ГОЛОСІЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ВИРОК

справа № 752/5539/19

провадження №: 1-кс/752/56/21

У Х В А Л А

08.02.2021 року слідчий суддя Голосіївського районного суду міста Києва Мазур Ю.Ю., розглянувши в приміщенні суду в місті Києві скаргу адвоката Колесніка Ігоря Ігоровича в інтересах ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 на бездіяльність прокурора Київської міської прокуратури Швеця Т.О., яка полягає у нездійсненні процесуальних дій, які він зобов`язаний вчинити у визначений КПК України, строк, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні слідчого судді перебуває вищезазначена скарга, в якій адвокат просив поновити строк на оскарження бездіяльності прокурора Київської міської прокуратури Швеця Т.О., яка полягає у нездійсненні процесуальних дій, які він зобов`язаний вчинити у визначений КПК України, строк; зобов`язати прокурора Київської міської прокуратури Швеця Т.О. скасувати арешти з вказаного майна та повернути майно.

До початку розгляду скарги адвокат Колесніка Ігоря Ігоровича в інтересах ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 подав слідчого судді клопотання про залишення вказаної скарги без розгляду.

Дослідивши матеріали вказаної скарги, а також подане клопотання, слідчий суддя вважає необхідним задовольнити клопотання та залишити подану скаргу без розгляду, виходячи з наступного.

Відповідно до частини 3 статті 26 КПК України, слідчий суддя, суд у кримінальному провадженні вирішують лише ті питання, що віднесені на їх розгляд сторонами та віднесені до їх повноважень цим кодексом.

Норми КПК України не містять вказівки щодо дій слідчого судді у разі подання клопотання про залишення без розгляду поданої скарги.

Разом з тим, узагальнюючи практику розгляду скарг на рішення, дії чи бездіяльність органів досудового розслідування чи прокурора під час досудового розслідування, зокрема, щодо дотримання строків розгляду таких скарг, Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ, у листі від 01.01.2017 зазначив, що у контексті вирішення питання про дії суду в разі відсутності скаржника, який заявив клопотання про розгляд скарги без його участі, а також належним чином повідомленого скаржника, який не з`явився на такий розгляд, слід зважати на те, що слідчим суддям доцільно у таких випадках залишати скаргу без розгляду. У випадку залишення скарги без розгляду скаржник буде мати право повторно звернутися з такою скаргою в суд.

З огляду на зазначене, виходячи з принципів змагальності і диспозитивності кримінального процесу, визначених ст. ст. 7, 22, 26 КПК України, оскільки особа, яка подала скаргу не підтримує її вимоги, з якими звернулась, слідчий суддя вважає відсутніми підстави, для розгляду скарги по суті, у зв`язку з цим вважає за можливе залишити скаргу без розгляду.

Разом з тим, слід зазначити, що в подальшому не позбавляє права заявника повторного звернення із даною скаргою до слідчого судді, в порядку, передбаченому КПК України.

Керуючись ст.ст. 305, 309, 372 КПК України,-

ПОСТАНОВИВ:

Скаргу адвоката Колесніка Ігоря Ігоровича в інтересах ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 на бездіяльність прокурора Київської міської прокуратури Швеця Т.О., яка полягає у нездійсненні процесуальних дій, які він зобов`язаний вчинити у визначений КПК України, строк - залишити без розгляду.

Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї може бути подане під час підготовчого провадження в суді.

Слідчий суддя Ю.Ю. Мазур

Дата ухвалення рішення 08.02.2021
Зареєстровано 14.03.2021
Оприлюднено 15.03.2021

Судовий реєстр по справі 752/5539/19

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Вирок від 08.02.2021 Голосіївський районний суд міста Києва Кримінальне
Ухвала від 24.03.2020 Голосіївський районний суд міста Києва Кримінальне
Ухвала від 16.03.2020 Голосіївський районний суд міста Києва Кримінальне
Ухвала від 12.03.2020 Голосіївський районний суд міста Києва Кримінальне
Ухвала від 12.03.2020 Голосіївський районний суд міста Києва Кримінальне
Постанова від 20.01.2020 Голосіївський районний суд міста Києва Кримінальне
Ухвала від 05.12.2019 Голосіївський районний суд міста Києва Кримінальне
Ухвала від 27.11.2019 Голосіївський районний суд міста Києва Кримінальне
Ухвала від 24.10.2019 Голосіївський районний суд міста Києва Кримінальне
Ухвала від 16.07.2019 Голосіївський районний суд міста Києва Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону