ВИШГОРОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"15" березня 2021 р. Справа № 363/2088/20

У Х В А Л А

про призначення справи до судового розгляду

15 березня 2021 року м. Вишгород

Вишгородський районний суд Київської області у складі: головуючого - судді Баличевої М.Б., секретаря судового засідання Рибка І.Є., розглянувши у підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовом громадянина держави Ізраїль ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю ЗЕНІТ ГРУП про повернення сплачених коштів та стягнення пені,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Вишгородського районного суду Київської області перебуває вищевказана цивільна справа.

Ухвалою Вишгородського районного суду Київської області від 11.06.2020 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі в порядку загального позовного провадження.

Представник позивача - адвокат Сушко В.С. у підготовче судове засідання не з`явився, надав до суду клопотання про проведення підготовчого судового засідання без його участі, в якому позовну заяву повністю підтримав, не заперечував проти закриття підготовчого судового засідання та призначення справи до судового розгляду по суті. Раніше надавав письмову відповідь на відзив.

Представник відповідача ОСОБА_2 у підготовче судове засідання не з`явився, надав до суду клопотання про проведення підготовчого судового засідання без його участі, не заперечував проти закриття підготовчого судового засідання та призначення справи до судового розгляду по суті. Раніше надавав письмовий відзив на позовну заяву.

Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступних висновків.

Відповідно до ч. 1 ст. 189 ЦПК України завданнями підготовчого провадження є: 1) остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; 2) з`ясування заперечень проти позовних вимог; 3) визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; 4) вирішення відводів; 5) визначення порядку розгляду справи; 6) вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.

Враховуючи відсутність підстав для залишення заяви без розгляду чи закриття провадження у справі, виконання в підготовчому судовому засіданні вимог ч. 2 ст.197 ЦПК України та вирішення питань про всі процесуальні дії, які необхідно вчинити до закриття підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті, суд приходить до висновку про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 189, 197, 200 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті на 10 годину 20 хвилин 13 квітня 2021 року.

Крім того, сторони мають можливість отримати інформацію щодо справи, яка розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет. Веб-адреса сторінки: http://vsh.ko.court.gov.ua .

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя М.Б. Баличева

Дата ухвалення рішення 15.03.2021
Зареєстровано 17.03.2021
Оприлюднено 17.03.2021

Судовий реєстр по справі 363/2088/20

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 07.12.2021 Київський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 18.11.2021 Київський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 08.11.2021 Київський апеляційний суд Цивільне
Рішення від 16.09.2021 Вишгородський районний суд Київської області Цивільне
Рішення від 16.09.2021 Вишгородський районний суд Київської області Цивільне
Ухвала від 15.03.2021 Вишгородський районний суд Київської області Цивільне
Ухвала від 11.06.2020 Вишгородський районний суд Київської області Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону