя-доповідач дійшов висновку про те, що ця справа є справою незначної складності, а характер спірних правовідносин та предмет доказування не вимагають проведення судового засідання з повідомленням (викликом) сторін, а тому в задоволенні зазначеного клопотання необхідно відмовити.
При цьому суддя-доповідач ураховує, що представник позивача брав участь в судових засіданнях в судах першої та апеляційної інстанцій, чим дотримано правило заслуховування судом учасника справи.
Керуючись статтями 4, 12, 262, 340, 344 КАС України,
УХВАЛИВ:
Підготовчі дії по справі закінчити.
Відмовити у задоволенні клопотання ОСОБА_1 про участь у судовому засіданні.
Призначити справу до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами на 10 січня 2019 року, який відбудеться у Касаційному адміністративному суді у складі Верховного Суду за адресою: м. Київ, вул.Московська, 8, корпус 5.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання й оскарженню не підлягає.
...........................
Л.Л. Мороз,
Суддя Верховного Суду
Суд | Касаційний адміністративний суд Верховного Суду |
Дата ухвалення рішення | 09.01.2019 |
Оприлюднено | 10.01.2019 |
Номер документу | 79069550 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Касаційний адміністративний суд Верховного Суду
Мороз Л.Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні