Рішення
від 14.06.2019 по справі 756/3456/19
ОБОЛОНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

14.06.2019 Справа № 756/3456/19

унікальний № 756/3456/19

провадження № 2/756/4613/19

У Х В А Л А

14 червня 2019 року суддя Оболонського районного суду м. Києва Васалатій К.А., розглянувши матеріали позовної заяви Публічного акціонерного товариства Державний ощадний банк України до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача 1: Приватне підприємство СПІКОМ , Товариство з обмеженою відповідальністю Перша будівельна компанія 2006 , Товариство з обмеженою відповідальністю ПОССІТІВ , Товариство з обмеженою відповідальністю СІДВЕЛС , Товариство з обмеженою відповідальністю ПОЛВАКС-УКРАЇНА про виділ частки із спільного майна в натурі, -

в с т а н о в и в:

Позивач Публічне акціонерне товариство Державний ощадний банк України (адреса: 01001, м. Київ, вул. Госпітальна, буд. 12-Г, код ЄДРПОУ 00032129) звернувся до суду з позовом до відповідача ОСОБА_1 (адреса: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ), відповідача ОСОБА_2 (адреса: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_2 ), треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача 1: Приватне підприємство СПІКОМ (адреса: 25015, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, Ленінський р-н, площа Дружби Народів, буд. 3, кім. 402, код ЄДРПОУ 32172350), Товариство з обмеженою відповідальністю Перша будівельна компанія 2006 (адреса: 25015, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, Ленінський р-н, площа Дружби Народів, буд. 3, кім. 309, код ЄДРПОУ 34448536), Товариство з обмеженою відповідальністю ПОССІТІВ (адреса: 25015, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, Ленінський р-н, площа Дружби Народів, буд. 3, оф. 402, код ЄДРПОУ 39874247), Товариство з обмеженою відповідальністю СІДВЕЛС (адреса: 27500, Кіровоградська обл., м. Світловодськ, вул. Софіївська, буд. 3, код ЄДРПОУ 38572311), Товариство з обмеженою відповідальністю ПОЛВАКС-УКРАЇНА (адреса: 25015, Кіровоградська обл., м. Кропивницький, Подільський р-н, площа Дружби Народів, буд. 3, оф. 402, код ЄДРПОУ 36793726) про виділ частки із спільного майна в натурі.

Відповідно до вимог ст. 175 ЦПК України, позовна заява повинна містити в собі, зокрема, найменування суду першої інстанції, до якого подається заява; повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв`язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти; зазначення ціни позову, якщо позов підлягає грошовій оцінці; обґрунтований розрахунок сум, що стягуються чи оспорюються; зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; якщо позов подано до кількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з них; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини; відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі проводилися, в тому числі, якщо законом визначений обов`язковий досудовий порядок урегулювання спору; відомості про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви, якщо такі здійснювалися; перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви; попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв`язку із розглядом справи; підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав. Якщо позовна заява подається особою, звільненою від сплати судового збору відповідно до закону, у ній зазначаються підстави звільнення позивача від сплати судового збору.

Згідно норм ст. 177 ЦПК України, до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.

Всупереч вказаній нормі ЦПК України, до позовної заяви не додано документ на підтвердження сплати судового збору чи доказів на підтвердження права позивача на пільгу по його сплаті.

Зі змісту позовної заяви вбачається, що в позові позивачем порушено вимоги майнового характеру.

В даному випадку позовна заява не відповідає вказаним вимогам, оскільки позивачем не надано доказ сплати судового збору, згідно Закону України Про судовий збір від 08.07.2011 року № 3674-VI, відповідно до якого з 01 січня 2019 року за подання до суду позовної заяви майнового характеру юридичною особою необхідно сплатити 1,5 відсоток ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 1 921,00 грн., і не більше 350 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 672 350,00 грн., встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява подається до суду.

Згідно приписів ч. 1 ст. 177 ЦПК України, позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.

Виходячи з вищевикладеного, позивачу необхідно подати до суду оригінал позовної заяви з її копіями та копіями усіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів та третіх осіб.

Відповідно до ч. 1 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 185, 260, 261, 353 ЦПК України, -

у х в а л и в:

Позовну заяву Публічного акціонерного товариства Державний ощадний банк України до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача 1: Приватне підприємство СПІКОМ , Товариство з обмеженою відповідальністю Перша будівельна компанія 2006 , Товариство з обмеженою відповідальністю ПОССІТІВ , Товариство з обмеженою відповідальністю СІДВЕЛС , Товариство з обмеженою відповідальністю ПОЛВАКС-УКРАЇНА про виділ частки із спільного майна в натурі залишити без руху та надати позивачу строк для усунення недоліків до 25 червня 2019 року, але не більше десяти днів з дня отримання позивачем копії ухвали.

У випадку невиконання ухвали у вказаний строк позовна заява буде вважатись неподаною та повернута позивачу.

Копію ухвали про залишення позовної заяви без руху надіслати позивачу.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://court.gov.ua/.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Суддя: К.А. Васалатій

СудОболонський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення14.06.2019
Оприлюднено18.06.2019
Номер документу82409701
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —756/3456/19

Постанова від 11.12.2024

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Білоконь Олена Валеріївна

Ухвала від 07.11.2024

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Білоконь Олена Валеріївна

Ухвала від 13.11.2023

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Білоконь Олена Валеріївна

Ухвала від 23.10.2023

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Білоконь Олена Валеріївна

Постанова від 21.09.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Матвієнко Юлія Олександрівна

Ухвала від 19.09.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Матвієнко Юлія Олександрівна

Ухвала від 12.07.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Матвієнко Юлія Олександрівна

Ухвала від 24.05.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Матвієнко Юлія Олександрівна

Ухвала від 03.04.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Савченко Сергій Іванович

Ухвала від 14.03.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Савченко Сергій Іванович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні