Ухвала
від 10.02.2020 по справі 644/4086/19
ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

10.02.2020 Суддя Черняк В. Г..

Справа № 644/4086/19

Провадження № 2/644/179/20

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції

10 лютого 2020 року м. Харків

Орджонікідзевський районний суд м. Харкова у складі:

судді - Черняка В.Г.,

розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до фізичної особи ОСОБА_2 , директора Державної установи Інститут епідеміології та інфекційної хвороби ім. Л.В. Громашевського Національної академії медичних наук України ОСОБА_3 Вікторії Іванівни, Комунального закладу охорони здоров`я Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, про визнання бездіяльності протиправною, про зобов`язання вчинити дії,-

В С Т А Н О В И В:

В провадженні суду перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до фізичної особи ОСОБА_2 , директора Державної установи Інститут епідеміології та інфекційної хвороби ім. Л.В. Громашевського Національної академії медичних наук України ОСОБА_3 Вікторії Іванівни, Комунального закладу охорони здоров`я Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, про визнання бездіяльності протиправною, про зобов`язання вчинити дії.

Ухвалою суду від 17.09.2019 року клопотання позивача ОСОБА_1 про виклик свідків задоволено частково, судом ухвалено викликати у якості свідків ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та ОСОБА_6 .

До суду надійшло клопотання свідка ОСОБА_5 про проведення судового засідання за її участю в режимі відеоконференції в приміщенні Солом`янського районного суду м.Києва. Клопотання обґрунтоване тим, що свідок не може прибути до суду, у зв`язку з тим, що вона проживає в іншому місті та не має можливості приїхати до м.Харкова.

Відповідно до ч.ч.1, 2 ст.212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Відповідно до ч.ч. 2, 3 ст.69 ЦПК України, за відсутності заперечень учасників справи свідок може брати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції. Суд може дозволити свідку брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції незалежно від заперечень учасників справи, якщо свідок не може з`явитися до суду через хворобу, похилий вік, інвалідність або з інших поважних причин. У разі неможливості прибуття до суду та участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції за викликом суду свідок зобов`язаний завчасно повідомити про це суд.

Згідно ч. 7 ст. 11 Закону України Про судоустрій і статус суддів , учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.

Приймаючи до уваги викладене, що свідок ОСОБА_5 не може з`явитися до суду з поважних причин, оскільки місцезнаходження свідка віддалене від Орджонікідзевського районного суду м.Харкова, то суд приходить до висновку, що клопотання свідка про її участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції підлягає задоволенню.

Доручити Солом`янському районному суду м.Києва забезпечити проведення відеоконференції по даній справі в судовому засіданні, призначеному на 11 березня 2020 року о 14-30 годині, за участю свідка ОСОБА_5 .

Керуючись ст.212 ЦПК України,-

У Х В А Л И В :

Клопотання ОСОБА_5 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції - задовольнити.

Доручити Солом`янському районному суду м.Києва забезпечити проведення відеоконференції в судовому засіданні, призначеному на 11 березня 2020 року о 14-30 годині, по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до фізичної особи ОСОБА_2 , директора Державної установи Інститут епідеміології та інфекційної хвороби ім. Л.В. Громашевського Національної академії медичних наук України ОСОБА_3 Вікторії Іванівни, Комунального закладу охорони здоров`я Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, про визнання бездіяльності протиправною, про зобов`язання вчинити дії, за участю свідка ОСОБА_5 .

Копію ухвали негайно направити Солом`янському районному суду м.Києва та свідку ОСОБА_5 .

Ухвала оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.

Суддя: В.Г. Черняк

СудОрджонікідзевський районний суд м.Харкова
Дата ухвалення рішення10.02.2020
Оприлюднено12.02.2020
Номер документу87500241
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —644/4086/19

Ухвала від 01.10.2020

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Штелик Світлана Павлівна

Ухвала від 29.07.2020

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Штелик Світлана Павлівна

Ухвала від 17.06.2020

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Пилипчук Н. П.

Постанова від 17.06.2020

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Пилипчук Н. П.

Ухвала від 17.06.2020

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Пилипчук Н. П.

Постанова від 17.06.2020

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Пилипчук Н. П.

Ухвала від 24.04.2020

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Пилипчук Н. П.

Ухвала від 17.04.2020

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Пилипчук Н. П.

Рішення від 20.03.2020

Цивільне

Орджонікідзевський районний суд м.Харкова

Черняк В. Г.

Ухвала від 10.02.2020

Цивільне

Орджонікідзевський районний суд м.Харкова

Черняк В. Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні