Справа № 496/3941/20
Провадження № 1-кс/496/1500/20
У Х В А Л А
24 вересня 2020 року м. Біляївка
Біляївський районний суд Одеської області у складі
слідчого судді - ОСОБА_1
при секретарі ОСОБА_2
розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Біляївка клопотання дізнавача-інспектора СД Біляївського ВП ГУНП в Одеській області ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, по матеріалам досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12020165250000034 від 20.08.2020 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.125 КК України, -
В С Т А Н О В И В:
Слідчий звернувся до суду із вказаним клопотанням. Мотивує тим, що в провадженні СД Біляївського ВП ГУНП в Одеській області перебувають матеріали кримінального провадження №12020165250000034 відомості про яке внесено до ЄРДР 20.08.2020 року за ознаками вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.125 КК України. Досудовим розслідуванням встановлено, 19.08.2020року до Біляївського ВП ГУНП в Одеській області надійшла заява від ОСОБА_4 про те, що 19.08.2020 року ОСОБА_5 знаходячись на дитячому майданчику по вул. Комунальній у м. Теплодар спричинив заявниці тілесні ушкодження. (ЄО 7308) У своїй заяві ОСОБА_4 зазначила, що 19.08.2020 року її було госпіталізовано до КНП « ІНФОРМАЦІЯ_1 ». Для досягнення повноти, всебічності та неупередженості розслідування вищезазначеного факту, зокрема для отримання відомостей, котрі є необхідними для належної кваліфікації вчиненого діяння, у даному провадженні є потреба встановлення ступеню тяжкості та характеру завданих потерпілому тілесних ушкоджень. Своєю чергою, проведення судово- медичної експертизи вимагає надання експерту для ознайомлення відомостей про стан потерпілого як на момент отримання тілесних ушкоджень, так і в подальшому. Дані про стан здоров`я ОСОБА_4 , після вчинення відносно неї правопорушення містяться тільки у історіях хвороби, медичній документації і тому неможливо іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою вказаних документів. Історія хвороби потерпілої ОСОБА_4 має суттєве значення для встановлення обставин, що підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, необхідно отримати тимчасовий доступ до історій хвороби та медичної документації потерпілої ОСОБА_4 , що зберігаються у КНП « ІНФОРМАЦІЯ_1 » яка розташована за адресою: АДРЕСА_1 , а також отримати можливість тимчасового вилучення цієї історії хвороби та медичної документації для направлення за місцем проведення судово- медичної експертиз, у зв`язку з чим слідчий звернувся до суду з вказаним клопотанням.
Слідчий до судового засідання не з`явився, просив розглянути клопотання без його участі.
Вивчивши матеріали справи, вважаю, що заявлене клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав:
Відповідно до ч.1 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчім суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Клопотання відповідає вимогам ч.2 ст. 160 КПК України.
Слідчий довів наявність підстав, передбачених ч.ч.5,6 ст. 163 КПК України.
Враховуючи викладене, вважаю клопотання обґрунтованим, та таким, що підлягає задоволенню.
Керуючись ст.ст. 159-166 КПК України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання слідчого дізнавача інспектора СД Біляївського ВП ГУНП в Одеській області ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю задовольнити.
Надати тимчасовий доступ дізнаву-інспектору Біляївського ВП ГУНП в Одеській області ОСОБА_3 , дізнавачу-інспектору криміналісту Біляївського ВП ГУНП в Одеській області ОСОБА_6 до історії хвороби потерпілої ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , що зберігаються у КНП « ІНФОРМАЦІЯ_1 », яка розташована за адресою: АДРЕСА_1 .
Роз`яснити відповідним посадовим особам КНП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » положення ч.1 ст. 166 КПК України, за якою у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей та документів.
Строк дії ухвали два місяці.
Ухвала оскарженню не підлягає, але заперечення проти неї може бути подано під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Біляївський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 24.09.2020 |
Оприлюднено | 03.06.2024 |
Номер документу | 91789137 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні