Справа № 2-1054/11
6/296/263/19
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"18" листопада 2019 р. м. Житомир
Суддя Корольовського районного суду м. Житомира Рожкової О.С. , розглянувши матеріали заяви Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Довіра та гарантія про заміну сторони виконавчого провадження по цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю ОТП Банк до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Довіра та Гарантія звернулось до суду із заявою про заміну сторони у виконавчому провадженні у справі № 2-1054/11.
15.11.2019 від заявника надійшла заява про залишення позовної заяви без розгляду.
Відповідно до п.3 ч.1 ст.43 ЦПК України, учасники справи мають право подавати заяви та клопотання.
Згідно п.3 ч.4 ст.185 ЦПК України, заява повертається у випадку, коли до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від позивача надійшла заява про врегулювання спору або заява про відкликання позовної заяви.
Відповідно до ч.6 ст.185 ЦПК України, про повернення позовної заяви суд постановляє ухвалу. Ухвалу про повернення позовної заяви може бути оскаржено. Копія позовної заяви залишається в суді.
На підставі викладеного, приймаючи до уваги, що заявник звернувся до суду з заявою про повернення заяви про заміну сторони виконавчого провадження, суд вважає за необхідне повернути заяву заявнику.
Відповідно до ч.7 ст.185 ЦПК України, повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Керуючись ст.ст.3, 43, 185, 260, 261 ЦПК України, суддя,
ПОСТАНОВИВ :
Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Довіра та гарантія про заміну сторони виконавчого провадження по цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю ОТП Банк до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором вважати неподаною і повернути заявнику.
Роз`яснити заявнику, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із позовною заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду через Корольовський районний суду міста Житомира протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена в день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення зазначених вище строків, або після перегляду ухвали в апеляційному порядку, якщо її не скасовано.
Суддя О. С. Рожкова
Суд | Корольовський районний суд м. Житомира |
Дата ухвалення рішення | 18.11.2019 |
Оприлюднено | 03.12.2019 |
Номер документу | 86007442 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Корольовський районний суд м. Житомира
Рожкова О. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні