Справа №2-263/10 Головуючий у суді у 1 інстанції - Номер провадження 22-з/816/93/19 Суддя-доповідач - Хвостик С. Г. Категорія -
УХВАЛА
14 червня 2019 року м.Суми
Сумський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
Хвостик С. Г. (суддя-доповідач) , Левченко Т. А. , Ткачук С. С.
розглянувши заяву ОСОБА_1 про виправлення описки
в ухвалі Апеляційного суду Сумської області від 05 жовтня 2010 року
у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: Служба у справах дітей Сумської міської ради, про позбавлення батьківських прав, -
в с т а н о в и в:
Рішенням Ковпаківського районного суду м. Суми від 16 лютого 2010 року позовні вимоги ОСОБА_1 задоволено.
Позбавлено ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Жовтневе, Білопільського району, Сумської області батьківських прав відносно неповнолітньої дитини ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Ухвалою Апеляційного суду Сумської області від 05 жовтня 2010 року апеляційну скаргу ОСОБА_2 відхилено, а рішення Ковпаківського районного суду м. Суми від 16 лютого 2010 року в даній справі залишено без змін.
07 червня 2019 року на адресу Сумського апеляційного суду надійшла заява від ОСОБА_1 про вирішення питання щодо виправлення описки в зазначеній ухвалі Апеляційного суду Сумської області, а саме: стосовно невірного зазначення прізвища та по-батькові позивача, а також невірно вказаної дати реєстрації шлюбу між позивачем ОСОБА_1 та відповідачем ОСОБА_2
На запит апеляційного суду дана справа 12 червня 2019 року надійшла до Сумського апеляційного суду.
Відповідно до статті 269 ЦПК України (в редакції Закону України від 03 жовтня 2017 року № 2147-VIII) суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів після її надходження.
Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
Таким чином, вказане питання стосовно невірного зазначення у судовому рішенні прізвища, по-батькові позивача та дати реєстрації шлюбу і, відповідно, внесення в нього виправлень, апеляційний суд вважає за необхідне вирішити в порядку письмового провадження без повідомлення учасників справи.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, апеляційний суд, -
у х в а л и в:
Для вирішення питання про внесення виправлень в судове рішення суду апеляційної інстанції призначити справу до розгляду на 24 червня 2019 року в порядку письмового провадження в приміщенні Сумського апеляційного суду без повідомлення учасників справи та проведення судового засідання за наявними у справі матеріалами.
Суддя-доповідач: С.Г. Хвостик
Судді: Т.А. Левченко
С.С. Ткачук
Суд | Сумський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 14.06.2019 |
Оприлюднено | 18.06.2019 |
Номер документу | 82422716 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Сумський апеляційний суд
Хвостик С. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні