Дата документу 09.08.2019 Справа № 336/2802/19
ЗАПОРІЗЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Єдиний унікальний № 336/2802/19 Головуючий в 1 інст. ОСОБА_1
Провадження №11-кп/807/1455/19 Доповідач в 2 інст. ОСОБА_2
УХВАЛА
09 серпня 2019 року місто Запоріжжя
Суддя судовоїпалати зрозгляду кримінальнихсправ Запорізькогоапеляційного суду ОСОБА_2 ,розглянувши підчас підготовкидо апеляційногорозгляду матеріаликримінального провадженняз апеляційнимискаргами прокурораЗапорізької місцевоїпрокуратури №1 ОСОБА_3 ,захисника обвинуваченого ОСОБА_4 адвоката ОСОБА_5 на вирокШевченківського районногосуду м.Запоріжжя від27червня 2019року,яким ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , визнано винуватими у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст.185 КК України,
ВСТАНОВИВ:
ухвалою апеляційного суду від 02 серпня 2019 року відкрито апеляційне провадження за апеляційними скаргами прокурора та захисника на вищевказаний вирок суду першої інстанції.
В апеляційній скарзі прокурора порушується питання про погіршення становища обвинуваченого ОСОБА_6 .
Відповідно до вимог ч.4 ст.401 КПК України, обвинувачений підлягає обов`язковому виклику в судове засідання для участі в апеляційному розгляді, якщо в апеляційній скарзі порушується питання про погіршення його становища.
Перевіривши матеріали кримінального провадження та апеляційні скарги, провівши всі необхідні підготовчі дії, передбачені ст.401 КПК України, враховуючи відсутність будь-яких перешкод для закінчення підготовки та призначення апеляційного розгляду, вважаю за можливе закінчити підготовку і призначити апеляційний розгляд, про що повідомити всіх учасників провадження, а обвинуваченого ОСОБА_6 зобов`язати явкою у судове засідання.
Керуючись ст.401 КПК України, суддя
УХВАЛИВ:
закінчити підготовкудо апеляційногорозгляду матеріалівкримінального провадженняз запеляційними скаргамипрокурора Запорізькоїмісцевої прокуратури№1 ОСОБА_3 ,захисника обвинуваченого ОСОБА_4 адвоката ОСОБА_5 на вирокШевченківського районногосуду м.Запоріжжя від27червня 2019року,яким ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , визнано винуватими у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст.185 КК України.
Призначити апеляційний розгляд на 01жовтня 2019року на 10годину 00хвилин, про що повідомити всіх учасників провадження, а обвинуваченого ОСОБА_6 зобов`язати явкою у судове засідання.
Суддя Запорізького
апеляційного суду ОСОБА_2
Суд | Запорізький апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 09.08.2019 |
Оприлюднено | 20.02.2023 |
Номер документу | 83584426 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Крадіжка |
Кримінальне
Касаційний кримінальний суд Верховного Суду
Маринич В`ячеслав Карпович
Кримінальне
Касаційний кримінальний суд Верховного Суду
Маринич В`ячеслав Карпович
Кримінальне
Касаційний кримінальний суд Верховного Суду
Маринич В`ячеслав Карпович
Кримінальне
Касаційний кримінальний суд Верховного Суду
Маринич В`ячеслав Карпович
Кримінальне
Запорізький апеляційний суд
Дадашева С. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні