ЧЕРКАСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

У Х В А Л А

про прийняття позовної заяви до розгляду

та відкриття провадження у адміністративній справі

18 листопада 2019 року справа № 580/3400/19 м. Черкаси

Суддею Черкаського окружного адміністративного суду Трофімовою Л.В. перевірено матеріали позовної заяви у справі № 580/3400/19

за позовом товариства з обмеженою відповідальністю НВП АКАДЕМІЯ МЕДТЕХНОЛОГІЙ (вул. Менделєєва, 41, м. Сміла, Черкаська область, 20704, ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ 35057087)

до Головного управління ДФС у Черкаській області (вул. Хрещатик, 235, м. Черкаси, 18002, ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ 39392109)

про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення - рішення, прийнято ухвалу.

29.10.2019 ТОВ "НВП "АКАДЕМІЯ МЕДТЕХНОЛОГІЙ" , звернувшись до Черкаського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Головного управління ДФС у Черкаській області, з урахуванням заяви про усунення недоліків від 11.11.2019, просить:

- визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення - рішення Головного управління ДФС у Черкаській області від 19.11.2018 № 0013781410 про збільшення ТОВ "НВП "АКАДЕМІЯ МЕДТЕХНОЛОГІЙ" грошового зобов`язання за платежем податок на додану вартість у сумі 23445 грн.

У зв`язку з тим, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 Кодексу адміністративного судочинства України, ухвалою від 30.10.2019 позовну заяву залишено без руху та встановлено строк для усунення недоліків.

11.11.2019 позивачем подано заяву про усунення недоліків

Дослідивши матеріали адміністративної справи суд встановив, що вимоги ухвали про залишення позовної заяви без руху у встановлений судом строк позивачем виконано. Підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі відсутні.

Спір виник із публічно-правових відносин, відповідно до пункту 1 частини 1 статті 19 Кодексу адміністративного судочинства України належить до юрисдикції адміністративних судів та має розглядатись у порядку адміністративного судочинства. Позовна заява відповідає вимогам, встановленим статтями 160, 161 Кодексу адміністративного судочинства України, подана особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність та у строк, установлений законом.

Відповідно до частин 1, 2 статті 173 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що підготовку справи до судового розгляду здійснює суддя адміністративного суду, який відкрив провадження в адміністративній справі. Завданням підготовчого провадження є: остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; з`ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, що належать встановленню та зібранню відповідних доказів; вирішення відводів; визначення порядку розгляду справи; наявність з`ясування підстав для об`єднання або роз`єднання позовних вимог, вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.

Згідно статті 179 Кодексу адміністративного судочинства України для виконання завдання підготовчого провадження у кожній судовій справі, що розглядається за правилами загального позовного провадження, проводиться підготовче засідання. Дата і час підготовчого засідання призначається судом з урахуванням обставин справи і необхідності вчинення відповідних процесуальних дій. Підготовче засідання має бути розпочате не пізніше ніж через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі.

Керуючись статтями 2, 6-16, 19, 160, 168, 171, 173, 179, 243, 248, 256, 294 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю НВП АКАДЕМІЯ МЕДТЕХНОЛОГІЙ до Головного управління ДФС у Черкаській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення - рішення, що буде здійснюватись за правилами загального позовного провадження.

Призначити підготовче засідання на 27 листопада 2019 року о 12 годині 00 хвилин , що буде проводитись одноособово суддею Трофімовою Л.В. у приміщенні Черкаського окружного адміністративного суду за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 117, із повним фіксуванням судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу.

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

Запропонувати відповідачу у строк протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження у справі, у разі не визнання адміністративного позову, надіслати: до суду - відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), що підтверджують фактичні обставини; позивачу - копію відзиву з додатками.

Попередити відповідача, що у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин спір може бути вирішено за наявними матеріалами справи.

Роз`яснити відповідачу, що згідно статті 79 Кодексу адміністративного судочинства України про надання суду доказів разом із поданням відзиву на позов, а у разі, якщо доказ не може бути поданий у встановлений строк з об`єктивних причин, учасник справи повинен про це письмово повідомити суд та зазначити: доказ, що не може бути подано; причини, з яких доказ не може бути подано у зазначений строк. Учасник справи також повинен надати докази, що підтверджують те, що здійснено усі залежні від нього дії, спрямовані на отримання відповідного доказу.

Роз`яснити особам, які беруть участь у справі, що вони мають права та обов`язки, визначені статтями 44, 45, 47, 131 Кодексу адміністративного судочинства України. Копію ухвали надіслати сторонам, відповідачу - копію позовної заяви та додані до неї документи.

Відповідно до пункту 5 частини 1 статті 294 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала про відкриття провадження у справі може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду, лише у випадку її постановлення з порушення правил підсудності. Ухвала в частині відкриття провадження у справі з порушенням правил підсудності може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подачі безпосередньо до Київського апеляційного адміністративного суду апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня складання ухвали. В іншій частині ухвала не оскаржується та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію у справі, що розглядається: http://court.gov.ua/fair/.

У підготовче засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

Учасники справи, які не можуть з поважних причин прибути до суду, зобов`язані завчасно повідомити про це суд (частина 2 статті 131 Кодексу адміністративного судочинства України).

Суддя Л.В. Трофімова

Дата ухвалення рішення 18.11.2019
Зареєстровано 19.11.2019
Оприлюднено 20.11.2019

Судовий реєстр по справі 580/3400/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 17.08.2020 Касаційний адміністративний суд Верховного Суду Адміністративне
Постанова від 01.07.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Постанова від 01.07.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 01.06.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 29.04.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 11.03.2020 Шостий апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Рішення від 27.01.2020 Черкаський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 13.01.2020 Черкаський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 18.11.2019 Черкаський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 30.10.2019 Черкаський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону