Справа № 2-340/08
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 лютого 2008 року м. Мукачево
Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області
в особі: головуючого-судді Монич В. О.
при секретарі Шкріба С І.
розглянувши у судовому засіданні в місті Мукачево цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про надання дозволу на тимчасовий виїзд неповнолітньої дитини,
встановив:
Позивач ОСОБА_1 звернулася в суд з позовом до ОСОБА_2 про надання дозволу на тимчасовий виїзд неповнолітньої дитини.
Належним чином повідомлений позивач повторно не з’явилася в судове засідання без поважних причин, повторно не повідомив суд про причини неявки.
За таких обставин та у відповідності до ч.3 ст. 169, ч.3 ст. 207 ЦПК України, позов ОСОБА_1 слід залишити без розгляду.
Керуючись ч.3 ст. 169, ч.3 ст. 207, ст. 208, 210 ЦПК України, суд -
ухвалив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про надання дозволу на тимчасовий виїзд неповнолітньої дитини - залишити без розгляду.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суд | Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області |
Дата ухвалення рішення | 15.02.2008 |
Оприлюднено | 15.05.2010 |
Номер документу | 9224566 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Порошина О. О.
Цивільне
Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області
Монич В.О.
Цивільне
Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Соколянська О.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні