пр. № 6/759/113/19
ун. № 759/16680/14-ц
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 січня 2019 року Святошинський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді - Величко Т.О.
при секретарі - Дудник В.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду заяву Представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про виправлення описки про оформленні виконавчого листа у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про стягнення заборгованості, -
В С Т А Н О В И В:
Заявник вказав, що 02.08.2017 року Святошинським районним судом м.Києва було видано на підставі рішення Апеляційного суду м.Києва від 20 вересня 2016 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про стягнення заборгованості, виконавчий лист.
Однак, як вважає, заявник при оформленні заначеного виконавчого листа допущено помилку у даних про орган, який прийняв рішення, згідно з яким було видано виконавчий документ та у даних про боржника.
Відповідно до ч. 1, 3, 4 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів після її надходження. Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
Як зазначено в частині третій статті 431 ЦПК України, виконавчий лист, судовий наказ, а у випадках, встановлених цим Кодексом, ухвала суду є виконавчими документами. Виконавчий лист, судовий наказ, ухвала мають відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим законом.
Положеннями частин першої та четвертої статті 4 Закону України Про виконавче провадження передбачено, що у виконавчому документі зазначаються: 1) назва і дата видачі документа, найменування органу, прізвище, імя, по батькові та посада посадової особи, яка його видала; 2) дата прийняття і номер рішення, згідно з яким видано документ; 3) повне найменування (для юридичних осіб) або прізвище, імя та, за наявності, по батькові (для фізичних осіб) стягувача та боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або адреса місця проживання чи перебування (для фізичних осіб), дата народження боржника - фізичної особи; 4) ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань стягувача та боржника (для юридичних осіб - за наявності); реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання в установленому порядку відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті) боржника (для фізичних осіб - платників податків); 5) резолютивна частина рішення, що передбачає заходи примусового виконання рішень; 6) дата набрання рішенням законної сили (крім рішень, що підлягають негайному виконанню); 7) строк предявлення рішення до виконання. У виконавчому документі можуть зазначатися інші дані (якщо вони відомі суду чи іншому органу (посадовій особі), що видав виконавчий документ), які ідентифікують стягувача та боржника чи можуть сприяти примусовому виконанню рішення, зокрема місце роботи боржника - фізичної особи, місцезнаходження майна боржника, реквізити рахунків стягувача і боржника, номери їх засобів звязку та адреси електронної пошти. У разі предявлення до примусового виконання рішення міжнародного юрисдикційного органу у випадках, передбачених міжнародним договором України, такий виконавчий документ повинен відповідати вимогам, встановленим міжнародним договором України. У разі невідповідності виконавчого документа вимогам, передбаченим цією статтею, стягувач має право звернутися до суду чи іншого органу (посадової особи), що видав виконавчий документ, щодо приведення його у відповідність із зазначеними вимогами.
Судом встановлено, що у виконавчому листі вказаний орган який видавав виконавчий лист, а саме Святошинський районний суд м.Києва, оскільки виконавчий лис видає суд, який розхглядав спір як перша інстанція, а тому підстав виправлення описки судом не встановлено.
Судом встанлено, що в позовній заяві позивачем не вказувалась дата народження боржника, а отже і в рішенні суду вона відсутня.
Суд дослідивши заяву представника, виконавчий лист та матеріали справи прийшов до висновку, що в задоволенні заяви необхідно відмовити.
Керуючись ст.ст. 269, 431 ЦПК України, ЗУ Про виконавче провадження суд,
У Х В А Л И В:
У задоволенні заяви Представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про виправлення описки про оформленні виконавчого листа у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про стягнення заборгованості - відмовити.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п ятнадцяти днів з часу її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Суддя: Т.О. Величко
Суд | Святошинський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 23.01.2019 |
Оприлюднено | 03.02.2019 |
Номер документу | 79570541 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Святошинський районний суд міста Києва
Величко Т. О.
Цивільне
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Журавель Валентина Іванівна
Цивільне
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Журавель Валентина Іванівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні