Справа № 523/17179/17
Провадження №2-зз/523/56/20
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"07" жовтня 2020 р. м. Одеса
Суворовський районний суду міста Одеси, в складі:
головуючого - судді Малиновського О.М.,
за участю секретаря - Шевчук М.Є.
розглянувши у відкритому судовому засіданні, в залі суду № 15, у місті Одеса, клопотання ОСОБА_1 про скасування заходів забезпечення позовних вимог по цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Буддеталь до Товариства з обмеженою відповідальністю Схід-А , ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про визнання права власності та витребування майна з незаконного володіння,
ВСТАНОВИВ
Представник ОСОБА_1 - ОСОБА_4 звернулась до суду із заявою в якій просить скасувати захід забезпечення позовних вимог, який був вжитий ухвалою суду від 22 січня 2018р.
Учасники розгляду справи в призначене судове засідання не з`явились. Про час та місце розгляду справи були сповіщені належним чином. Їхня неявка не перешкоджає розгляду справи.
Суд, вивчивши матеріали справи, прийшов до наступного висновку.
Ухвалою Суворовського районного суду м. Одеси від 15 липня 2020р. позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю Буддеталь були залишені без розгляду. Ухвала набрала законної сили.
Частинами 9,10 статті 158 ЦПК України передбачено, що у випадку залишення позову без розгляду, закриття провадження у справі або у випадку ухвалення рішення щодо повної відмови у задоволенні позову суд у відповідному судовому рішенні зазначає про скасування заходів забезпечення позову. У такому разі заходи забезпечення позову зберігають свою дію до набрання законної сили відповідним рішенням або ухвалою суду.
Зважаючи на викладене, приймаючи до уваги набрання законної сили ухвали суду про залишення без розгляду позовних вимог, суд дійшов висновку, що заявлене клопотання є обґрунтованим та підлягає задоволенню.
Керуючись ст.158 ЦПК України,
УХВАЛИВ
Заяву про скасування заходів забезпечення позову подану представником ОСОБА_1 - ОСОБА_4 - задовольнити.
Скасувати заходи забезпечення позовних вимог, накладених ухвалою Суворовського районного суду м. Одеси від 22 січня 2018р. шляхом зняття арешту з нежитлових будівель та споруд, загальною площею 6453, 6кв.м, що розташовані за адресою: АДРЕСА_1 .
Ухвала може бути оскаржена до Одеського апеляційного суду через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги в 15-денний строк з дня складання повної ухвали.
Повна ухвала складена та підписана суддею 06 жовтня 2020р.
Суддя
Суд | Суворовський районний суд м.Одеси |
Дата ухвалення рішення | 07.10.2020 |
Оприлюднено | 12.10.2020 |
Номер документу | 92122428 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Суворовський районний суд м.Одеси
Малиновський О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні