33/161
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46
Р І Ш Е Н Н Я
іменем України
12.07.07 р. Справа № 33/161
Суддя господарського суду Донецької області Новікова Р.Г., при секретарі судового засідання Овчинніковій В.М., розглянув у відкритому судовому засіданні справу
за позовом Управління Пенсійного фонду України в м. Селидове
до Дочірнього підприємства „Управління матеріально – технічного постачання” Відкритого акціонерного товариства Державної холдінгової компанії „Селидіввугілля” м. Селидове
про стягнення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до пунктів „б” – „з” статті 13 Закону України „Про пенсійне забезпечення”, за період з квітня 2006р. по квітень 2007р. у розмірі 5430грн.72коп.
за участю представників:
від позивача: Козлова О.Л. – за дов. №76 від 12.06.2007р.
від відповідача: не з'явився
Суть справи: Управління Пенсійного фонду України в м. Селидове звернулося до Дочірнього підприємства „Управління матеріально – технічного постачання” Відкритого акціонерного товариства Державної холдінгової компанії „Селидіввугілля” м. Селидове з позовною заявою про стягнення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до пунктів „б” – „з” статті 13 Закону України „Про пенсійне забезпечення”, за період з квітня 2006р. по квітень 2007р. у розмірі 5430грн.72коп.
В обґрунтування заявлених вимог позивач посилається на те, що відповідно до Закону України „Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” відповідач зобов'язаний з коштів, призначених на оплату праці, вносити до Пенсійного фонду плату, що покриває фактичні витрати на виплату та доставку пенсій особам, які були зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо важкими і особливо шкідливими умовами праці за списком №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників у розмірі 100%.
За відповідачем рахується заборгованість у розмірі 5430грн.72коп., яка утворилась внаслідок несплати фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених працівникам відповідача відповідно до пунктів „б” – „з” статті 13 Закону України „Про пенсійне забезпечення” за період з квітня 2006р. по квітень 2007р.
До матеріалів справи приєднаний відзив на позовну заяву №15 від 31.05.2007р., у якому відповідач зазначив, що позовні вимоги не підлягають задоволенню, оскільки позивачем пропущений установлений статтею 105 Цивільного кодексу України 2-х місячний строк для пред'явлення претензії суб'єкту господарювання, який ліквідується.
Крім того, у відзиві зазначено, що публікація щодо ліквідації Дочірнього підприємства „Управління матеріально – технічного постачання” Відкритого акціонерного товариства Державної холдінгової компанії „Селидіввугілля” розміщена в газеті „Наша зоря” від 13.01.2007р.
На адресу господарського суду Донецької області надійшли заперечення Управління Пенсійного фонду України в м. Селидове №1880/06 від 13.06.2007р., де зазначено, що вимоги боржника, викладені у відзиві, не відповідають чинному законодавству, а саме:
- статтям 110, 111 Цивільного кодексу України, відповідно до яких юридична особа вважається ліквідованою з дня внесення до Єдиного державного реєстру запису про її припинення. На дату звернення Управління Пенсійного фонду України в м. Селидове з позовом до суду, відповідач, Дочірнє підприємство „Управління матеріально – технічного постачання” Відкритого акціонерного товариства Державної холдінгової компанії „Селидіввугілля” зареєстроване в Єдиному державному реєстрі, тому несе відповідальність за всіма зобов'язаннями;
- статті 112 Цивільного кодексу України, якою передбачено, що вимоги кредитора, заявлені після спливу строку, встановленого ліквідаційною комісією для їх пред'явлення, задовольняються з майна юридичної особи, яку ліквідують, що залишилося після задоволення вимог кредиторів, заявлених своєчасно. Тому заперечення боржника Управління Пенсійного фонду України в м. Селидове вважає безпідставними.
До матеріалів справи приєднаний лист (вх.№02-41/25818 від 25.06.2007р.), у якому зазначено, що Управлінням Пенсійного фонду України в м. Селидове до списку працівників, яким призначено пенсію на пільгових умовах, помилково включено громадянку Алексєєву В.М. Доставку її пенсії позивачем не включено до сум, які підлягають відшкодуванню відповідачем, про що свідчать розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій.
У судовому засіданні 06.07.2007р. відповідач зазначив, що позов пред'явлено до неналежного відповідача. Відповідно до наказу Міністерства вугільної промисловості України №607 від 19.12.2006р. у ДП „Управління матеріально – технічного постачання” Відкритого акціонерного товариства Державної холдінгової компанії „Селидіввугілля” триває ліквідаційна процедура. Відповідно до вимог пункту 3 статті 105, пункту 2 статті 112 Цивільного кодексу України належним відповідачем, на думку Дочірнього підприємства „Управління матеріально – технічного постачання” Відкритого акціонерного товариства Державної холдінгової компанії „Селидіввугілля”, є ліквідаційна комісія.
У поясненнях, наданих до суду 12.07.2007р., позивач не погодився із запереченнями відповідача та зазначив, що згідно із частиною 3 статті 105 Цивільного кодексу України до ліквідаційної комісії переходять повноваження щодо управління справами юридичної особи. Комісія виступає в суді від імені юридичної особи, яка припиняється.
Ліквідаційна комісія Дочірнього підприємства „Управління матеріально – технічного постачання” Відкритого акціонерного товариства Державної холдінгової компанії „Селидіввугілля” не є юридичною особою, а лише здійснює управління справами і тому може представляти інтереси відповідача в суді.
Заслухавши доводи сторін, дослідивши наявні докази у справі, ознайомившись з правовою позицією сторін, що викладена письмово, наявна у матеріалах справи, господарський суд встановив:
Громадянам Жураковська Л.Д., Корда Г.М. на підставі відомостей, наданих до органів Пенсійного фонду (довідки про характер роботи №23 від 24.01.2007р., №649 від 15.09.2003р.) були призначені пенсії на пільгових умовах згідно пунктів “б” - „з” статті 13 Закону України “Про пенсійне забезпечення” та у відповідності зі Списком №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах.
З 1 січня 2004 року набрав чинності Закон України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” №1058-IV від 09.07.2003р.
Вказаний закон регулює відносини, що виникають між суб'єктами системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування. Дія інших нормативно-правових актів може поширюватися на ці відносини лише у випадках, передбачених цим Законом, або в частині, що не суперечить цьому Закону. Як зазначено у пункті 2 статті 5 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” №1058-IV від 09.07.2003р. платники страхових внесків, їх права та обов'язки, порядок нарахування, обчислення та сплати страхових внесків, стягнення заборгованості за цими внесками визначаються виключно цим законом.
Частиною 2 Прикінцевих положень Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” передбачено, що підприємства та організації з коштів, призначених на оплату праці, вносять до Пенсійного фонду плату, що покриває фактичні витрати на виплату і доставку пенсій особам, які були зайняті повний робочий день на роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України. починаючи з дня набрання чинності цим Законом, у розмірі 100 відсоткового розміру відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку цих пенсій до набуття права на пенсію за віком відповідно до цього Закону.
При цьому зберігається порядок покриття витрат на виплату і доставку цих пенсій, що діяв до набрання чинності цим Законом.
Статтею 2 Закону України „Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування” №400/97-ВР від 26.06.1997р. встановлено, що для платників збору, визначених пунктами 1 та 2 статті 1 цього Закону (суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності, їх об'єднання, бюджетні, громадські та інші установи та організації, об'єднання громадян та інші юридичні особи, а також фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які використовують працю найманих працівників; філії, відділення та інші відокремлені підрозділи платників податку, зазначених у пункті 1 цієї статті, що не мають статусу юридичної особи, розташовані на території іншої, ніж платник зборів, територіальної громади), крім тих, які є платниками фіксованого сільськогосподарського податку, об'єктом оподаткування є також фактичні витрати на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до пунктів "б" - "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" до досягнення працівниками пенсійного віку, передбаченого статтею 12 Закону України "Про пенсійне забезпечення".
Розділом 6 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої постановою Правління Пенсійного фонду України від 19 грудня 2003 року №21-1 (зареєстрована в Міністерстві юстиції України 16 січня 2004 року за № 64/8663) (далі – Інструкція) врегульований порядок відшкодування підприємствами витрат пенсійного фонду України на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.
Відповідно до пункту 6.1 Інструкції відшкодуванню підлягають витрати Пенсійного фонду на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" в таких розмірах - для платників, зазначених у підпункті 2.1.1 пункту 2.1 цієї Інструкції, 100 відсотків фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до абзацу першого частини 2 Прикінцевих положень Закону застрахованим особам, які працювали або працюють на роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах.
Витрати на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах особам, які мають стаж, що дає право на призначення цих пенсій на декількох підприємствах, покриваються цими підприємствами пропорційно стажу роботи.
При цьому стаж роботи на останньому підприємстві враховується у повному розмірі, а з попередніх місць роботи осіб він додається до стажу, необхідного для призначення пенсій на пільгових умовах.
Розмір сум до відшкодування на поточний рік визначається відділами доходів органів Пенсійного фонду України щорічно в повідомленнях про розрахунок сум фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", які надсилаються підприємствам до 20-го січня поточного року та протягом 10 днів з новопризначених пенсій.
При цьому, додаткові пенсії, доплати, надбавки та підвищення призначені відповідно до законодавства України, не включаються до розміру фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, що підлягають відшкодуванню.
За нормами статті 28 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” №1058-ІV від 09.07.2003р. мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 25, а у жінок - 20 років страхового стажу встановлюється у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом.
При цьому, за кожний повний рік страхового стажу понад 25 років чоловікам і 20 років жінкам пенсія за віком збільшується на 1 відсоток розміру пенсії, обчисленої відповідно до статті 27 цього Закону, але не більше ніж на 1 відсоток мінімального розміру пенсії за віком, зазначеного в абзаці першому цієї частини.
Пункт 6.6 Інструкції дійсно встановлює, що додаткові пенсії, доплати, надбавки та підвищення, призначені відповідно до законодавства України, не включаються до розміру фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, що підлягають відшкодуванню.
Таким чином, оскільки розмір пенсії визначається відповідно до ст. 27 та з урахуванням норм ст. 28 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” №1058-ІV від 09.07.2003р., згідно до яких не передбачено нарахування доплат, надбавок або підвищень, то сума відшкодувань в повідомленнях розрахована з основного розміру пенсії без вищевказаних доплат.
Підприємства щомісяця до 25-го числа вносять до Пенсійного фонду зазначену в повідомленні місячну суму фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.
У разі зміни розміру пенсії або настання обставин, які впливають на суму відшкодування (смерть пенсіонера, зміна місця проживання та ін.), органи Пенсійного фонду повідомляють про це підприємства в місячний термін з моменту виникнення цих обставин.
У разі призначення пенсій на пільгових умовах особам, які мають необхідний стаж роботи не за місцем призначення цієї пенсії, орган Пенсійного фонду за місцем призначення пенсії надсилає повідомлення згідно з додатками, зазначеними у пункті 6.4 цієї Інструкції для зазначених підприємств у двох примірниках через орган Пенсійного фонду за місцезнаходженням цього підприємства.
Відшкодування сум фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, у таких випадках здійснюється підприємством на рахунки органу Пенсійного фонду за місцем його реєстрації.
На адресу відповідача направлялись розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” в частині пенсій, призначених згідно із пунктами „б”-„з” статті 13 "Про пенсійне забезпечення" за лютий 2006р. та травень 2006р.
Розміри щомісячної суми фактичних витрат на виплату і доставку пенсії, призначених Жураковська Л.Д., Корда Г.М., що підлягають відшкодуванню відповідачем, визначені у розрахунках, які долучені судом до матеріалів справи.
Порядок виплати пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги через їх поточні рахунки у банках, затверджений Постановою КМУ "Про заходи щодо виконання статті 3 Указу Президента України від 4 липня 1998 року №734" №1596 від 30.08.1999р.
Цей Порядок регулює питання виплати пенсій та грошової допомоги, що нараховуються відповідно органами Пенсійного фонду та органами соціального захисту населення і фінансуються за рахунок коштів Пенсійного фонду та відповідних бюджетів, за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги через їх вклади до запитання (поточні рахунки) в установах уповноважених банків (далі - поточні рахунки). Уповноваженими банками є банки, визнані переможцями конкурсу на право виплати пенсій та грошової допомоги через банківські рахунки за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги, що проводиться в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, з якими за результатами цього конкурсу Мінпраці та Пенсійним фондом укладено відповідні договори.
Установи уповноважених банків здійснюють відкриття поточних рахунків, проводять операції із зарахування сум пенсій та грошової допомоги на поточні рахунки відповідно до цього Порядку на підставі угод, укладених ними з районними (міськими) відділами Пенсійного фонду, управліннями соціального захисту населення районних державних адміністрацій, виконкомів міських, районних у місті рад (далі - органи соціального захисту населення) або центрами з нарахування та виплати пенсій та допомоги - у регіонах, де функціонують такі центри.
Перерахування коштів установам уповноважених банків здійснюється протягом місяця за періодами виплати. Періоди виплати визначаються органами соціального захисту населення, органами Пенсійного фонду та уповноваженими банками згідно з укладеними між ними угодами.
Органи Пенсійного фонду на підставі заяв одержувачів пенсій та грошової допомоги на відкриття поточних рахунків складають:
- списки на зарахування пенсій та грошової допомоги на поточні рахунки у двох примірниках;
- опис списків на зарахування пенсій та грошової допомоги на поточні рахунки у трьох примірниках;
- довідку щодо джерел фінансування виплати пенсій та грошової допомоги в одному примірнику.
Списки та описи до них складаються окремо за пенсіями та грошовою допомогою, що фінансуються з коштів Пенсійного фонду, та за грошовою допомогою та іншими виплатами, що фінансуються органами соціального захисту населення за рахунок відповідних бюджетів.
Перший примірник списків формується у порядку зростання номера особового рахунка, а другий - номера пенсійної книжки.
Списки у двох примірниках за один день до початку кожного виплатного періоду місяця, за який виплачується пенсія та грошова допомога, подаються органами Пенсійного фонду або органами соціального захисту населення відповідним установам уповноваженого банку разом з двома примірниками описів за пенсіями та грошовою допомогою.
На підставі одержаних документів органи Пенсійного фонду або органи соціального захисту населення проводять перерахування відповідній установі уповноваженого банку коштів, необхідних для виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки одержувачів.
Зарахування відповідних сум пенсій та грошової допомоги установами уповноважених банків у містах на поточні рахунки здійснюється протягом доби з дня надходження сум пенсій від органів Пенсійного фонду та органів соціального захисту населення, у сільській місцевості - протягом трьох банківських днів.
Після зарахування коштів на поточні рахунки одержувачів уповноважений банк завіряє списки на зарахування пенсій та грошової допомоги та описи до них і не пізніш як через два дні повертає органам Пенсійного фонду або органам соціального захисту населення другі примірники списків та по одному примірнику описів до них.
Незараховані суми пенсій та грошової допомоги протягом доби повертаються уповноваженим банком у містах відповідно органам соціального захисту населення, або Пенсійному фонду з відповідною поміткою про це на других примірниках списків та списів до списків, у сільській місцевості - протягом трьох банківських днів.
Як вбачається з матеріалів справи (списки на зарахування пенсій та допомоги за період з квітня 2006р. по квітень 2007р.) фактична виплата пенсії громадянам Жураковська Л.Д., Корда Г.М. здійснювалась Управліннями Пенсійного Фонду України в м. Селідове за допомогою філій банківських установ (ВАТ „Державний Ощадний Банк України” та ЗАТ „Приватбанк”).
Відповідно до пункту 6.3 Інструкції у разі ліквідації або зміни власника підприємства суми зазначених витрат Пенсійному фонду вносять правонаступники.
Відповідно до статті 43 та статей 33, 34 Господарського процесуального кодексу України судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності.
Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, обґрунтовують свої вимоги і заперечення поданими суду доказами.
Кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.
Відповідач плату, що покриває фактичні витрати на виплату і доставку пенсій за період з квітня 2006р. по квітень 2007р. у розмірі 5430грн.72коп.не сплатив.
Що стосується заперечень відповідача відносно погашення вимог позивача через сплив строку, встановленого для їх пред'явлення ліквідаційній комісії слід зазначити наступне.
Відповідно до статті 111 Цивільного кодексу України ліквідаційна комісія після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами складає проміжний ліквідаційний баланс, який містить відомості про склад майна юридичної особи, що ліквідується, перелік пред'явлених кредиторами вимог, а також про результати їх розгляду.
Виплата грошових сум кредиторам юридичної особи, що ліквідується, провадиться у порядку черговості, встановленої статтею 112 цього Кодексу, відповідно до проміжного ліквідаційного балансу, починаючи від дня його затвердження, за винятком кредиторів четвертої черги, виплати яким провадяться зі спливом місяця від дня затвердження проміжного ліквідаційного балансу.
Чинним законодавством визначено декілька підстав, за наявності яких вимоги кредиторів вважаються погашеними:
- вимоги кредиторів, які не визнані ліквідаційною комісією, якщо кредитор у місячний строк після одержання повідомлення про повну або часткову відмову у визнанні його вимог не звертався до суду з позовом;
- вимоги, у задоволенні яких за рішенням суду кредиторові відмовлено;
- вимоги, які не задоволені через відсутність майна юридичної особи, що ліквідується.
В даному випадку позивач не звертався до ліквідаційної комісії та йому не було відмовлено у задоволенні таких вимог. Тому мають застосовуватись норми статті 112 Цивільного Кодексу України, згідно із якими вимоги кредитора, заявлені після спливу строку, встановленого ліквідаційною комісією для їх пред'явлення, задовольняються з майна юридичної особи, яку ліквідовують, що залишилося після задоволення вимог кредиторів, заявлених своєчасно.
Вказані норми не обмежують право Управління Пенсійного фонду України в м. Селидове звернутись до суду, а лише визначають - в якому порядку будуть погашатись вимоги позивача, у разі їх задоволення, під час виконання судового рішення.
Згідно зі статтями 1 та 21 Господарського процесуального кодексу України Сторонами в судовому процесі - позивачами і відповідачами - можуть бути підприємства та організації, зазначені у статті 1 цього Кодексу, а саме - підприємства, установи, організації, інші юридичні особи (у тому числі іноземні), громадяни, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи і в установленому порядку набули статусу суб'єкта підприємницької діяльності (далі - підприємства та організації).
Юридична особа є ліквідованою з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про її припинення.
Доказів того, що Дочірнє підприємство „Управління матеріально – технічного постачання” Відкритого акціонерного товариства Державної холдінгової компанії „Селидіввугілля” м. Селидове ліквідовано суду не надано.
Враховуючи наведене, позовні вимоги Управління Пенсійного фонду України в м. Селидове до Дочірнього підприємства „Управління матеріально – технічного постачання” Відкритого акціонерного товариства Державної холдінгової компанії „Селидіввугілля” м. Селидове про стягнення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до пунктів „б” – „з” статті 13 Закону України „Про пенсійне забезпечення”, за період з квітня 2006р. по квітень 2007р. у розмірі 5430грн.72коп. обґрунтовані поданими по справі доказами, тому підлягають задоволенню.
Судові витрати підлягають розподілу в порядку, передбаченому ст. 49 Господарського процесуального кодексу України.
Враховуючи вищенаведене та керуючись нормами Закону України „Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” №1058-IV від 09.07.2003р., Закону України „Про пенсійне забезпечення” №1788-XII від 05.11.1991р., Інструкцією про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженою Постановою правління Пенсійного Фонду України №21-1 від 19.12.2003р. (зареєстровано в Мінюсті 16.01.2004р. за №64/8663, Порядком виплати пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги через їх поточні рахунки у банках, затвердженим Постановою КМУ №1596 від 30.08.1999р., статтями 4-2, 4-3, 22, 33, 34, 36, 43, 49, 83, 84, 85 Господарського процесуального кодексу України господарський суд –
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги Управління Пенсійного фонду України в м. Селидове до Дочірнього підприємства „Управління матеріально – технічного постачання” Відкритого акціонерного товариства Державної холдінгової компанії „Селидіввугілля” м. Селидове про стягнення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до пунктів „б” – „з” статті 13 Закону України „Про пенсійне забезпечення”, за період з квітня 2006р. по квітень 2007р. у розмірі 5430грн.72коп. – задовольнити.
Стягнути з Дочірнього підприємства „Управління матеріально – технічного постачання” Відкритого акціонерного товариства Державної холдінгової компанії „Селидіввугілля” м. Селидове (85400, м. Селідове, вул.. Карла Маркса, буд. 41а, ЄДРПОУ 05515513) на користь Управління Пенсійного фонду України в м. Селидове (85400, м. Селідове, вул.. П.Морозова, буд. 6, ЄДРПОУ 23336854) суму заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до пунктів „б” – „з” статті 13 Закону України „Про пенсійне забезпечення”, за період з квітня 2006р. по квітень 2007р. у розмірі 5430грн.72коп.
Стягнути з Дочірнього підприємства „Управління матеріально – технічного постачання” Відкритого акціонерного товариства Державної холдінгової компанії „Селидіввугілля” м. Селидове (85400, м. Селідове, вул.. Карла Маркса, буд. 41а, ЄДРПОУ 05515513) на користь Державного бюджету України суму державного мита у розмірі 102грн.
Видати накази після набрання чинності рішенням.
Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня прийняття рішення. Рішення може бути оскаржено протягом десяти днів з дня його прийняття до Донецького апеляційного господарського суду.
Суддя
Надруковано 3 примірника: 1 – позивачу; 1 – відповідачу; 1 – до справи
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 12.07.2007 |
Оприлюднено | 22.08.2007 |
Номер документу | 830798 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні