2о-36/08
провадження № 2-во/243/8/19
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
25 січня 2019 року Слов'янський міськрайонний суд Донецької області у складі
головуючого судді Мірошниченко Л.Є.
за участю:
секретаря судового засідання Плаксіної Є.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду № 7 м. Слов'янська Донецької області заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні суду , -
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Слов'янського міськрайонного суду Донецької області знаходиться заява ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні суду, в обґрунтування своїх вимог зазначила, що 11.06.2008 року Центрально - Міським районним судом м. Горлівки Донецької області було винесено рішення по цивільній справі № 2о-36/08 за заявою ОСОБА_1 про встановлення опіки, зацікавлена особа - Виконком Горлівської міської ради. При ознайомленні з текстом судового рішення нею було виявлено допущення описки, а саме ім'я у рішенні вказано як Наталії , однак вірно - Наталі , оскільки у паспорті вказано Нугаєва Наталя Володимирівна .
Крім того, у додатковій ухвалі по справі від 10.09.2008 року є описка в даті народження її доньки, а саме вказано, що ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, а у паспорті дата народження ОСОБА_2 - ІНФОРМАЦІЯ_2.
Суд, розглянувши заяву та додані матеріали, встановив наступне.
З матеріалів справи вбачається, що ОСОБА_1 додала до заяви копії рішення Центрально - Міського районного суду м. Горлівки від 11.06.2008 року та ухвали Центрально - Міського районного суду м. Горлівки від 10.09.2008 року (а.с.6,7).
Відповідно до ч. 6 ст. 188 ЦПК України, суд за клопотанням учасника справи або з власної ініціативи вправі до початку розгляду справи по суті роз'єднати позовні вимоги, виділивши одну або декілька об'єднаних вимог в самостійне провадження, якщо це сприятиме виконанню завдання цивільного судочинства.
Відповідно до п. 4, п. 15 Постанови № 2 Пленуму Верховного Суду України Про застосування норм цивільного процесуального законодавства при розгляді справ у суді першої інстанції , роз'єднання кількох поєднаних в одному провадженні вимог може мати місце лише за умови, що їх сумісний розгляд ускладнює вирішення справи.
Відповідно до узагальнення практики розгляду судами деяких питань, пов'язаних із відновленням втраченого судового провадження, у тому числі на тимчасово окупованій території і в зоні АТО, заява про відновлення втраченого судового провадження і про вчинення процесуальної дії, пов'язаної з втраченим провадженням не може розглядатись в одному провадженні з ухваленням одного рішення.
Враховуючи викладене, суд вважає недоцільним розгляд питань про виправлення описки в рішенні і ухвалі суду та відновлення втраченого судового провадження в одному провадженні. Отже, вказані вимоги мають бути роз'єднані у самостійні провадження, оскільки їх спільний розгляд ускладнює вирішення справи.
Таким чином, суд вважає за необхідне, виділити матеріали справи про відновлення втраченого судового провадження по цивільній справі № 2о-36/08 за заявою ОСОБА_1 про встановлення опіки, зацікавлена особа - Виконком Горлівської міської ради, в самостійне провадження та передати до канцелярії суду для виконання вимог передбачених ч.6 ст.188 ЦПК України .
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 188 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В :
Матеріали справи про відновлення втраченого судового провадження по цивільній справі № 2о-36/08 за заявою ОСОБА_1 про встановлення опіки, зацікавлена особа - Виконком Горлівської міської ради, виділити в окреме провадження в порядку ст. 188 ч.6 ЦПК України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Слов'янського
міськрайонного суду ОСОБА_3
Суд | Слов'янський міськрайонний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 25.01.2019 |
Оприлюднено | 27.01.2019 |
Номер документу | 79404814 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Слов'янський міськрайонний суд Донецької області
Мірошниченко Л. Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні