Ухвала
від 08.10.2019 по справі 367/9148/18
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа 367/9148/18 № апеляційного провадження:22-ц/824/14616/2017 Головуючий у суді першої інстанції: Сладько С.О. Доповідач у суді апеляційної інстанції: Семенюк Т.А.

У Х В А Л А

8 жовтня 2019 року м. Київ

Київський апеляційний суд в складі судді Семенюк Т.А., розглянувши матеріали справи за апеляційною скаргою Ірпінського міського центру зайнятості на ухвалу Ірпінського міського суду Київської області від 11 липня 2019 року у справі за позовом Ірпінського міського центру зайнятості до ОСОБА_1 про стягнення коштів , -

В С Т А Н О В И В:

7 жовтня 2019 рок на адресу суду надійшли матеріали справи за позовом Ірпінського міського центру зайнятості до ОСОБА_1 про стягнення коштів з апеляційною скаргою Ірпінського міського центру зайнятості на ухвалу Ірпінського міського суду Київської області від 11 липня 2019 року.

Ухвалою Ірпінського міського суду Київської області від 11 липня 2019 року позовну заяву залишено без розгляду.

Не погоджуючись з ухвалою суду, представник Ірпінського міського центру зайнятості подав апеляційну скаргу, в якій просить ухвалу скасувати, справу направити до суду першої інстанції для подальшого розгляду, вважаючи, що судом порушено норми процесуального права.

Згідно ч. 3 ст. 365 ЦПК України, якщо під час вивчення матеріалів справи суд виявить нерозглянуті зауваження на правильність і повноту фіксування судового процесу технічними засобами, нерозглянуті письмові зауваження щодо повноти чи неправильності протоколу судового засідання, невирішене питання про ухвалення додаткового рішення, суд постановляє ухвалу із зазначенням строку, протягом якого суд першої інстанції має усунути недоліки.

В апеляційній скарзі скаржник зазначає, що ухвалою Київського апеляційного суду від 30 серпня 2019 року повернуто без розгляду його апеляційну скаргу, яка подана безпосереднього до цього суду.

Також зазначив, що строк на апеляційне оскарження ним не пропущений, оскільки зазначену вище ухвалу Київського апеляційного суду він отримав 16 вересня 2019 року.

З єдиного державного реєстру судових рішень вбачається, що ухвалою Київського апеляційного суду від 30 серпня 2019 року апеляційну скаргу Ірпінського міського центру зайнятості на ухвалу Ірпінського міського суду Київської області від 11 липня 2019 року повернуто без розгляду, проте в матеріалах справи дана ухвала відсутня, як і апеляційна скарга подана скаржником вперше.

Вказані обставини, враховуючи положення ч. 3 ст. 365 ЦПК України, дають апеляційному суду підстави для повернення справи до суду першої інстанції для належного оформлення.

Керуючись ч. 3 ст. 365 ЦПК України суд, -

У Х В А Л И В :

Справу за позовом Ірпінського міського центру зайнятості до ОСОБА_1 про стягнення коштів повернути до Ірпінського міського суду Київської області для належного оформлення протягом п`яти днів з моменту отримання справи.

Суддя

СудКиївський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення08.10.2019
Оприлюднено09.10.2019
Номер документу84813910
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —367/9148/18

Рішення від 20.06.2023

Цивільне

Ірпінський міський суд Київської області

Мерзлий Л. В.

Ухвала від 02.03.2021

Цивільне

Ірпінський міський суд Київської області

Мерзлий Л. В.

Ухвала від 05.05.2020

Цивільне

Ірпінський міський суд Київської області

Оладько С. І.

Постанова від 12.11.2019

Цивільне

Київський апеляційний суд

Семенюк Тетяна Анатоліївна

Ухвала від 28.10.2019

Цивільне

Київський апеляційний суд

Семенюк Тетяна Анатоліївна

Ухвала від 23.10.2019

Цивільне

Київський апеляційний суд

Семенюк Тетяна Анатоліївна

Ухвала від 08.10.2019

Цивільне

Київський апеляційний суд

Семенюк Тетяна Анатоліївна

Ухвала від 30.08.2019

Цивільне

Київський апеляційний суд

Сліпченко Олександр Іванович

Ухвала від 11.07.2019

Цивільне

Ірпінський міський суд Київської області

Оладько С. І.

Ухвала від 06.02.2019

Цивільне

Ірпінський міський суд Київської області

Оладько С. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні