Ухвала
від 25.06.2020 по справі 524/679/19
АВТОЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КРЕМЕНЧУКА

Справа № 524/679/19

Провадження № 6/524/174/20

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 червня 2020 року Автозаводський районний суд м. Кременчука в складі: головуючого судді - Нестеренка С.Г., при секретарі судового засідання - Бельченко Н.Л., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Кременчук Полтавської області заяву ПП Будівельний дім Будівництво про поворот виконання рішення суду, -

В С Т А Н О В И В:

23 червня 2020 року до Автозаводського районного суду м. Кременчука надійшла дійсна заява, яка була передана судді в порядку черговості 24 червня 2020 року.

Суд, перевіривши матеріали заяви, встановив наступне.

Відповідно до ч. 1, 2, 4 ст. 183 ЦПК України будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити:

1) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву чи клопотання або заперечення проти них, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України);

2) найменування суду, до якого вона подається;

3) номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів), якщо заява (клопотання, заперечення) подається після постановлення ухвали про відкриття провадження у справі;

4) зміст питання, яке має бути розглянуто судом, та прохання заявника;

5) підстави заяви (клопотання, заперечення);

6) перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви (клопотання, заперечення);

7) інші відомості, що вимагаються цим Кодексом.

Вимога вказати в заяві по суті справи, скарзі, заяві, клопотанні або запереченні ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України стосується лише юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України. Іноземна юридична особа подає документ, що є доказом її правосуб`єктності за відповідним іноземним законом (сертифікат реєстрації, витяг з торгового реєстру тощо).

Письмові заява, клопотання чи заперечення підписуються заявником чи його представником.

До заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).

Суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.

Так, з заяви та доданих до неї матеріалів постає, що всупереч ч.2 ст. 183 ЦПК України заявником не додано докази надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження) копії заяви та доданих до неї матеріалів.

Відповідно до ч. 1 ст. 444 КПК України суд апеляційної чи касаційної інстанції, приймаючи постанову, вирішує питання про поворот виконання, якщо, скасувавши рішення (визнавши його нечинним), він: 1) закриває провадження у справі; 2) залишає позов без розгляду; 3) відмовляє в позові повністю; 4) задовольняє позовні вимоги в меншому розмірі.

Згідно ч.10 ст. 444 ЦПК України заява про поворот виконання може бути подана протягом одного року з дня ухвалення відповідного рішення суду апеляційної чи касаційної інстанції або з дня ухвалення рішення при новому розгляді справи. Така заява розглядається у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника у двадцятиденний строк з дня надходження заяви, проте їх неявка не перешкоджає її розгляду.

Суд звертає увагу заявника на те, що заява про поворот виконання рішення суду адресована суду першої інстанції без врахування вимог ч. ч. 1, 10 ст. 444 ЦПК України та факту ухвалення судом касаційної інстанції постанови від 29 січня 2020 року, якою були змінені рішення судів першої та апеляційної інстанції. Отже, таку заяву необхідно подавати до Касаційного цивільного суду у складі Верховного суду України.

Керуючись ст.ст. 183, 185, 258, 260, 352-354 ЦПК України, -

П О С Т А Н О В И В:

Заяву ПП Будівельний дім Будівництво про поворот виконання рішення суду - повернути заявнику без розгляду.

Роз`яснити заявнику, що повернення заяви не перешкоджає зверненню із заявою до належного суду відповідно до ч.ч. 1, 10 ст. 444 ЦПК України.

Ухвала може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду через Автозаводський районний суд м. Кременчука протягом п`ятнадцяти діб з дня проголошення. Ухвала набирає законної сили після закінчення строків подання апеляційної скарги або розгляду справи Апеляційним судом, якщо ухвалу не скасовано.

Строк подання апеляційної скарги на рішення суду продовжується на строк дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID -19).

Суддя:

СудАвтозаводський районний суд м.Кременчука
Дата ухвалення рішення25.06.2020
Оприлюднено30.06.2020
Номер документу90079761
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —524/679/19

Ухвала від 25.06.2020

Цивільне

Автозаводський районний суд м.Кременчука

Нестеренко С. Г.

Постанова від 29.01.2020

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Лідовець Руслан Анатолійович

Ухвала від 19.12.2019

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Лідовець Руслан Анатолійович

Ухвала від 27.11.2019

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Лідовець Руслан Анатолійович

Постанова від 21.10.2019

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Лобов О. А.

Ухвала від 24.09.2019

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Лобов О. А.

Ухвала від 17.09.2019

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Лобов О. А.

Ухвала від 05.06.2019

Цивільне

Автозаводський районний суд м.Кременчука

Предоляк О. С.

Рішення від 05.06.2019

Цивільне

Автозаводський районний суд м.Кременчука

Предоляк О. С.

Рішення від 05.06.2019

Цивільне

Автозаводський районний суд м.Кременчука

Предоляк О. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні