ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
12.03.2019 Справа № 920/106/19
Господарський суд Сумської області у складі судді Заєць С.В. при секретарі судового засідання Гордієнко Ж. М., розглянувши матеріали справи № 920/106/19
за позовом: Публічного акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» (01001, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 6; ід. код 20077720),
про стягнення 275 644 грн. 26 коп.,
за участю представників сторін:
від позивача - не з'явився,
від відповідача - не з'явився,
Суть спору: позивач у своїй позовній заяві просить суд стягнути з відповідача 275644 грн. 26 коп. заборгованості за Договором купівлі-продажу природного газу №1656/14-БО-29 від 22.11.2013, в тому числі: 115 643,55 грн. пеня, 10883,90 грн. 3% річних, 149136,81 грн. інфляційних втрат, а також судові витрати.
Представник позивача в дане судове засідання не прибув, проте надіслав до суду відповідь на відзив (б/н від 07.03.2019), відповідно до якої позивач не погоджується із запереченнями відповідача та просить суд позовні вимоги задовольнити в повному обсязі.
Представник відповідача в дане судове засідання не прибув, проте подав до суду письмові пояснення (б/н від 11.03.2019), відповідно до яких заперечує проти позовних вимог повністю та просить суд відмовити в їх задоволенні.
Розглянувши матеріали справи, суд встановив:
Згідно зі ст. 177 ГПК України, завданнями підготовчого провадження є: 1) остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; 2) з'ясування заперечень проти позовних вимог; 3) визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; 4) вирішення відводів; 5) визначення порядку розгляду справи; 6) вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.
За приписами ст. 183 ГПК України, суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках: 1) визначених частиною другою статті 202 цього Кодексу; 2) залучення до участі або вступу у справу третьої особи, заміни неналежного відповідача, залучення співвідповідача; 3) в інших випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
Питання, визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні, у зв'язку з чим суд відкладає підготовче засідання з повідомлення сторін.
Керуючись ст. ст.120, 182, 183, 234, 235 ГПК України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Розгляд підготовчого засідання відкласти на 21.03.2019 , 11:50. Судове засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Сумської області за адресою: м. Суми, проспект Т.Г.Шевченка, 18/1, 1-й поверх, зал судового засідання № 5.
2. Повідомити сторін про право брати участь у судовому засіданні в режимі відео конференції, а також про обов'язок повідомляти суд про зміну свого місцезнаходження чи місця проживання, зміну номерів телефонів і факсів, адреси електронної пошти або іншої аналогічної інформації.
3. Інформацію по справі, що розглядається, можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: ://su.arbitr.gov.ua/sud5021/.
4. Копію ухвали направити сторонам у справі.
Ухвала набирає законної сили після її підписання суддею.
Ухвалу підписано 13.03.2019.
Суддя ОСОБА_2
Суд | Господарський суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 12.03.2019 |
Оприлюднено | 14.03.2019 |
Номер документу | 80418441 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Сумської області
Заєць Світлана Володимирівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні